KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2015 o 20:11, Isildur napisał:

Skończyło mi pobierać 5 GB, teraz pobiera 354 MB i dochodzi do 22 MB i cofa się do 18
MB miał ktoś podobnie?


nie do końca, ja mam teraz problem z patchem, bo pobierało mi, pobrało całość, po czym wyskoczył błąd, że Social Club jest niedostępny, uruchomiłem ponownie, znowu coś pobierało, po czym wyskoczył błąd instalacji, launcher się wyłączył i teraz znowu chce coś pobierać... :/ Zaczyna mnie to przemocno irytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny ale irytujący problem,otóż pływając nie potrafię wyjść z nurkowania.Wciskałem/przytrzymywałem spację i nic.Za każdym razem tonę.Wiem że to głupie ale za chiny nie mogę sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również nie mogę odpalić gry. Wczoraj jakimś cudem mi się to udało. Włożyłem płytkę z grą do napędu i wybrałem opcję "Napraw". O dziwo to zadziałało. Dzisiaj niestety problem się powtórzył - gra nie odpala się. Jednak tym razem naprawa z płyty nie pomaga. Ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 20:52, calwert napisał:

Mam drobny ale irytujący problem,otóż pływając nie potrafię wyjść z nurkowania.Wciskałem/przytrzymywałem
spację i nic.Za każdym razem tonę.Wiem że to głupie ale za chiny nie mogę sobie z tym
poradzić.


Z tego co wiem nie ma automatycznego wynurzania - ja za kazdym razem po prostu wypływam postacią na powierzchnię. Pod wodą trzeba nakierować postać ku górze i zacząć płynąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurkowanie jest pod spacją. Gdy już zanurkujesz, to naciśnij "s" oraz "shift", po chwili się wynurzysz. Gdy chcesz nurkować głębiej, naciskasz "w" oraz opcjonalnie "shift".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że gra na moim leciwym laptopie:

AMD Phenom II 4 cores 1,8 GHZ
6GB ramu
Radeon HD 6650M 1 GB


Działa płynnie, jedynie jak jestem w tunelu pojawia się czarny pasek na chwilkę, ale Rockstar postarało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zdecydowanie najlepsza optymalizacja tego roku. Oby tylko w GTA VI nie poczuli się zbyt pewnie i nie powstał klops jak z czówrką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od czwartej części gta zawsze zastanawiało mnie, czemu nikt nie narzeka na pewną irytującą rzecz, a może nikt nie zwraca na to uwagi tak jak ja?:) Chodzi o pewien irytujący skrypt, który został żywcem przeniesiony z IV. W 90% przypadków jak przecinasz skrzyżowanie, to na prostopadłej ulicy auta mają zielone i wyjeżdżają idealnie na twój tor jazdy, czasem jak się coś nie zgadza to potrafią dostać lekkiego "turbo" byle tylko trafić pod maskę :). Nikt nie zwrócił na to uwagi? We free roamie w gta IV spędziłem mnóstwo czasu i strasznie mnie ta powtarzalność sytuacji kłuła w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...............

Nie rozumiem.
Przecież jak ty masz zielone to na prostopadłej mają czerwone i odwrotnie. Wszyscy czerwonego albo zielonego nie mają. Nigdy mi się nie przytrafiło bym przejeżdżając skrzyżowanie na zielonym dostał strzał z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma te płynące żółte pasy to niestety wina implementacji FXAA, fani sweetfx teraz kombinują z wersją sweetfx 2.0 + Reshade i próbują to naprawić w GTA 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To źle? Przecież to logiczne, gdy przejeżdzasz na czerownym. W niewielu grach zaimplementowany jest taki ruch, więc tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz drugi raz mam zawieszenie się gry w tym samym momęcie

spoiler


misja gdzie muszę mieć śmieciarkę i holownik, zabijam policjantów uciekam już skrytym wozem do bazy i przełączam się już do innego ziomka i .... obraz staje. kicha na maxa. juz 2-gi raz co robić ? czekać na patcha czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 21:17, Chester001 napisał:

juz drugi
misja gdzie muszę mieć śmieciarkę i holownik, zabijam policjantów uciekam już skrytym
wozem do bazy i przełączam się już do innego ziomka i .... obraz staje. kicha na maxa.
juz 2-gi raz co robić ? czekać na patcha czy co ???

Identyczna sytuacja, pełno ludzi w necie ma podobną. Pozostaje czekać na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 08:25, DarkWolf_PL napisał:

> juz drugi
> misja gdzie muszę mieć śmieciarkę i holownik, zabijam policjantów uciekam już skrytym

> wozem do bazy i przełączam się już do innego ziomka i .... obraz staje. kicha na
maxa.
> juz 2-gi raz co robić ? czekać na patcha czy co ???
Identyczna sytuacja, pełno ludzi w necie ma podobną. Pozostaje czekać na patcha.



Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX64
Nazwa aplikacji: GTA5.exe
Wersja aplikacji: 1.0.335.2
Sygnatura czasowa aplikacji: 5533d504
Nazwa modułu z błędem: StackHash_a2dc
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: 00000002806a27fe
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 0000000000000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: a2dc
Dodatkowe informacje 2: a2dc7ff3287f78307bfcbe51435499f9
Dodatkowe informacje 3: fe81
Dodatkowe informacje 4: fe81824e0b23cb3404ff10149de5eaa9


Uff to mnie uspokoiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W późniejszej części gry sam zacząłem mieć problemy z crashami (głównie przy ostatnim napadzie) i wyczytałem, że jeżeli podczas napadu/misji używamy broni typu granat, ładunek samoprzylepny (wszystkie rzucane), a następnie przełączamy się na innego bohatera to występuje crash.

W napadzie "Big Score" musiałem podłożyć ładunek samoprzylepny. Potem, za każdym razem przy przełączaniu z Trevora na Michaela zawsze miałem crash i jak wyczytałem wiele innych osób również. Ta sama sytuacja miała miejsce u innych przy napadzie na jubilera itp.

Gdy zamiast bomb użyłem granatnika problem zniknął. Wydawało mi się to głupie, ale działa, więc jeżeli podczas misji, w której macie problem z crashem używacie jednej z rzucanych broni - użyjcie granatnika lub rakietnicy (podczas wyboru broni nawet nie próbujcie brać do ręki granatów itp.) - powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni czemu w 90% przypadków nie można dołączyć do znajomego do gry? Albo wyskakują jakieś cuda, że nie znaleziono kompatybilnej wersji sesji (że co?!), albo że nie znaleziono sesji albo po prostu, że nie można dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się