KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Może i gra jest fantastyczna tylko dla czego tak zbugowana?Tyle czasu nad nią pracowali i jeszcze ją skopali.I jak tu kupować premierówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest filmów do obejrzenia w kinie? Natrafiłem na dwa: Capolavoro i animację o robocie. Jest jakiś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 14:21, Kraju napisał:

Ile jest filmów do obejrzenia w kinie? Natrafiłem na dwa: Capolavoro i animację o robocie.
Jest jakiś jeszcze?

Meltdown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odblokować samolot DODO? Ten co ląduje na wodzie.
Kolega może go kupić a u mnie takiej możliwości nie ma i nie wiem czemu :/ Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 14:56, Liptox napisał:

Panowie jak odblokować samolot DODO? Ten co ląduje na wodzie.
Kolega może go kupić a u mnie takiej możliwości nie ma i nie wiem czemu :/ Ktoś ma jakiś
pomysł?


A miałeś grę na konsolach (PS3, PS4, Xbox360, Xbox One)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 15:32, Isildur napisał:

> Panowie jak odblokować samolot DODO? Ten co ląduje na wodzie.
> Kolega może go kupić a u mnie takiej możliwości nie ma i nie wiem czemu :/ Ktoś
ma jakiś
> pomysł?

A miałeś grę na konsolach (PS3, PS4, Xbox360, Xbox One)?


Nie :) Ahaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 15:50, Liptox napisał:

Nie :) Ahaaaa.


To niestety nie masz tego DLC, może Rockstar kiedyś to udostępni dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 15:57, Isildur napisał:

> Nie :) Ahaaaa.

To niestety nie masz tego DLC, może Rockstar kiedyś to udostępni dla wszystkich :)


Czyli dodo jest tylko dla osób które przesiadły się z konsol? Bo jakoś się nie natknąłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2015 o 17:45, Marcin08 napisał:

Czyli dodo jest tylko dla osób które przesiadły się z konsol? Bo jakoś się nie natknąłem
;)

Dokładnie, tylko dla postaci z transferu. Dotyczy to również wozu Dukes w GTAO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:13, DarkWolf_PL napisał:


> Czyli dodo jest tylko dla osób które przesiadły się z konsol? Bo jakoś się nie natknąłem

> ;)
>
Dokładnie, tylko dla postaci z transferu. Dotyczy to również wozu Dukes w GTAO.


jako że się przesiadłem pojazdy te są automatycznie dostępne, czy trzeba poczynić jakieś kroki celem odblokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2015 o 22:57, Marcin08 napisał:

jako że się przesiadłem pojazdy te są automatycznie dostępne, czy trzeba poczynić jakieś
kroki celem odblokowania?

Z tego co wiem jest to instant unlock. Sprawdź w grze ofertę np. southernsanandreasuperautos.com, Dukes powinien widnieć na samym szczycie listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może jakąś ekipę na PC online, albo szuka ludzi do gry? (Napady etc.)
Szukam ostatnio takiej ekipy ale do której nie dojdę to nikt nie gra, nie gada ze sobą, porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 11:31, Viitrik napisał:

Ma ktoś z was może jakąś ekipę na PC online, albo szuka ludzi do gry? (Napady etc.)
Szukam ostatnio takiej ekipy ale do której nie dojdę to nikt nie gra, nie gada ze sobą,
porażka.


Niby jest gramowa ekipa o nazwie Gamers Boomers ale chyba kiepsko z organizacją. Raz graliśmy przez chwilę wspólnie, a tak to z tego co patrzyłem po RGSC to aktywna tam jest bodajże jedna osoba. Brak jakiegokolwiek chatu na RGSC (albo go jeszcze nie rozkminiłem) również skutecznie utrudnia organizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niby jest gramowa ekipa o nazwie Gamers Boomers ale chyba kiepsko z organizacją. Raz

Dnia 05.05.2015 o 16:59, exMayoneS napisał:

graliśmy przez chwilę wspólnie, a tak to z tego co patrzyłem po RGSC to aktywna tam jest
bodajże jedna osoba. Brak jakiegokolwiek chatu na RGSC (albo go jeszcze nie rozkminiłem)
również skutecznie utrudnia organizację.


Dokładnie, dopóki nie ma się jakichś znajomych własnych z którymi można pograć to znaleźć w tej grze kogoś do wspólnego pykania jest tak cięzkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, ale ja zamiast grać w trybie fabularnym bawię się Online xD

Ale wracając do trybu fabularnego, mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega gra na giełdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 14:38, Isildur napisał:

Gra jest świetna, ale ja zamiast grać w trybie fabularnym bawię się Online xD


Dlatego ja najpierw przechodzę singla, a dopiero później wezmę się za multi.

Dnia 06.05.2015 o 14:38, Isildur napisał:

Ale wracając do trybu fabularnego, mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega gra na giełdzie?


Masz dwie giełdy, jedna jest wewnętrzna w singlu (niebieska), druga ogólna, działająca na RGSC (zielona). Chodzi o to, żeby kupować tanio i sprzedawać drogo. Na stronach samych giełd dostajesz informację, że jakieś akcje idą w górę, lub dostajesz takie informacje w radio, ewentualnie sam możesz manipulować cenami wykonując zadania dla Lestera (tylko Franklinem). Gdy widzisz, że jakieś akcje idą w dół, ale przeważnie utrzymują się na wysokim poziomie, to je kupujesz, bo wkrótce pewnie cena wzrośnie. Nie kupuj aukcji tanich, które mają wysokie wzrosty, bo zazwyczaj to był jednorazowy wypad i już nigdy nie wzrosną do zbyt wysokiej ceny, przez co stracisz pieniądze. Granie na giełdzie nie jest zbyt łatwe, trzeba poznać zasady i mieć wyczucie. Da się tego nauczyć, ja zanim zrozumiałem o co w tym chodzi, straciłem u Michaela kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się