KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Eh kolejny patch, kolejne pogorszenie optymalizacji. Wczorajszy sprawił, że gra jest w zasadzie niegrywalna, gdyż trzyma stałe 20 fps. A pomyśleć, że na premierze miałem te 50 czy 60 fps (już nawet nie pamiętam, ale było idealnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 16:46, Ecko09 napisał:

Eh kolejny patch, kolejne pogorszenie optymalizacji. Wczorajszy sprawił, że gra jest
w zasadzie niegrywalna, gdyż trzyma stałe 20 fps. A pomyśleć, że na premierze miałem
te 50 czy 60 fps (już nawet nie pamiętam, ale było idealnie).


Mówisz o wersji PC?
Mam nadzieję, że na PS4 nie będzie takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się może jakaś obniżka ceny [ pc ]? Szarpnąłbym się na tę grę bo zapowiada się świetnie ale średnio mi się widzi wydawać 150+ zeta na jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapytam inaczej - oczywiście nasłuchałem się sporo dobrego o tej grze ale czy naprawdę GTA V jest warte tych 100parunastu, 100parudziesięciu złotych? [ PC ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na pierwszym miejscu nie stawiasz fabuły, to jak najbardziej. To gra na około 60 godzin z mnóstwem aktywności w ogromnym świecie, opanowanym przez trójkę charyzmatycznych bohaterów. Do tego dochodzi multi. Tak, jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 11:01, Tyler_D napisał:

To zapytam inaczej - oczywiście nasłuchałem się sporo dobrego o tej grze ale czy naprawdę
GTA V jest warte tych 100parunastu, 100parudziesięciu złotych? [ PC ]

Nie jest zdecydowanie, jeśli szukasz gry na setki godzin a nie kilkanaście-kilkadziesiąt. Jej wielka zawartość to to zupełnie tak, jakbyś kupił czipsy po taniości ale dużo. Po co jak można kupić mniejsze, ale smaczniejsze? Żadne gta nie miało dla mnie tak martwego świata jak piątka (licząc od trójki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 11:01, Tyler_D napisał:

To zapytam inaczej - oczywiście nasłuchałem się sporo dobrego o tej grze ale czy naprawdę
GTA V jest warte tych 100parunastu, 100parudziesięciu złotych? [ PC ]

Single to jakieś 50-60 godzin, fabuła imo jest dość płytka w porównaniu do IV, lecz miasto jest o wiele bardziej interesujące niż ponure liberty city. Gra pod względem samego singla osobiście przypomina mi drugi dodatek do GTA IV, mamy tu dużo brawurowych akcji z lekką przystępną historią. Do tego dochodzi GTA Online który jest naprawdę świetnie zrobiony i daje masę radochy. Jeśli się wciągniesz, znajdziesz dobrą ekipę itp spokojnie zyskasz minimum kolejne 60 godzin gameplayu. Reasumując, szczerzę polecam.

@Citkowsky
Już od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

Pobrało mi się dzisiaj coś ok. 6GB tej łatki ale pojeździłem z godzinę i żadnego nowego auta nie spotkałem.
Coś gdzieś wyczytalem, że miała być dodana nowa kamera podczas jazdy autem (ze zderzaka) ale takiej kamery nie dało się ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie bo czegoś tu nie rozumiem, na początku ta gra jest dziwna nieco. Od którego momentu można przełączać się pomiędzy postaciami i nimi wykonywać zadania? Bo gram już trochę a Trevora ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 21:12, Tyler_D napisał:

Czekajcie bo czegoś tu nie rozumiem, na początku ta gra jest dziwna nieco. Od którego
momentu można przełączać się pomiędzy postaciami i nimi wykonywać zadania? Bo gram już
trochę a Trevora ani widu ani słychu.


Trochę misja trzeba pograć, by Trevora odblokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, gram sobie i gram i nie wyświetlają mi się podczas rozpoczynania / zakończenia misji wymagania tak jak to widać na gameplayach. Gdzie to mogę włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 18:31, Citkowsky napisał:

>>>...........

Pobrało mi się dzisiaj coś ok. 6GB tej łatki ale pojeździłem z godzinę i żadnego nowego
auta nie spotkałem.


Poszukaj w sklepie :P

Dnia 13.06.2015 o 18:31, Citkowsky napisał:

Coś gdzieś wyczytalem, że miała być dodana nowa kamera podczas jazdy autem (ze zderzaka)
ale takiej kamery nie dało się ustawić.


W opcjach musisz zmienic zeby kamera pierwszoosobowa byla na masce. Wtedy zamiast kamery z oczu masz kamere ze zderzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

Dnia 13.06.2015 o 21:59, Kamiloos napisał:

W opcjach musisz zmienic zeby kamera pierwszoosobowa byla na masce. Wtedy zamiast kamery
z oczu masz kamere ze zderzaka :)


Hmm,dziwne, że nie da się po prostu w trakcie jazdy zmienić kamery no ale cóż, dzięki za cynk.

Nowych bryk poszukam w sklepie w takim razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 21:32, Tyler_D napisał:

A i jeszcze jedno, gram sobie i gram i nie wyświetlają mi się podczas rozpoczynania /
zakończenia misji wymagania tak jak to widać na gameplayach. Gdzie to mogę włączyć?


Po zakończeniu misji wciśnij spację czy tam tabulator i Ci pokaże spełnione lub nie wymagania danej misji. W każdym razie wyświetla na dole ekranu co trzeba kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GTA V na laptopie i domyślnie korzystam ze zintergrowanej grafiki, a w grach z dedydowanej (oczywiste), lecz pojawia się problem, kiedy chcę zminimalizować grę np. żeby coś sprawdzić w internecie wtedy przestawia mi się odświeżanie z 60 Hz na 40 Hz i za każdym razem muszę to ręcznie zmieniać. Nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się