KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2015 o 20:13, Tyler_D napisał:

Jak pominąć? Da się pomijać misje fabularne?


Tak, za którymś razem (chyba trzecim) jak spierniczysz to gra się Ciebie zapyta czy chcesz pominąć misję. Najprościej jest się 3x zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem z synchronizacją pionową, pokombinowałbym z odświeżaniem jakby można było je zmienić w ogóle ... ba, nawet zacząłem całą misję od nowa ale efekt jest ten sam, jak już jestem na wolnym terenie to transportowiec w ciągu minuty może ucieka mi na tyle, że nie sposób jest go dogonić w jakikolwiek sposób. A dogonienie go przed końcem gorącej strefy też jest niemożliwe bo musimy uważać na wykrycie i wszędobylskie przeszkody. Świetnie kuźwa, naprawdę. Nie wiem co za kretyn wymyśla te latające misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 21:18, Tyler_D napisał:

Kombinowałem z synchronizacją pionową, pokombinowałbym z odświeżaniem jakby można było
je zmienić w ogóle ... ba, nawet zacząłem całą misję od nowa ale efekt jest ten sam,
jak już jestem na wolnym terenie to transportowiec w ciągu minuty może ucieka mi na tyle,
że nie sposób jest go dogonić w jakikolwiek sposób. A dogonienie go przed końcem gorącej
strefy też jest niemożliwe bo musimy uważać na wykrycie i wszędobylskie przeszkody. Świetnie
kuźwa, naprawdę. Nie wiem co za kretyn wymyśla te latające misje.


Jak się znowu skujesz to sprawdź w lewym dolnym rogu, czy nie wyświetlił Ci się kolejny przycisk "pomiń" obok "potwórz", bo naprawdę powinieneś mieć taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to to. Myślałem że to oznacza po prostu szybsze anulowanie misji i powrót do ''sandboxa''. Ale przecież nie po to kupuję grę żeby odklepywać misje w taki sposób. A z czym się wiąże takie pomijnie? Mam misję i ją zaliczam takim ''cheatem'' tylko przenosi mnie do cut-scenki po misji? Czy po prostu wracam do biegania po mieście? I czy to ma jakiś wpływ na nie wiem ... grę? Statystyki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 21:32, Tyler_D napisał:

A to to. Myślałem że to oznacza po prostu szybsze anulowanie misji i powrót do ''sandboxa''.
Ale przecież nie po to kupuję grę żeby odklepywać misje w taki sposób. A z czym się wiąże
takie pomijnie? Mam misję i ją zaliczam takim ''cheatem'' tylko przenosi mnie do cut-scenki
po misji? Czy po prostu wracam do biegania po mieście? I czy to ma jakiś wpływ na nie
wiem ... grę? Statystyki czy coś?


Nie wiem, bo nie używałem. Na pewno może (ale nie musi, pewnie zależy od zadania) uniemożliwić zdobycie jakiegoś osiągnięcia. Jakiego? Nie wiem. Tyle wyczytałem w internecie :) Moim zdaniem użycie "pomiń" przeniesie Cię do kolejnego etapu danej misji, ale ręki uciąć sobie nie dam. Co do statystyk, myślę, że nie wpłynie bo nie ma na co, chociaż kto wie. Ostatecznie nawet jak wpłynie to nie będzie to nie zgodne z prawdą bo w końcu rady z zadaniem sobie nie dajesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale ja naprawdę nie wiem jak mam to zadanie wykonać. Szukam w necie, patrzę po gameplayach ale no, ni cholery to nie wygląda tak jak u mnie. Jak już mój samolot znajduje się nad wodą to transportowiec jest gdzieś kawałek za AmmuNation. A to jest masakryczna różnica. Jak? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że mój samolot leci za wolno w stosunku do tego co jest na gameplayach. Może ktoś wrzucić swoje ustawienia graficzne + zaawansowane w formie screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie tą cudowną grę.

Spoiler

Nie ma to jak świetni znajomi którzy gdy usłyszeli że w nią gram powiedzieli mi na samym początku "kogo zabijesz"
i tak w trakcie gry myślałem że będę musiał wybrać zabić trevora czy michaela. Nie rozumiem Franklina i jego dylematu, czemu w ogole się zastanawiał nad tym kogo zabić i jak mógł chociaż przez chwilę pomysleć że zabije swojego kumpla zamiast tego Davina i tego drugiego. Chyba każdy wybrał zakończenie C a gra jest najlepsza na świecie. Mega wciągająca. Oby wyszły jakieś dodatki! Ciężko będzie ją pobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>................

Spoiler

Nie, nie kazdy wybrał zakończenie C;) Pierwszym razem i owszem, wybrałem C ale już przechodząc grę na PS4 zdecydowałem sie unicestwić tego brudasa imieniem Trevor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 00:46, Citkowsky napisał:

>>>................

Spoiler

Nie, nie kazdy wybrał zakończenie C;) Pierwszym razem i owszem, wybrałem C ale już
przechodząc grę na PS4 zdecydowałem sie unicestwić tego brudasa imieniem Trevor



Spoiler

Ja akurat też za drugim podejściem, myślałem nad Trevorem, bo po pierwszym razie z GTA zapadł mi w pamięć jako niezrównoważony psychopata, który wpieprza się tam gdzie go nie chcą. Ale przechodząc grę drugi raz i po raz kolejny słuchając jego wywodów doszedłem do wniosku, że gość dobrze gada, polać mu. Tak naprawdę to on był poszkodowanym. W zasadzie jedyną osobą, która zasługiwała na śmierć na końcu był Michael. W końcu to konfident, który poszedł na współpracę i do tego jeszcze to jego ciągłe użalanie się przez całą grę nad tą swoją żałosną rodziną (którą osobiście na jego miejscu zostawiłbym gdzieś), która go przez całą praktycznie grę ma w pupie i mu jedzie. Ostatecznie wybrałem ponownie zakończenie C ze względów technicznych co by nie ograniczać sobie wyboru bohaterów we free-roamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało mi się to dziadostwo przejść. Rady które dawaliście to jedno ale chyba trzeba było też przestawić ustawienie graficzne. Jakby ktoś kiedyś z tym wojował to niech wyłączy sobie limity i synchronizację pionową. Powinno pomóc.

A tak przy okazji - mam coś koło 40% gry już. Kiedy zacznę zarabiać jakieś większe pieniądze? Bo po tym jednym skoku trochę hajsu wpadło ale jak na razie nic więcej. A nieruchomości kosztują spoooro więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 14:59, Tyler_D napisał:

A tak przy okazji - mam coś koło 40% gry już. Kiedy zacznę zarabiać jakieś większe pieniądze?
Bo po tym jednym skoku trochę hajsu wpadło ale jak na razie nic więcej. A nieruchomości
kosztują spoooro więcej.


Prawdziwa kasa jest z napadów oraz z wykonywania misji dla Lestera (Franklinem) i grania na giełdzie, ale to najlepiej zrobić po ukończeniu wątku głównego, kiedy będziesz mógł poświęcić na to sporo gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy deszcz / burza podczas

Spoiler

lotu do Yanktown

to jest jakiś obowiązkowy element? Przecież w takiej pogodzie nie da się kompletnie sterować czymkolwiek bo zaraz się leci w dół. -_- Nawet porobiłem sobie coś myśląc że deszcz przejdzie, nawet zmieniłem postać, nawet położyłem się spać, zasejwowałem, znów wykonuję misję i znów deszcz. Urwa nać, co za idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy multi w GTA V jest warte grzechu ? Jeśli tak to na czym ono polega ? Są potrzebni koledzy czy można się też dobrze bawić samemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 22:52, Chlorofil napisał:

Mam pytanko. Czy multi w GTA V jest warte grzechu ? Jeśli tak to na czym ono polega ?
Są potrzebni koledzy czy można się też dobrze bawić samemu ?


Polega na tym samym co singiel, tylko że nie ma fabuły i jest mnóstwo różnych znaczników misji. Samemu z powodzeniem można sobie pograć, choć akurat napady najlepiej ze zgraną ekipą. Całą resztę aktywności można grać samemu. Jak najbardziej multi jest warty zainteresowania. Już sam kreator postaci to miazga, a dolicz do tego DMy, TDMy, napady, wyścigi, pomniejsze misje fabularne, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, poważnie. To już jest naprawdę mało zabawne. Pomimo grania w inne misje, jeżdżenia po mieście, sejwowania w kryjówkach [ a nie quick save''y ] gra nadal przy misji wspominanej przeze mnie wyżej dowala mi deszczem i burzą. To jest jej obowiązkowy element? I co gorsza - teraz nawet sztuczka z wyłączeniem synchronizacji i limitów nie pomaga, tym kompletnie nie da się sterować. Ktoś ma jakikolwiek pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 11:22, Tyler_D napisał:

Nie no, poważnie. To już jest naprawdę mało zabawne. Pomimo grania w inne misje, jeżdżenia
po mieście, sejwowania w kryjówkach [ a nie quick save''y ] gra nadal przy misji wspominanej
przeze mnie wyżej dowala mi deszczem i burzą. To jest jej obowiązkowy element? I co gorsza
- teraz nawet sztuczka z wyłączeniem synchronizacji i limitów nie pomaga, tym kompletnie
nie da się sterować. Ktoś ma jakikolwiek pomysł?


Ty to masz problemy :|

Jak może nie dać się sterować? Naucz się latać. Powinieneś mieć już dostępną szkółkę lotniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 11:30, Barnette napisał:

Ty to masz problemy :|

No mam. Jak już pisałem wcześniej - latanie od zawsze w serii było z rzyci. I jest do tej pory.

Dnia 21.06.2015 o 11:30, Barnette napisał:

Jak może nie dać się sterować?

Normalnie. Próbuję lecieć do góry ale przez deszcz i burzę [ chyba ] samolot wpada mi w jakieś drgania, turbulencję i dolatuję maks do tego jeziorka. No i gram na pc i nie mam pada. Jakieś pytania?
>Naucz się latać. Powinieneś mieć już dostępną szkółkę

Dnia 21.06.2015 o 11:30, Barnette napisał:

lotniczą.

Naucz się latać. No kuźwa, naprawdę. Świetna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się