KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2015 o 12:32, Barnette napisał:

Skoro nie schowałeś podwozia to jak widać moja rada była jak najbardziej trafiona.

Co nie zmienia faktu, że bliżej jej było do "palucha między żebra" niż rzeczywistej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończenie fabuły to mniej więcej ile procent gry?

I drugie pytanie -

Spoiler

czy konieczne jest odstrzelenie Trevora

? :o Jest jakaś opcja żeby można było
Spoiler

grać wszystkimi trzema bohaterami już po ''fabularnym końcu''

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 21:19, Tyler_D napisał:

I drugie pytanie -

Spoiler

czy konieczne jest odstrzelenie Trevora

? :o Jest jakaś opcja
żeby można było
Spoiler

grać wszystkimi trzema bohaterami już po ''fabularnym końcu''

?


Spoiler

Nie trzeba. Podczas ostatniej misji masz wybór kogo chcesz zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo lubisz spoilery? :D

Spoiler

W końcowej misji grasz Franklinem i nim decydujesz kto zginie. Pierwsza wersja zakłada zabójstwo Trevora, druga Michaela, trzecia to zjednoczenie się całej trójki przeciw wszystkim swoim wrogom, dzięki czemu nikt z trójki bohaterów nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Michael i Franklin dostają kasę

Spoiler

po napadzie na jubilera? Niby powinno to być chwilę później dzielone, ale obydwaj panowie jak byli biedni, tak są nadal. Cały wątek z Trevorem, aż do spotkania włącznie mam za sobą, więc dziwi mnie, że w międzyczasie nie została kasa wyprana i rozdzielona między bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 18:03, vonArnold napisał:

Kiedy Michael i Franklin dostają kasę /.../

Cała kasa idzie chyba do

Spoiler

tego hiszpańskiego gangstera na odbudowę chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2015 o 09:36, Bumber napisał:

Cała kasa idzie chyba do

Spoiler

tego hiszpańskiego gangstera na odbudowę chałupy.



Nie.

Spoiler

Tylko Michael nie dostaje szmalu, Franklin powinien dostać swoją działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W trakcie gdy tylko określone postacie mogły kupować określone nieruchomości, to jest zachowane aż do końca gry czy po fabularnym zakończeniu mamy już dowolność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 02:49, Tyler_D napisał:

Spoiler

W trakcie gdy tylko określone postacie mogły kupować określone nieruchomości, to jest
zachowane aż do końca gry czy po fabularnym zakończeniu mamy już dowolność?


Zawsze tak będzie. Iimo większość interesów pasuje do postaci, tak jak firma z holownikami dla Franklina, czy kina dla Micheala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że w stosunku do wielkości gry i ogromu kasy którą w pewnym momencie się zdobywa nieruchomości są zazwyczaj względnie tanie i co ważniejsze - niezbyt jest co kupować? Ja tu widzę kilkanaście nieruchomości więc każdy bohater może kupić maks parę. A do tego żadnych kryjówek, jeden garaż chyba jest do kupienia. Więc na co tu tak właściwie można wydawać większą kasę poza wyglądowymi dodatkami i autami z salonu za grube setki tysięcy dolarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 23:03, Tyler_D napisał:

Nie uważacie że w stosunku do wielkości gry i ogromu kasy którą w pewnym momencie się
zdobywa nieruchomości są zazwyczaj względnie tanie i co ważniejsze - niezbyt jest co
kupować? Ja tu widzę kilkanaście nieruchomości więc każdy bohater może kupić maks parę.
A do tego żadnych kryjówek, jeden garaż chyba jest do kupienia. Więc na co tu tak właściwie
można wydawać większą kasę poza wyglądowymi dodatkami i autami z salonu za grube setki
tysięcy dolarów?

Kup klub golfowy przed zakończeniem głównego wątku fabularnego wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem wyraźnie że ''w pewnym momencie''. No i poza tym jeżeli zebranie tych 150 mln dolarów to jest jedyny większy zakup już po skończeniu fabuły to jednak wygląda to trochę słabo, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 12:30, Tyler_D napisał:

No przecież napisałem wyraźnie że ''w pewnym momencie''. No i poza tym jeżeli zebranie
tych 150 mln dolarów to jest jedyny większy zakup już po skończeniu fabuły to jednak
wygląda to trochę słabo, nie uważasz?

Jeśli bawisz się w kupno i tunning aut, dbanie zapas broni i amunicji dla wszystkich postaci to raczej nie masz powodów do narzekania na nadwyżki hajsu. Osobiście spędziłem jedynie te 40 godzin na skończenie fabuły i do singla już nie wróciłem. Pierwszy niedosyt hajsu poczułem dopiero w multiku, masz tam od groma rzeczy na których możesz wydać ciężko zarobione fundusze które nie przychodzą łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze widzę że niektóre nieruchomości mogą być kupione przez kilka postaci? I tak w ogóle w tych garażach i miejscach na latadła miejsce jest nieograniczone i można tam wpakować np: 20 aut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować