KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Witam mam taki problem w Gta 5 online . Zakupilem czolg i teraz tak dzwonie do Pegasus i powinienem tam wybrac ze go chce. A tam ciagle gadaja ze nie maja czasu co z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 20:02, Piotyr11 napisał:

Witam mam taki problem w Gta 5 online . Zakupilem czolg i teraz tak dzwonie do Pegasus
i powinienem tam wybrac ze go chce. A tam ciagle gadaja ze nie maja czasu co z tym zrobic??

Dostałeś już informacje że twoje zlecenie zostało zrealizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 14:26, DarkWolf_PL napisał:

> Witam mam taki problem w Gta 5 online . Zakupilem czolg i teraz tak dzwonie do
Pegasus
> i powinienem tam wybrac ze go chce. A tam ciagle gadaja ze nie maja czasu co z tym
zrobic??
Dostałeś już informacje że twoje zlecenie zostało zrealizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 19:57, Buhahahahaha napisał:

Czy Gta V Social Club ma jakąś wersję region locka?

Kumpel kupował kluczyk z Rosji i nie miał żadnych problemów, więc zapewne nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać w GTA5 .... ukończyłem główny wątek i oto jaka wiadomość powitała mnie po wyjściu z gry. Co prawda grę zakupiłem na allegro w postaci gifta, no ale pierwszy raz widzę takie jaja -.-`

20150731202257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś szczęście, że grę ukończyłeś. Steam od dawna zapowiadał, że będzie wlaczył z grami zakupionymi z kradzionych kart kredytowych, więc nic dziwnego. Musisz albo zmienić sposób kupowania gier, albo przyzwyczaić się, że w każdej chwili dana gra może zostać usunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 01:17, Kraju napisał:

Nie, tylko to co sam zarobisz.

Czyli żeby ta inwestycja mi się zwróciła, muszę zrobić co najmniej 300 kursów, których miałem dosyć już po dwóch misjach dla Tonyi?

To nie był najlepszy interes w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie warto sprzedawac akcje na giełdzie? W sensie robiłem te zlecenia zabójstwa Franklinem i Lester mówił o tym, jakie akcje warto kupić. No to kupowałem, ale jak to jest teraz? One będą cały czas wzrastać, czy w końcu spadną i znowu mogę stracić? A jeśli tak, to po jakiego mniej-więcej czasu muszę pilnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre po kilku dniach, inne po kilkunastu. Najlepiej nimi manipulować i zaraz po zakupie i wykonaniu misji, iść do swojego domu spać, zapisując przed każdym spaniem save''a. Gdy zobaczysz, że akcje już nie wzrastają, wtedy je sprzedajesz, ale to dosyć pracochłonna metoda i monotonna, ale warto, bo zarobisz pełną sume, bez martwienia się o nic. Jeżeli dawno kupiłeś akcje i jeszcze ich nie sprzedałeś, to raczej straciłeś sporo kasy, ale sprzedaj je jak najszybciej, może nie jest za późno.

Madoc
Niektóre inwestycje nie są opłacalne, i to jest jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 14:53, Madoc napisał:

Zniknęła mi możliwość zrobienia misji dla Barry''ego Trevorem, miał ktoś taką sytuację?

Nieważne, po jakimś czasie znowu się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj główny wątek i... jestem zdziebko zawiedziony. Historia przez całą grę nie jest moim zdaniem w ogóle wciągająca. No bo co? Całość rozbija się o to, że

Spoiler

Michael poszedł do programu ochrony świadków i Trevor dowiedział się, że Michael żyje. Tylko, że praktycznie nic z tego nie wynika.

W San Andreas fabuła była oklepana, ale jakoś bardziej wciągała i nawet trzymała się kupy (jak na GTA) ;) Ostatnia misja
Spoiler

była tak banalnie łatwa, że to aż śmieszne. Wystarczyło podjechać pod kazda grupkę i zabić jakichś pięciu ochroniarzy i po sprawie.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiemu winne jest to, że mamy trzech bohaterów, których w zasadzie nie łączy wspólna historia. Współpracują ze sobą, robią napady, ale każdy z nich zmaga się z innymi problemami i zostało to uwydatnione aż za bardzo w ostatniej misji. Fabuła cierpi na podziale na trzech bohaterów. Jest krótsza od tej z czwórki, a niektóre misji są wręcz słabe, co dodatkowo potęguje uczucie zawodu, "że to już". Dlatego mam nadzieję, że w 6 powrócą do jednego bohatera i znów historia będzie odgrywać ważną rolę, a nie jedynie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ukończyłeś :P Ja podchodziłem do GTA V od premiery jakieś 2-3 razy i nie dałem rady. Ta gra jest strasznie nudna a historia nie porywa. Tak jak Kraju napisał, również problem widzę w trzech bohaterach. Z żadnym nie można się jakoś zżyć, przez co gra jest płytka. Szkoda. Może Mafia pokaże coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Trzech bohaterów, którzy nie są ze sobą zbytnio powiązani i robi się jakiś miszmasz. Poza tym schemat gry oklepany już do bólu (jedź/leć/płyń -> zabij/zniszcz -> ucieknij/wróć).

Wg mnie jeden bohater to jednak o wiele lepsza opcja, a jeżeli ma być kilku to mimo wszystko wolę osobne historie splatające się w całość jak IV + EFLC, tylko z dłuższymi wątkami, a nie posiekane po 20 misji na jednego.

No i szczerze, chciałbym aby GTA poszło w stronę RPG - byśmy byli nagradzani expem, zdobywali kolejne poziomy postaci i mogli sami wybierać jakie umiejętności chcemy poprawiać + większa ingerencja w to jak chcemy wykonywać każdą misję. Np. mieć wybór czy zabić, czy kogoś ocalić, a wszystko miałoby wpływ na rozwój fabuły. Ciężko mi wyobrazić sobie kolejne części w taki sam sposób, jak teraz. GTA San Andreas było punktem kulminacyjnym, gdzie w sumie już ciężko wymyślić ciekawsze, bardziej szalone misje i ilość dodatków w całej grze. W czwórce w sumie poprawili grafikę i zabrali wszystko z SA, a w piątce znowu wszystko oddali, tyle że to już nie to samo i zdecydowanie przejedzone, dlatego według mnie pójście w RPG byłoby świetnym krokiem i grałoby mi się o wiele przyjemniej.

No i powrót do lat 80, 90, precz z teraźniejszością.

@up, myślę, że nowa Mafia będzie jeszcze większą kaszanką niż dwójka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się