KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2015 o 15:57, Azazell napisał:

Czy jest możliwość aby kupowane auta nie pojawiały się w zakupionym garażu? Oraz czy
są jakieś inne garaże prócz tych 3 domyślnych dla trzech bohaterów?

Niestety nie x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 15:57, Azazell napisał:

Kurcze mam jakiś błąd ;/ Gram w GTA i kupiłem auto dla Michaela. I stoi w garażu i gdy
chcę go wybrać to nie mam wyboru jego nazwy (a fizycznie stoi w garażu). Kurcze wcześniejszy
sejw jest bardzo daleko.. Da radę coś z tym fantem zrobić


Skoro auto fizycznie stoi w garazu to nie mozesz po prostu do niego wsiasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 12:28, Liptox napisał:


Toż to jakiś fake. Jeszcze na dobre nie ucichło zainteresowanie piątką, a już za niecałe 2 lata miałaby być 6? Między 4, a 5 było 5lat różnicy, więc nie chce mi się wierzyć, że Rockstar przy takim zainteresowaniu GTA V już tak szybko wbijałby z kolejną częścią. Chociaż nie powiem, każda premiera nowego GTA to dla mnie ogromne święto, a samo wyczekiwanie na prawdziwe urywki, czy jakieś grafiki itd. też jest czymś interesującym.

PS. Sam trailer to jakiś zlepek innych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 13:50, Luk04229 napisał:

> https://www.youtube.com/watch?v=mW5HQt4Qr34 GTA VI ;)

Toż to jakiś fake. Jeszcze na dobre nie ucichło zainteresowanie piątką, a już za niecałe
2 lata miałaby być 6? Między 4, a 5 było 5lat różnicy, więc nie chce mi się wierzyć,
że Rockstar przy takim zainteresowaniu GTA V już tak szybko wbijałby z kolejną częścią.
Chociaż nie powiem, każda premiera nowego GTA to dla mnie ogromne święto, a samo wyczekiwanie
na prawdziwe urywki, czy jakieś grafiki itd. też jest czymś interesującym.

PS. Sam trailer to jakiś zlepek innych filmików.


Zastanawia mnie kanał na którym film został umieszczony :) Kto wie, może fake, może nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2015 o 15:24, Liptox napisał:

Zastanawia mnie kanał na którym film został umieszczony :) Kto wie, może fake, może nie
:D

Nie kieruj się samą nazwą, spójrz na inne filmiki. Fake na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Myślę jednak, że w V gangsta wypada blado przy tym co pokazało SA. Tam czuć było klimat gangsterski i takie autka pasowały idealnie. Ale tu oczywiście też wielki plus, że o tym pomyśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziało GTA Online? Zainstalowałem sobie dziś grę, w menu głównym mam tylko kampanię, opcje i wyjście. Czemu nie mam GTA Online do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się