KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

zastanawiam się nad kupnem używanej wersji gtaV na ps4 i mam w tej sprawie pytanie. Są jakieś klucze bądź kody, które mogły zostać zużyte? czy dana kopia będzie przypisana pod czyjeś konto social club?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 20:34, Ecko09 napisał:

Gdzie się podziało GTA Online? Zainstalowałem sobie dziś grę, w menu głównym mam tylko
kampanię, opcje i wyjście. Czemu nie mam GTA Online do wyboru?

Musisz wgrać stare save''y lub chwilę pograć na singlu i zapisać grę, wtedy pojawi się opcja Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U Franklina pokazuje, że mam dostępne np. 3 misje, ale na mapie pokazuje tylko 2. gdy pokazuje, ze mam 2 misje, na mapie jest tylko jedna itd. Nie wiem, może coś przegapiłem, ale szukałem kilka razy i nie ma tej jednej misji. Może nie pokazuje się ona n a mapie? Wykonałem 2 misje dla tej Tonyi z holowaniem samochodów na początku kampanii, z tego co patrzyłem powinno być ich więcej, ale u mnie ich nie ma. Może to tutaj coś zbugowane jest? Całej mapy chyba nie mam odkrytej, możliwe, że ta misja nie pokazuje się na mapie, bo jest w nieodkrytym obszarze?


Tak na marginesie, prosiłbym jakieś modka o ogarniecie tego syfu -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 10:14, Ecko09 napisał:

Dziwne. U Franklina pokazuje, że mam dostępne np. 3 misje, ale na mapie pokazuje tylko
2. gdy pokazuje, ze mam 2 misje, na mapie jest tylko jedna itd. Nie wiem, może coś przegapiłem,
ale szukałem kilka razy i nie ma tej jednej misji. Może nie pokazuje się ona n a mapie?
Wykonałem 2 misje dla tej Tonyi z holowaniem samochodów na początku kampanii, z tego
co patrzyłem powinno być ich więcej, ale u mnie ich nie ma. Może to tutaj coś zbugowane
jest? Całej mapy chyba nie mam odkrytej, możliwe, że ta misja nie pokazuje się na mapie, bo jest w nieodkrytym obszarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 10:14, Ecko09 napisał:

Dziwne. U Franklina pokazuje, że mam dostępne np. 3 misje, ale na mapie pokazuje tylko
2. gdy pokazuje, ze mam 2 misje, na mapie jest tylko jedna itd. Nie wiem, może coś przegapiłem,
ale szukałem kilka razy i nie ma tej jednej misji. Może nie pokazuje się ona n a mapie?
Wykonałem 2 misje dla tej Tonyi z holowaniem samochodów na początku kampanii, z tego
co patrzyłem powinno być ich więcej, ale u mnie ich nie ma. Może to tutaj coś zbugowane
jest? Całej mapy chyba nie mam odkrytej, możliwe, że ta misja nie pokazuje się na mapie, bo jest w nieodkrytym obszarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 10:14, Ecko09 napisał:

Dziwne. U Franklina pokazuje, że mam dostępne np. 3 misje, ale na mapie pokazuje tylko
2. gdy pokazuje, ze mam 2 misje, na mapie jest tylko jedna itd. Nie wiem, może coś przegapiłem,
ale szukałem kilka razy i nie ma tej jednej misji. Może nie pokazuje się ona n a mapie?
Wykonałem 2 misje dla tej Tonyi z holowaniem samochodów na początku kampanii, z tego
co patrzyłem powinno być ich więcej, ale u mnie ich nie ma. Może to tutaj coś zbugowane
jest? Całej mapy chyba nie mam odkrytej, możliwe, że ta misja nie pokazuje się na mapie,
bo jest w nieodkrytym obszarze?


Wydaję mi się, że nawet jeśli nie masz odkrytej mapy, to i tak automatycznie odkryje się małe kółeczko i tam znacznik. A może masz coś do znalezienia Franklinem i dopiero potem uaktywni się ta misja?

PS. Na końcu, a właściwie po końcu gry, też jest jeszcze jedna misyjka dla Franka, więc może licznik bierze to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale banalny jest ostatni napad w wersji subtelnej. I chyba więcej można zarobić, nie przypominam sobie, żebym tyle kasy zarobił przy pierwszym przejściu gry. Choć możliwe, że wtedy wybrałem nieco słabszą ekipę, tym razem brałem najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista Lowriderów, która prawdopodobnie pojawi się w nadchodzącym DLC:

Faction3
Minivan2
SabreGT2
Slamvan3 (również w wersji Lost)
Tornado5
Virgo2
Virgo3

info: gtasite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakby rozszerzyli singla. Zrobiłem prawie wszystkie ciekawsze rzeczy (prócz taksówek - ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na aktywowanie tych misji), a potencjał gra ma ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy GTA 5 na steam to nadal łączymy się przez ten RGSC? Jak wszystkie gry chciałbym i tą mieć na steam i liczę że w te święta będzie jakaś dobra wyprzedaż. Ale na Humble Store jest teraz przez 3 dni za 37 euro z kartą[kodem] na 1.250,000$ do GTA Online [co jest warte na steam''ie 15 euro], tyle że to z HS jest kodem na samo RGSC bez steam''a. Sam już nie wiem czy brać czy czekać i ryzykować [bo wyprzedaży może w ogóle nie będzie dla GTA 5 lub będzie jakaś słaba].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się