KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Model jazdy jest ok, ale strażnie boli mnie że samochody są lekkie jak piórko, wystarczy udeżyć w kamyczek by samochód zaserwował nam pełne gracji piruety, a przy wjechaniu pod pagór przy wysokiej prędkości skutkuje dosłownie szybowaniem... Reszta jest ok, ale fizyka/waga pojazdów w powietrzu jest bardziej absurdalne niż to co było w Saints Row The 3rd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
1. Da radę w jakiś sposób podróżować taksą? Coś jak w GTA4?
2. Siłownia jest, co by staminę wzmocnić?
3. Te akcje, w których robimy napady jakieś zorganizowane, da radę robić tylko w ramach fabuły, czy można jakoś napadać jakieś sklepy w czasie wolnej rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 15:43, Baluk25 napisał:

1. Da radę w jakiś sposób podróżować taksą? Coś jak w GTA4?

Nie wystarczy przytrzymać przycisku wsiadania, tak jak w GTA 4? Na pewno na którymś z gameplayów widziałem podróżowanie jako pasażer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 15:43, Baluk25 napisał:

Kilka pytań:
1. Da radę w jakiś sposób podróżować taksą? Coś jak w GTA4?
2. Siłownia jest, co by staminę wzmocnić?
3. Te akcje, w których robimy napady jakieś zorganizowane, da radę robić tylko w ramach
fabuły, czy można jakoś napadać jakieś sklepy w czasie wolnej rozgrywki?

Taksa da sie podrozowac. Jak ja zauwazysz musisz przytrzymac w prawo na krzyzaku. Co do silowni, nie wiem czyj est. Ja nie widzialemnarazie. Ale stamine mozna poprawic uprawiajac joge . A napadow poza fabula nie da sie raczej robic bo i niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 15:45, Dared00 napisał:

Nie wystarczy przytrzymać przycisku wsiadania, tak jak w GTA 4? Na pewno na którymś z
gameplayów widziałem podróżowanie jako pasażer.

W V jest odwrotnie. Naciskasz - jedziesz jako pasażer, przytrzymujesz - kradniesz auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Mam nadzieję, że Rockstar już ostro pracuje nad wersją PC. Akurat do końca 2013 roku większość będzie miała dość grania w wersję "demo" przy 20fpsach i zechce pograć komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zainstalowałem dziś rano i pograłem 4 godzinki.
Moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nauczyłem się patrzeć na GTA nie przez pryzmat grafiki lecz ogromu świata i możliwości, które daje graczowi. Jestem jedną z nielicznych osób, której IV-ka bardzo się podobała a w nowej odsłonie wszystko jest technicznie poprawione i ulepszone oraz dużo większe. Los Santos sprawia wrażenie wielkiego żyjącego świata a pieprzenie farmazonów o "mieście duchów" czy dyskusja o spadku klatek jest hipokryzją. Ludzie tutaj chodzi o zabawę, frajdę jaką daje ta gra. Kto jej nie ma może tylko przez jawną zazdrość prawić takie głupoty.
Już teraz siedząc w pracy zastanawiam się co zrobię w pierwszej kolejności jak wczytam grę. Czy pójdę Michaelem na strzelnicę czy pogram w tenisa? Czy może poszukam tej łajby ze sprzętem do nurkowania i rozpocznę poszukiwania zatopionych skarbów? Sam nie wiem!?
Dla GTA IV specjalnie kupiłem konsolę i dla V-ki zrobiłbym to samo gdybym musiał. Nigdy się na Rockstarze nie zawiodłem.
Czekaliśmy prawie dwa lata od zapowiedzi i się doczekaliśmy. Rockstar odwalił kawał dobrej roboty.
Koniec imprezy.
Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 16:07, Baluk25 napisał:

Można, tylko że to nieskuteczna.

To prawidłowo, w IV strzelanie na oślep jest wygodniejsze niż wychylanie się zza osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was radę, róbcie misje oznaczone "?" od Michaela, to po któreiś traficie na akcje rodem z Saints Row :D A ci co narzekają ze jakieś miasto duchów czy spadek klatek do 15 przy wybuchu to chyba grają na konsolach z drewna, ja nic takiego nie miałem, a najgorsza rzecz jak mi sie zdarzyła to raz jak po paru sekundach skrzynka na ulicy się pojawiła, dlatego uważam ze GTA V (na xboxie) chodzi naprawde bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:39, sylwasss napisał:

Rozumiem że na PS3 i X360 nie ma (lub praktycznie nie istnieją) ludze którzy by ściągali
z torrentów? Wyczuwam tu małą hipokryzję. Szkoda mi takich ludzi.


Są, ale w obrazku chodziło po prostu o przejście z jednego ekstremum (fanbojowskiego Blaxxta) do drugiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 16:34, WRQBEL napisał:

jest hipokryzją.


"Brunetka do blondynki: słuchaj, fama mówi że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz.
Zdenerwowana blondynka: powiedz Famie że jest głupia i vice-versa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:39, sylwasss napisał:

> FIXD

Rozumiem że na PS3 i X360 nie ma (lub praktycznie nie istnieją) ludze którzy by ściągali
z torrentów? Wyczuwam tu małą hipokryzję. Szkoda mi takich ludzi.


there, there. popatrz na statystyki.

do wyjscia slima, x360 był wiekszym bastionem piractwa w polsce niz pc, wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji wypróbować, ale rozwiązanie conajmniej durne. A wystarczyło dać opcję zadzwonienia po pomoc drogową, ekran się ściemnia, a po rozjasnieniu samochód stoi na najbliższym poboczu drugi :) Fakt, że podczas ucieczek przed policją i misji by to nie działało, ale obracanie samochodu jest nieco lamerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co są po pierwszym napadzie. Można jeszcze raz rozegrać napad na jubilera wybierając inną metodę ? Bo zrobiłem z wielką pompą, a chciałbym zobaczyć wariant bardziej przemyślany. Jest to możliwe bez rozpoczynania gry od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 20:23, Chlorofil napisał:

Mam pytanie do tych co są po pierwszym napadzie. Można jeszcze raz rozegrać napad na
jubilera wybierając inną metodę ? Bo zrobiłem z wielką pompą, a chciałbym zobaczyć wariant
bardziej przemyślany. Jest to możliwe bez rozpoczynania gry od nowa ?

No tak. Musisz po prostu ta misje zagrac odnowa. Wchodzisz w telefon i tam masz wszystkie rozegrane misje i se je mozesz powtarzac.

Grrr ale sie wkurzalem jak dostalem samolot do prowadzenia. Troszke nerwow bylo. Dla mnie zle sie to łajno prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się