KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Mam gdzieś, czy to jest oszustwo czy nie. Niewątpliwie grafika wygląda trochę lepiej niż na konsoli. Różnice widać gołym okiem. Tutaj rodzi się pytanie, czy to są prawdziwe screeny czy poddane zabiegowi zwanemu photoshop. Pochodzą z rosyjskiej wersji, więc jest wszystko możliwe. I zamiast atakować mnie, doczytaj dokładnie mój poprzedni post (ten lepiej też). Sam trochę wątpię w autentyczność, ale jak widać łatwiej hejtować niż czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, tester nie jest pracownikiem Rockstar Games, lecz ich współpracownikiem. Nie musi mieszkać w USA ani testować gry w siedzibie R*, a na tapecie może mieć nawet wielki napis "GTA V Sucks". Po drugie, torrenty to nie tylko piractwo, lecz także sposób na szybkie przesyłanie plików. Kto wie, może pecetowa wersja GTA V ukrywała się pod torrentem o nazwie "Wakacyjny wypad nad jezioro ze szwagrem, lipiec 2013"? A we Frapsie co dziwnego? Tester jest zwykłym graczem, jak ja czy Ty. Po trzecie, poziom "fejkowatości" wpisu pozostawiłem do interpretacji własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, ale poczytajcie wątek komentarzy pod ''wyciekiem''.

Całość to stream z konsoli w okienku 720p na monitorze 1080p - przez to, że okienko jest kapkę mniejsze, gra może wyglądać lepiej. Spójrzcie też na zużycie procesora przy procesie GTA V - całe 2%. DWA PROCENT.

I mean, come on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłeś i spudłowałeś. Nie obchodzi mnie to, co o tym myślisz - czy uważasz to za oszustwo, czy prawdę objawioną i cud świata. Odniosłem się do tego, co zacytowałem - czyli twierdzenia po grafice, że to jest wersja inna od konsolowej. Serio?!

Ja zdaję sobie sprawę i rozumiem, że gracze pecetowi (w tym pewnie i Ty) chcą mieć już u siebie grę na kompie i w ogóle, a tu kupa (to może być jedyny powód w ogóle myślenia o braniu tego za coś, czym nie jest) więc łatwiej im wcisnąć wszystko, co da im choćby strzęp informacji. Ale miej chłopie trochę godności. Tak, gra na PC będzie. Na pewno. Za cztery miesiące, osiem, pół roku czy rok, ale będzie. I nie trzeba podświadomie wmawiać sobie niczego po kiepsko sfałszowanym screenie czy kilku z wersji konsolowej w okienku na kompie z windą.

Pomijając już nawet powyższe oczywistości - tjaaa, rusek testuje gry na domowym kompie, a Rockstar, który nie mówi nic i nie udziela żadnych komentarzy na temat wersji PC nowego GTA do czasu, gdy sam uzna to za stosowne, ma w nosie ich testera ujawniającego na luzie na reddicie jedną z największych tajemnic firmy. Nie no, luz!

@Gumisiek2
Po drugie, torrenty to nie tylko piractwo, lecz także sposób na szybkie przesyłanie plików
Tak, tak, masz rację. Na pewno zespół odpowiadający za grę weźmie to pod uwagę, myśląc o Rosji, kraju będącym wylęgarnią piractwa i cyberprzestępczości.
I we Frapsie nie ma nic absolutnie dziwnego, o nie, niech gość sobie nagrywa materiały z tej tajemnicy do woli i wrzuca je do netu gdzie mu się podoba, najlepiej na FB i YT! Żaden problem.
Jasne.

Ogar ludzie. Ogar. Proszę Was. Bo płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 00:58, ww3pl napisał:

Sorry chłopaki, ale poczytajcie wątek komentarzy pod ''wyciekiem''.

Całość to stream z konsoli w okienku 720p na monitorze 1080p - przez to, że okienko jest
kapkę mniejsze, gra może wyglądać lepiej. Spójrzcie też na zużycie procesora przy procesie
GTA V - całe 2%. DWA PROCENT.

Tak przynajmniej twierdzi jeden z użytkowników, który wyrocznią nie jest.

Ale tak czy inaczej ja również uważam że to fake.
Po prostu nikt nie byłby takim durniem żeby po dostaniu PC builda natychmiast tym się chwalić w sieci, dostając wilczy bilet na wszelkie podobne testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżli cytujesz tylko kawałek wypowiedzi, który jest wyjęty z kontekstu, to gratuluję Ci. " Pytanie tylko ile w tym prawdy...". Gdybyś przeczytał początek drugiego zdania, wiedziałbyś, że mam wątpliwości co do wiarygodności tych screenów. Ale po co czytać do końca, lepiej pisać bzdury. I nadal podtrzymuję to, że gra prezentuje się lepiej niż na konsolach, bo to jest fakt, który stwierdziłem, a czy to jest uruchomione na konsoli czy na PC, nie ma znaczenia. Grafika jest lepsza i koniec kropka. Co do dwóch kolejnych akapitów, ciężko się z Tobą nie zgodzić.

edit./ Żeby nie było, mówiąc o grafice mam na myśli screeny. Gra w ruchu prezentuje się trochę inaczej. Porównując screeny te z domniemanej wersji PC, a z wersji konsolowej, to te pierwsze wychodzą obronną reką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 01:32, Ziggy napisał:

Da sie celownik zmienic z tej bialej kropki na ktorej gowno widze na normalny celownik?

Coś tam da się zrobić. Settings -> Display -> Weapon Target - przestaw na Complex. Musi wystarczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tu w ogóle sprzeczać się na temat wersji pecetowej? Przecież ona na milion procent wyjdzie, pytanie tylko kiedy? Naprawdę komuś się wydaje, że Rockstar odpuści sobie dodatkowy przypływ gotówki wydając prosty port z choćby Xboksa, który najbardziej jest do PC podobny? Te screeny oczywiście mogą być zwykłym fejkiem ale nie popadajmy w paranoje: GTA zawsze było czasowym exclusive na konsole, a jego rodowód wiadomo skąd pochodzi. Nie dajmy się zwariować.
A Wy zamiast pisać o grze to się kłócicie, w ilu klatkach chodzi na konsolach. Niestety nie śmiga za dobrze, a średnia poniżej 25 fpsów, co udowadniają liczne serwisy, to już absolutna dolna granica płynności. Każdy sobie może chwalić, że "u mnie chodzi płynnie" i owszem tak jest. Ale gracze pecetowi nigdy by nie powiedzieli, że nawet stałe 30 klatek to gra płynna. Co więcej kompletnym idiotyzmem jest mówienie, że nie ma różnicy pomiędzy 60, 45 a 30. Proponuję w takim razie okulary albo (dla graczy na konsolach, którzy nie mają peceta) przejść się do znajomego, by pokazał co to znaczy stałe 60fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 05:44, Agntx napisał:

A Wy zamiast pisać o grze to się kłócicie, w ilu klatkach chodzi na konsolach.

Piszemy o grze, ale tacy ludzie jak śmiechu warty Blaxxta wchodzi sobie w temat i żali się podsyłając linki jakie to nowe GTA jest be i że PC mustard race tysioncpińsetstodziwińset fps. A na milion procent to Kościuszko nie żyje. R* równie dobrze może oznajmić po premierach nowych konsol, że robi port na nextgeny i rozkręca sprzedaż nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 05:44, Agntx napisał:

A Wy zamiast pisać o grze to się kłócicie, w ilu klatkach chodzi na konsolach. Niestety
nie śmiga za dobrze, a średnia poniżej 25 fpsów, co udowadniają liczne serwisy, to już
absolutna dolna granica płynności. Każdy sobie może chwalić, że "u mnie chodzi płynnie"
i owszem tak jest. Ale gracze pecetowi nigdy by nie powiedzieli, że nawet stałe 30 klatek
to gra płynna. Co więcej kompletnym idiotyzmem jest mówienie, że nie ma różnicy pomiędzy
60, 45 a 30. Proponuję w takim razie okulary albo (dla graczy na konsolach, którzy nie
mają peceta) przejść się do znajomego, by pokazał co to znaczy stałe 60fps.


W 100% się z tobą zgadzam. Zawsze śmieszyły mnie brednie konsolowców np. o tym, że "ludzkie oko nie widzi więcej niż 30fpsów. Ale na chwilę obecną jestem w stanie ich zrozumieć. Bo skąd przeciętny konsolowiec może wiedzieć, jak wygląda gra w 60 fpsach, skoro nigdy takowej na oczy nie widział. Do tej pory "wielkie hity" na konsole to tzw. "pół-produkty", jeśli chodzi o wydajność. Bo co to jest skaczące 16-30fps w grze typu GTA? Kpina i nic więcej. Tyle klatek ma GTA:Vice City Stories działające na średniej klasie smartfonie i za cholerę nie jest to płynna rozgrywka.

W sumie, jeśli ktoś nie ma konsoli, a chce zobaczyć, jak na konsolach działa GTA V, to wystarczy włączyć sobie na PC GTA:San Andreas. W opcjach trzeba tylko ustawić "limit klatek", który wynosi 25fpsów. Zobaczymy tzw. "szybki pokaz slajdów", a to i tak nie odzwierciedla tego, co jest widoczne w V części. Bo jak wiadomo, tam fps waha się między 16-28.

Swoją drogą na zagranicznych forach dobrze pisali, że przy wymaganiach GTA V powinno być napisane "Microsoft Power Point", zamiast "xbox 360" i "PS3".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 21:58, Smooqu napisał:


Gdzie ty masz problem z teksturami? Gram z 10h i nic takiego nie zauważyłem.

Gra działa lepiej niż GTA IV, a wygląda o wiele wiele lepiej, chciałbym więcej FPSów,
ale niestety ich nie będzie. Mimo to bawię się przy tej grze lepiej niż przy jakiejkolwiek
grze na Xboxa od czasów RDR.

Wg mnie model jazdy jest fajny. Arcade pełną gębą i super. VC i SA też nie były realistyczne
a grało się w nie 100x lepiej niż w nudną czwórkę.

Fury niszczą się wolno, ale dość mocno. Poza tym czy to jest najważniszejsza częśc gry?


Klimat, Klimat, Klimat!!! Wracam do gry, a tobie polecam maść na ból tyłka!

Zgadzam się ze Smooqu. Co do fps''ów mój wzrok chyba zepsóła zielona murawa i setki godzin grania w fify ;) Wg mnie wszystko działa płynnie, przynajmniej u mnie. Może się na tym nie znam, może nie zauważam, ale jeszcze raz powtarzam, że gra mi się płynnie. Baa, gra mi się lepiej niż w 4 na moim PC ( nie ma tu żadnej złośliwości do użytkowników PC gdyż sam też często gram, nie mówiąc o stałym użytkowaniu). Po pierwszym ''skoku'' $$$ nie mogę doczekać się kolejnych. te przygotowania i to że nie tylko sam rabunek można zrobić na 2 sposoby: ''na pałe'' albo po cichu. Teraz mam jakąś manie latania ;D tak więc ide ukończyć szkołe latania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, o co tobie chodzi człowieku? Będziesz teraz przez cały okres czasu do wyjścia wersji PC pisał, że V na konsole to śmieć? Okej, chodzi w mniejszej ilości klatek niż hity na PC, wiemy o tym. Pisałeś to już wcześniej, ale rzecz w tym, że powtarzasz to cały czas. Pisz sobie może do R* jaki to oni syf wydali na te biedne konsolki. Ty nie wyrażasz zdania tylko hejtujesz, cały czas powtarzając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 21:39, Blaxxta napisał:

Na Twoim miejscu nie wszczynałbym kolejnych kłótni, bo sporo degradów załapałeś w ostatnim
czasie.


Skoro nie zaprzeczasz mojej tezie o powodzie dołączenia na forum, tym samym się przyznajesz ''do winy''.

Dnia 18.09.2013 o 21:39, Blaxxta napisał:

Niczego nie wyczytałem w internecie.


A potem:

Dnia 18.09.2013 o 21:39, Blaxxta napisał:

Wszystko o czym piszę, widziałem na gameplayach i w recenzjach.


Czyli rozumiem, że filmiki i recenzje widziałeś w telewizji, a nie w internecie? <załamany>

Dnia 18.09.2013 o 21:39, Blaxxta napisał:

Tyle klatek ma GTA:Vice City Stories działające na średniej klasie smartfonie


VCS nie miał nigdy premiery na smartfonach. Chłopcz...dziewczyn...czymkolwiek jesteś.

===

Do forumowych wteranów:

A może Blaxxta to kolejne wcielenie crpgfana/pustelnika21/cokolwiek, który tym razem ma konto z awatarkiem? <zastanawia się>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz mi jaki byl szitstorm gdy wyszlo GTAIV na PCty i jak bardzo ludzie skamleli, ze im nie dziala dobrze? Nie dalej jak jakis miesiac temu widzialem watek, gdzie PCtowiec sie skarzyl, ze mu GTAIV slabo chodzi, wiec prosze o nie sciemnianie, ze wszystkim na PC bedzie chodzic w 60fps, a na PS4/Xone bedzie w 20-30 - pozyjemy zobaczymy...
Nie wiem tez skad cena 259PLN - ja zaplacilem 180pln


Pewnie, GTA5 na konsolach ma dropy i to spore. Coz - nie da sie ukryc, ze sprzet juz nie ten. Przejde fabule, sprzedam i kupie na PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy jest jakiś przycisk odpowiedzialny za kucanie? Teraz jest to skradanie chyba, że o czymś nie wiem. Przy okazji, może to drobnostka, ale dawała fajny efekt. Zauważyłem, że nie ma widoku z wnętrza pojazdu podczas jazdy taksówką jako pasażer, mała lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się