KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Misje w tej grze sa jednymi z najbardziej odjechanych w calej branzowej historii,nie wiem ile oni nad tym pracowali ale naprawde nie idzie sie nudzic,nawet bym powiedzial ze tempo jest troche zbyt szalone bo po ukonczeniu jednej z nie wiarygodnych misji przechodzimy do nastepnej,np

Spoiler

skok trevora polega na zatopieniu rzadowego kontenerowca i wywiezienia z niego super tajnej broni ktora okazuje sie czyms w rodzaju atomowki,ktorej nawet nie mozemy sprzedac z uwagi rodzaj lupu....by pozniej micheal wlecial przez szybe drapacza chmur na 80 pietrze do biura fbi i porwal waznego swiadka,do tego na zlecenie fbi,a trevor pilotuje helikopter

oczywiscie przymykam na to oko ale jednak ciezko powiedziec o cieniu realizmu,przy wiekszosci wypadkow poprostu parskam smiechem gdyz ta gra to tak naprawde jedna wielka genialna parodia calego wspolczesnego swiata a w szczegolnosci ameryki jej mieszkancow i stylu zycia,jak i calej szeroko rozumianej globalizacji.Nawet bym powiedzial ze komedia jest esencja tej gry i jednym z najwazniejszych elementow o ktora opiera sie cala reszta.Diabelnie inteligentnii ci goscie z Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 16:20, Madoc napisał:

Pewnie chodzi o to, że możesz go wybrać podczas wybierania ekipy do napadu.

Potwierdzam, robiłem napad z

Spoiler

Packie McReary''m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych którzy ukończyli grę. Prosiłbym aby odpowiedź była tylko TAK lub NIE.

Spoiler

Jako, że jakiś idiota je zaspoilował, a ja przez przypadek przeczytałem chciałbym się tylko czegoś dowiedzieć. Czy pod koniec jest jakiś wybór? TAK lub NIE, bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Ahh i odpowiedź prosiłbym umieścić jako "S" Spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 14:13, Damianuss1 napisał:

Pytanie dla tych którzy ukończyli grę. Prosiłbym aby odpowiedź była tylko TAK lub NIE.

Spoiler

Jako, że jakiś idiota je zaspoilował, a ja przez przypadek przeczytałem chciałbym
się tylko czegoś dowiedzieć. Czy pod koniec jest jakiś wybór? TAK lub NIE, bardzo proszę
o odpowiedź. Z góry dziękuję. Ahh i odpowiedź prosiłbym umieścić jako "S" Spoiler.



Jakiś jest. A jaki zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2013 o 10:39, Madoc napisał:

Ale RDR to inne studio przecież, poza tym to nie GTA. GTA od zawsze wychodziło na PC
i teraz też wyjdzie, ale ja mogę jeszcze poczekać. Przejdę sobie czwórkę drugi raz, co
mi tam.


Ależ to jest nie istotne jest to ta sama technologia. Po prostu Rockstar nie mówię że jest złe ale.. doświadczenia ze swoimi nowymi silnikami na PC ma słabe. GTA 4 było porażka portową i dopiero kilka miesięcy łatania to naprawiły. Max Payne 3 też miał problemy więc moim zdaniem mimo iż gry na xboxa są podobne do tych pc bo praktycznie ta sama struktura sprzętu tak hm.. Rockstar chyba NA RAZIE boi się dawać gry na PC bo wiadomo że na pc jest taki problem że masz setki kart, setki sterowników itp.

Dlatego daje GTA 5 na PC minimum 6 miesięcy lub mam nadzieje że w cale chociaż raczej to pierwsze bo przenieść GTA 5 z xboxa na PC to dośc łatwe szczególnie takiej firmie. Gorzej ze stabilnością ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 było porażką na pc bardziej ze względu na" niesamowity" system zabiezpieczeń jaki nam Rockstar zaserwował... Istnieje całe mnóstwo, bardzo dobrych konsolowych portów jak choćby Alan Wake, który działa naprawde przyzwocie nawet na starszym sprzęcie i który wygląda nawet trochę lepiej niż na konsoli. Więc nie chciałbym usprawiedliwiać Rockstara tym, ze porty z konsol są trudne do stworzenia itd. Rzecwyście twórcy mogli mieć z tym problemy na początku obecnej generacji, ale błagam was, od tego czasu minęła kupa lat i wypuszczono masę konsolowych portów na pieca. Dziwi mnie, że producent wydający jedne z najdroższych gier(koszt stworzenia) nie jest w stanie stworzyc przyzwoitego portu. Miejmy nadzieję, ze to przeszłość i GTA V jeżeli wyjdzie na PC to przełamie tą złą passe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem odpowiedź na szybkie zgarnianie hajsu.
Mianowicie, akcje na giełdzie przy pomocy Lestera. Wystarczy czytać czy aukcje stracą na wartości czy też zyskają po jego misjach. Zainwestowałem 200 tysięcy, a zyskałem 3,2 mln.
Teraz zostaje odpowiedź fryzjera - w grze są tylko po dwie fryzury i dwa rodzaje zarostu dla każdego bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 14:30, Kafar napisał:

Dlatego daje GTA 5 na PC minimum 6 miesięcy lub mam nadzieje że w cale

Dlaczego masz nadzieję że wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 14:30, Kafar napisał:

GTA 4 było porażka
portową i dopiero kilka miesięcy łatania to naprawiły. Max Payne 3 też miał problemy
więc moim zdaniem mimo iż gry na xboxa są podobne do tych pc bo praktycznie ta sama struktura
sprzętu tak hm..

GTA 4 nic nie naprawiło, Max Payne 3 działał lepiej na maksymalnych ustawianiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 16:43, Baluk25 napisał:

Dobra, znalazłem odpowiedź na szybkie zgarnianie hajsu.
Mianowicie, akcje na giełdzie przy pomocy Lestera. Wystarczy czytać czy aukcje stracą
na wartości czy też zyskają po jego misjach. Zainwestowałem 200 tysięcy, a zyskałem 3,2
mln.
Teraz zostaje odpowiedź fryzjera - w grze są tylko po dwie fryzury i dwa rodzaje zarostu
dla każdego bohatera?


To jest dobre na parę milionów bo niestety limit takich misji jest MAŁY chyba 4 zlecenia czy 5. A np. kino kosztuje 150 milionów.. z akcji tyle ciezko zarobic jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, ja zainwestowałem tylko 200 koła i zarobiłem 3,2 mln. Jakbym zainwestował 3,2 mln, to bym uzbierał 51. Potem 51 itd, aż w przeciągu tych 5 misji uzbierałbym porządny hajs ;)
Poza tym, inwestować można bez tych misji, prędzej czy później się zwróci, tylko nie aż tak efektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 16:20, Net_com napisał:

Rzecwyście twórcy mogli mieć z tym
problemy na początku obecnej generacji, ale błagam was, od tego czasu minęła kupa lat
i wypuszczono masę konsolowych portów na pieca. Dziwi mnie, że producent wydający jedne
z najdroższych gier(koszt stworzenia) nie jest w stanie stworzyc przyzwoitego portu.
Miejmy nadzieję, ze to przeszłość i GTA V jeżeli wyjdzie na PC to przełamie tą złą passe.


Zgadzam się natomiast inne gry nie korzystają z technologii/silnika które mamy w RDR czy GTA a które Średnio działa na PC. Nie mówię że jest tragedia ale co jak co Rockstar zaczynał od PC ale potem zdecydowanie wspierał i rozwijał się na konsole a produkty na PC które trafiały to były to zwykłe porty mniej lub bardziej udane. Po prostu im się lepiej chyba tworzy na konsole a może więcej zysków jest bo co jak co ale wątpię by premiera gry na PC przyniosła im tyle kasy co z konsol. No ale tutaj to już gdybanie nie warto w nie wchodzić. Czy będzie GTA 5 na PC.. być może ale na litość boską serio.. kto chciał zagrać w GTA 5 ma konsole i gra w GTA 5 :D

Czym lepiej gra się sprzeda na konsolach tym mniej potrzeby jest martwić się wersją PC bo ogólnie większość moich znajomych co mają PC mają też jedną z konsol więc juz GTA nabyli lub kupią na konsole bo ich znajomi już nabyli i chcą z nimi pograć online ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 17:22, Baluk25 napisał:

Zależy, ja zainwestowałem tylko 200 koła i zarobiłem 3,2 mln. Jakbym zainwestował 3,2
mln, to bym uzbierał 51. Potem 51 itd, aż w przeciągu tych 5 misji uzbierałbym porządny
hajs ;)
Poza tym, inwestować można bez tych misji, prędzej czy później się zwróci, tylko nie
aż tak efektywnie.


No ja raz tez zainwestowałem pare milionów.. zarobiłem +100% ale to była ostatnia misja lestera jak się okazało ;( a mogłem zainwestować każdą postacia po 20 baniek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 17:35, Madoc napisał:

Dobrze widziałem na gameplayach, że można nosić przy sobie po kilka rodzajów broni z
jednej kategorii?


Tak. Przy wyborze broni strzałkami lewo i prawo wybiera się broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 19:13, Henrar napisał:

Miliard dolarów w trzy dni.
Dla porównania - Black Ops II potrzebował na to 15. Avatar (film) - 17. Rockstar pobił
wszystkich.



sporo:P
Swoją drogą, szybko policzyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się