KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

> Gra mnie zaskakuję i to nieźle ....jadę nocą tak koło 23 na lotnisko na pustyni a tu

Dnia 24.09.2013 o 12:53, infinity23 napisał:

w dolinie koło drogi 6 aut i zwłoki jak po jakiejś strzelaninie , za wzniesieniem gość
ledwo umiera a obok niego waliza 25tysi ..hehe doobree



^^ Takie nawiązanie do "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen.

Zresztą takich smaczków popkulturowych jest tu mnóstwo :). Ja mało z krzesła nie spadłem podczas misji kiedy jedziemy Trevorem i jego przydupasem Wade''m do kuzyna w Los Santos. Pomijam już dialogi jakie leciały podczas podróży i "rozmowę" Trevora z kuzynem...

... ale zmasakrował mnie wygląd mieszkania (kuzyn mówi, że to chata jego dziewczyny) - toż to miejscówka żywcem wyjęta z "Jackie Brown" Tarantino, chyba nawet rozkład mebli jest identyczny ;-)

GTA zaskakuje mnie na każdym kroku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niektóre miejsca wydają się puste, zapewne będą wykorzystane w DLC.

W końcu Rockstar musiało coś sobie zostawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padłem ze śmiechu przed chwilą.

Misja Franklina gdzie wpada z towarzyską wizytą Trevor.

Spoiler

Trevor zaczyna bajerować do ciotki Franklina, po czym daje jej plik banknotów i mówi "kup sobie coś fajnego". ciotka ucieszona, przelicza kasę i mówi: "ale tu jest 7 dolarów", a Trevor na to "Powiedziałem coś fajnego, a nie drogiego. Chyba nie jesteś chciwą pindą, co?"

Po prostu ROTFLx100



Na początku średnio przepadałem za Trevorem, ale muszę przyznać, że lubię go coraz bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta scenka byla dobra. Ja zawsze lubie grajac jedna z postaci przelaczyc na Trevora i zobaczyc co porabia. I zawsze albo budzi sie nawalony gdzies. Np. na torach gdzie nadjezdza wlasnie pociag. Albo gdzies polnagi na plazy gdzie w kolo kilka ciał xDDD. Ale o dziwo podczas misji Trevor nie odpierdziela fuszerki i robi wszystko zgodnie z planem co akurat mi sie podoba. Ogolnie Franklin jest chyba najbardziej spokojna osoba ale z tej trojki jakos najbardziej utozsamiam sie z Majkelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 19:55, szaryczlowiek napisał:

Tuning aut glownych bohaterow tez na nic sie nie zdaje bo przy nastepnej misji auto
i tak zresetuje sie do stanu wyjsciowego.



Dobra musze to odszczekac faktycznie pojazdy pozostaja ztuningowane,swoja droga zostala mi ostatnia misja fabularna i musze przyzac ze dllugosc rozgrywki jest wystarczajaca i zaspokajajaca,tylko jak dla mnie przydaloby sie wiecej tych tak chucznie zapowiadanych planowanych skokow i mozliwosc tworzenia nowych wlasnych,owszem te co sa daja duzo satysfakcji ale jednak malo ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 20:18, Ecko09 napisał:

Tak w ogóle to jak się powodzi w V gangowi, do którego należał CJ w San Andreas (nie
pamiętam nazwy)?

Nie śledzę tego wątku, ale z tego co zauważyłem to ulice Los Santos są teraz bardziej fioletowe niż zielone. Nawet na Groove Street...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili Franklin i Lamar to Grove Street Families się rozpadło.

BTW Rozwalił mnie cel dodatkowy w jednej z misji

Spoiler

"Lepszy niż CJ", polega na wylądowaniu motocyklem na pociągu za pierwszą próbą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 100% w grze brakuje mi tylko stunt jumpów. Jest to najgorsze co mogłem sobie zostawić na koniec. Fizyka pojazdów w powietrzu jest tak sp******ona (bo inaczej nie da się tego określić) że aż mi się morda pieni. Wyskok jakimś szybszym samochodem, kończy się szybowaniem przez dwie dzielnice. Samochody w powietrzu robią piruety i ogólnie grawitacja mija je szerokim łukiem. Naprawdę... GTA V swoim absurdalnym "przebajerowaniem" wyskoków wyprzedza Saints Row V... Gra zapewniła mi ogrom frajdy, ale same stunt jumpy to nic innego jak frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 21:55, Alehor napisał:

Fizyka pojazdów w powietrzu jest tak sp******ona (bo inaczej nie da się tego
określić) że aż mi się morda pieni.

Ja strzeliłem czołem w blat stołu kiedy spadając samochodem z mostu mogłem nim dobrowolnie obracać we wszystkie strony, a po wylądowaniu na dachu jednym ruchem gałki przewróciłem go z powrotem na koła.

Dnia 25.09.2013 o 21:55, Alehor napisał:

Saints Row V...

Chyba ci się tytuły pomieszały trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 22:25, Sandro napisał:

> Fizyka pojazdów w powietrzu jest tak sp******ona (bo inaczej nie da się tego
> określić) że aż mi się morda pieni.
Ja strzeliłem czołem w blat stołu kiedy spadając samochodem z mostu mogłem nim dobrowolnie
obracać we wszystkie strony, a po wylądowaniu na dachu jednym ruchem gałki przewróciłem
go z powrotem na koła.

Ta, to jest dziwne. Ale z drugiej strony, nie strach jeździć poza drogami, gdzie można znaleźć sporo ciekawych rzeczy. Myślę, że w tym celu Rockstar to umożliwiło właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 21:55, Alehor napisał:

GTA V swoim absurdalnym "przebajerowaniem" wyskoków wyprzedza
Saints Row V...


Uhuhu, Masz juz jakies info o nastepcy ledwo co wydanej czworeczki? :D I akurat o fizyce aut? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten system jazdy i kierowania w V wkurza bo jak inaczej można nazwać to jak mam super samochód a jeździ jakby to była kaczka na lodzie.
Pierwszą misję wyścigową przechodziłem chyba kilkanaście razy, bo raz to walnie w słup, raz to przeciwnik uderzy, to samochód kręci bączki, a jak ja go walne to nic mu nie robię. W 4 takiego syfu nie było.
Może po tuningu będzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 23:09, Kamiloos napisał:

Uhuhu, Masz juz jakies info o nastepcy ledwo co wydanej czworeczki? :D I akurat o fizyce
aut? :P


Nie. Ale biorąc pod uwagę podejście jakie prezentuje seria Saints Row, można się spodziewać takich cyrków po kolejnych częsciach, o ile się ukażą. Po GTA V się tego nie spodziewałem.


BTW Wbiłem 100%, są za to jakieś specjalne rewardy w grze? Jak narazie żadnego info, ani misji na mapie mi nie wyświetliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 01:07, Hacket napisał:

Pierwszą misję wyścigową przechodziłem chyba kilkanaście razy

A może masz po prostu słabego skila :p, ja za pierwszym razem wygrałem. To samo pierwszy wyścig Franklina. Prowadzenie jest inne, ale naprawdę można się przyzwyczaić i tak manewrować samochodem, że nawet ryski nie zrobisz objeżdżając sobie pół miasta. Nie twierdzę, że ten model jest idealny, ale po czasie jest naprawdę przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś tutaj post, który mówił że w grze jest 14 sklepów do obrabowania. Przechodzę gre już drugi raz, a nie wiem jak napadać na sklepy :D poratuje ktos? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się