KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2013 o 17:43, mtsach napisał:

Premiera na PC w I kwartale 2014 roku - tako rzecze ponoć wiarygodne źródło Eurogamer.

No no, nareszcie można by powiedzieć. W tym czasie to już pewnie będę się żenił z moją PS4 :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 11:59, Diverso napisał:

BTW> Wie ktoś co to jest to "JP", które dostajemy po misji?

Jak uzbierasz 100 JP to dostaniesz bluzę PROSTO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :) Super się wczoraj grało GTA Online z Ekipą GRAM.pl :) Dobra ta kradzież Titana :) trzeba się zgrać i pograć jeszcze :) dziś załatwiam sobie zestaw BT tak aby porozumiewać się z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po zainstalowaniu tej łatki udało mi się wejść do gry za drugim razem i wszystko chodziło naprawdę bardzo dobrze. Widać R* pracuje ciężko aby wszystko działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby inni gracze nie mogli wsiadać do mojego samochodu? Już kilka razy mi się zdarzyło w misji, że jakiś koleś wbił mi się do auta i pojechał w pi**u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 12:37, Jacio96 napisał:

musisz prztrzymac back lub select w zaleznosci od konsoli i tam wybrac kto ma dostep
do twojego pojazdu


Ok, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 14:40, Piotrek_K napisał:

Rockstar zamierza dac KAZDEMU z graczy z trybu online po 0.5mln dolcow. Wystarczy poczekac
na przelewy ;)

ŁoooŁ, powiem szczerze, że chyba bardziej wolałbym sam dojść do wszystkiego, a tak... z góry mieszkanko i samochodzik :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 14:50, Piotrek_K napisał:

Ja sie na razie odbijam od multi. Za duzo randomow psujacych rozrywke, wylogowania, itp.
Caly czas mecze single playera. Skoncze to gra pojdzie na Allegro.

Multi już działa w miarę przyzwoicie. Podejrzewam, że niedługo będzie działał bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 14:46, Damianuss1 napisał:

ŁoooŁ, powiem szczerze, że chyba bardziej wolałbym sam dojść do wszystkiego, a tak...
z góry mieszkanko i samochodzik :p.


Ja akurat przez błędy straciłem około 500tyś i 10 postaci które miały garaże itp. Cieszy mnie taka rekompensata.. i powinno być przez tydzień jeszcze podwójny exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi multi już chula dobrze od 3 dni ale denerwuje mnie to, że gracze niechętnie dołączają się do naszych gier lub jakichkolwiek innych. Rzadko kiedy zdarzy się znaleźć 4 graczy w grze na maks 4, a co dopiero 8 w grze na 8 lub 16... ponoć tyle tysięcy graczy kupiło GTA, a jakoś po multi tego nie widać.

BTW: da się jakoś wymutować wszystkich playerów na raz? Wkurzają mnie już te arabskie napinacze albo amerykańskie dzieci wrzeszczące do mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z klanem Ruczaj jak gramy nie mamy problemów z osobami do gier. Dołączają nawet 16 osób się znajduje w deathmaczu.

Da się wyłączyć. Trzymaj select a potem zjedz na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze że dobry sposób na farmienie ( i dobrą zabawę) oraz banalny to 4 graczy i PRZETRWANIE chyba o nazwie pył i metal czy jakoś taki ze stodołą po środku i wrakami samolotów dookoła na pustyni. Po 2 graczy przy wejściu i 10 fal leci szybko i bezpiecznie.

PS. banalny sposób to jest na trophy. za skonczenie 10 fal około 3,5k expa + to co dostaje się za zabijanie oraz 20 tyś polskich złotych + to co się uzbiera z trupów około 1,5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem ostatnio tego tematu i nie bardzo chcę by nie psuć sobie zabawy (mam GTA ale pograłem dopiero ze 30min bo w Polsce mnie nie ma) a chciałem dowiedzieć się o jedną rzecz.

Czy te poradniki od bradygames a konkretnie do GTA V wyszedł już w polskiej wersji lub jest jakaś planowana data wydania?

Chciałbym taki mieć do swojej kolekcji a, że jestem aktualnie we Francji to nie wiem czy w Polsce to jest a tu mam możliwość zakupu takiego tylko jak dobrze pójdzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 14:46, Damianuss1 napisał:

ŁoooŁ, powiem szczerze, że chyba bardziej wolałbym sam dojść do wszystkiego, a tak...
z góry mieszkanko i samochodzik :p.


Jak dla mnie rekompensata ok. I tak straciłem postać z apartamentem i $640k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się