KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2013 o 20:40, Diverso napisał:

To jest zdecydowanie błąd gry. Mnie się to często zdarza np. 10 sekund po starcie wyścigu.
Nie wierzę, żeby ktoś w tym momencie głosował nad bezpodstawnym wywaleniem mnie z gry.

Dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym osamotniony. Mam nadzieję, że skoro jest to dosyć powszechne to Rockstar naprawi to w kolejnym patchu. To boli kiedy po znalezieniu fajnej sesji z naprawdę kumatymi graczami, nagle zostaję wywalony, a moja reputacja dostaje po tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 19:05, Sarturias napisał:

Tak na dobrą sprawę przez całą fabułę nie trzeba dokupować amunicji
do jakiejkolwiek broni, podczas misji zdobywamy jej tyle, że czasem jest jej aż za dużo,


Tak naprawdę to w każdej części nie musiałeś robić zakupów w sklepach z bronią.

Dnia 14.10.2013 o 19:05, Sarturias napisał:

Przy okazji dodam, że spodobała mi się możliwość
przełączania świateł na długie i wyłączanie ich.


To już było w GTA IV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić jak odblokować/odkryć misję

Spoiler

z Wielką Stopą (The Last One)? Mam zrobione 100% gry w statystykach, ale Frankilnowi nadal nie pojawia się żaden "?" na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 22:34, Draco-PNC napisał:

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić jak odblokować/odkryć misję

Spoiler

z Wielką Stopą (The Last
One)? Mam zrobione 100% gry w statystykach, ale Frankilnowi nadal nie pojawia się żaden
"?" na mapie...


Mi pojawiła się na mapie

Spoiler

2 tygodnie po ukończeniu gr na 100%

kiedy wywaliło mnie z online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam trailery gry i coś uderzyło mnie w twarz: gdzie misja, w której Trevor w panice usiłuje spuścić w toalecie jakieś pocięte części ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 00:24, Sandro napisał:

Oglądam trailery gry i coś uderzyło mnie w twarz: gdzie misja, w której Trevor w panice
usiłuje spuścić w toalecie jakieś pocięte części ciała?


Było. Jak nie misja to random event po zmianie postaci, ale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jak w kazdej grze,online rowniez i tutaj ten tryb jest zbugowany i zlagowany,jednak rockstar nie podolal zadaniu i nie wydal w pelni grywalnego produktu.W grze jest pelno roznorakiej gammy bugow poczawszy od znikajacych samochodow i pieszych po klinowanie sie w dziwnych miejscach.System obrazen jest bardzo slaby,mozna gosciowi walnac z kalacha w glowe a i tak nie zginie a np jeden strzal z shotguna ze sporej odleglosci juz potrafi zabic odrazu,w deathmatchach lag jest niesamowity caly magazynek z smg zabija cel wtedy gdy my juz konczymy ladowac nowy magazynek,po dluzszym czasie staje sie to naprawde irytujace.W wyscigach wielokrotnie zdarzylo mi sie ze przejechalem przez checkpoint a gra mi tego nie zaliczyla co wlasciwie przekresla nasze szanse na dobre miejsce.Od wczoraj jak gram w walke o przetrwanie to po 1 rundzie wywala jednego gracza a w nastepnej samoczynnie pojawia sie plansza ze przegralismy i gra konczy rozgrywke i nie daje zadnej gotowki wiec narazie nie ma sensu grac tego trybu(nie wiem skad sie to wzielo wczesniej gralem normalnie).Do tego zauwazylem i znajomy to potwierdzil ze kasa potrafi sama z konta znikac moze nie w jakis duzych sumach ale jednak sama znika co jest poprostu chore!Nie jednokrotnie gra zawiesza sie podczas ladowania czy na ekranie podsumowania misji.System dobierania graczy rowniez jest za przeproszeniem do dupy!bardzo rzadko zdarza sie zeby do gry dobralo wszystkich mozliwych graczy a przewaznie dolacza 3-4 max,nie zdarzylo mi sie zebym gral w 16 jakas misje,wlasciwie nie ma takiej opcji zeby zapelnic gre.Zaczolem grac deathmatch 1v1 a tu ku mojemu zdziwieniu w ogole nie wiadomo skad i jak zabil mnie jakis zupelnie inny gracz ktorego ani nie bylo widac na radarze ani mapie,ktorego poprostu nie powinno byc!A co mnie najbardziej wkurza to to ze po swiecie gry jezdza maksymalnie 4-5 rodzaji pojazdow podczas jednej gry,nie wazne gdzie pojedziesz i tak zawsze beda cie mijac w kolko te same rodzaje aut ktorych i tak po drogach porusza sie jakies razy mniej niz w singlu.Nie wiem jak wyglada sytuacja z reszta gdyz dopiero jestem na 22 poziomie.Rockstar ewidentnie nie zdarzyl dopracowac tego trybu do premiery,mnie niestety czym dluzej gram bardziej frustruje ten tryb niz sprawia radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne masz odczucia, bo jak dla mnie to teraz wszystko działa. Sporadycznie mnie wywala z gry, ale reszty tego co napisałeś nie uświadczyłem. Po tej drugiej/trzeciej łatce multi naprawdę fajnie chodzi. W porównaniu z 1 października - Raj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o lagach to zainwestuj w nowego neta. Jeżeli kasa z konta znika to nigdy nie bez powodu, zawsze jest to do wytłumaczeniu. Dead = 2k w plecy. Na małych levelach było to strasznie uciążliwe, bo 2k to jak jedna misja.
Ja te 4-5 rodzajów aut miałem tylko gdy musiałem wybrać swój samochód na własność. Jeździły wtedy głównie Buffalo (co mnie ucieszył), ten mały samochodzik na wzór Mini i jakieś zwykłe sedany.
GTA Online powinno już dobrze chodzić. Jeżeli u Ciebie to nie działa, to masz po prostu pecha. U mnie jest prawie "perfekt" i się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tak jak napisalem,nic nie zmyslilem nic nie dodalem a z tymi autami to jest tak caly czas non stop w kazdej grze nie wiecej jak 4-5 rodzai aut nie wazne jaki lvl normalnie depresji idzie dostac grajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę zrobić to współczuć i życzyć wytrwałości w czekaniu na łatkę.

Po części wiem jak się czujesz, bo jestem jedną z nielicznym osób którym udało się wejść do gry w dniu premiery trybu Online. Tam to się dopiero działo. Bugów mnóstwo. Mimo wszystko nawet wtedy lagów nie zauważyłem. Jeżeli kogoś lagowało to moich przeciwników w wyścigach że ich momentami cofało trochę w tył, ale ja żadnego problemu w tym nie miałem.

EDIT: Zapomniałem dodać. Najgorsze co mnie spotkało to kasacja postaci. Jestem tym strasznie zrażony i wolę sobie nabijać 100% w Single niż robić piąty raz to samo w Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obrobiłem

Spoiler

bank w Paleto Bay

. Ta misja to P-O-E-Z-J-A :). Moment kiedy wychodzimy
Spoiler

ze skarbca z minigunami, opancerzeni i widzimy miny lokalnej policji....

Dalej jest jeszcze lepiej - normalnie grałem z wypiekami na twarzy, jak jakiś dzieciak :). Jestem już grubo za połową wg. licznika misji i cóż mogę rzec - gra wybitna :). Aż na inne tytuły człowiek zaczyna zerkać dużo bardziej krytycznie. UBI i inni pretendenci do tronu, będą mieli ostro pod górkę, żeby obalić króla - IMO nie sprostają temu zadaniu, R* zawiesiło poprzeczkę w kosmosie ;-).


ps. Chwilę sprawdziłem też multi (wreszcie działa), ale na starcie nie porwało mnie jakoś mocno. Genialny singiel najpierw, a potem się zobaczy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się