KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2013 o 18:21, Jacio96 napisał:

Nowy patch = Za śmierć w freemode gra zabierze nam nie więcej niż 500 dolarów.
Czy jest ktoś niezadowolony? Bo ja się cieszę :)


Ja. Zmniejszyli hajs zarabiany na misjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 21:03, Alehor napisał:

Ja. Zmniejszyli hajs zarabiany na misjach...

Na dniach dostaniesz ćwierć miliona za nic. A chwilę później drugi. Nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 22:38, Sandro napisał:

> Ja. Zmniejszyli hajs zarabiany na misjach...
Na dniach dostaniesz ćwierć miliona za nic. A chwilę później drugi. Nie ma co narzekać
:)


te ćwierć miliona robiło się w 1,5h teraz zejdzie przynajmniej 4h

Edit: W dodatku nie za nic tylko za utratę tygodniowego progresu w grze (34 rank i $630k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 22:38, Sandro napisał:

> Ja. Zmniejszyli hajs zarabiany na misjach...
Na dniach dostaniesz ćwierć miliona za nic. A chwilę później drugi. Nie ma co narzekać
:)


Też bym nie powiedział że za nic. Wolę swoją starą kasę i postać niż te ich 500tyś ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH
Czy jest ktoś chętny do gry ONLINE ??????? |
jeśli tak to chętnie bym pograł z ludźmi :)

OCZYWIŚCIE WERSJA NA PS3
MOJE PSID - K_r_o_l_M

W końcu stworzyli grę po to żeby GRAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubel, bo nie mogę edytować.
W którymś wyścigi po Los Santos z trybem GTA zdobyłem rekord świata. Na początku nie wiedziałem o co chodzi, ale gdy 2 osoby z naszej ekipy GRAM przesłały mi gratulację, to od razu skojarzyłem, że chodzi o coś grubszego.
To znaczy, że w pewnym okrążeniu zdobyłem najlepszy czas na ogólnoświatowym rankingu? Bo nie bardzo rozumiem. Zapomniałem nazwy trasy więc ciężko mi to samemu sprawdzić... Na rockstar social club dostałem medal "world record".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te rekordy z tabel światowych to jakaś ściema. Nie jest możliwe by ktoś zrobił okrążenie wokół więzenia w 10 sekund, ja jechałem ze 30 okrążeń i zajęło mi to w najlepszych momencie 24 sekundy Adderem...tak samo jest ze wszystkimi innymi wyścigami. Mam tuningowane bryki, w nic nie uderzam, jadę niemal idealnie, a i tak zawsze do rekordu brakuje z minutę. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jescze multi nie ruszyłem. Raz założyłem postać ale pewnie już znikła przez te problemy. Czy jak założe dziś nową postać do online to dostane te pieniądze co Rockstar będzie w ramach falstartu Online rekompensował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że infrastruktura w GTA V się zmienia? Czasami w miejscach gdzie wcześniej cos innego było to teraz dom w remoncie czy coś. Albo to takie wrażenie sprawa, że twórcy bardzo zróżnicowali budynki itp elementy.

Normalnie jak ciągle jeżdze po Los Santos to mam wrażenie, że coś nowego przybywa :) i Ciągle mnie zaskakuje wygląd miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA online działa znakomicie, poza wiecznym problemem wywalania mnie z powodu "przegłosowania decyzji przez innych graczy". Od dwóch dni nie zagrałem dłużej niż 5 minut, bo zawsze kończy się w ten sposób. Jak już wcześniej mówiłem, każde takie wywalenie z gry wpływa na moją coraz gorszą reputację. Dzisiaj oficjalnie pokazało mi się okienko, że jestem już "złym graczem" i mam zaprzestać opuszczania sesji... Na wuj mi te $500.000 skoro będę musiał grać z cziterami i 13-latkami, dla których słowo "współpraca" oznacza tyle co nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze jedno. Na początku singla był motyw z dostarczaniem Trevorem uciekinierów do pewnej kobiety na obrzeżach Sandy Shores. Dostałem wtedy SMS-a z namiarami na pierwszego zbiega, ale pod presją fabuły na śmierć o tym zapomniałem. Dopiero teraz, tygodnie po zakończeniu singla, postanowiłem do tego powrócić, ale nie ma już ani kobiety, ani SMS-a z namiarami. W sieci przeczytałem, że pierwszy zbieg znajduje się na terenie kamieniołomów, ale udałem się tam i nic nie znalazłem. Przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gta Online prosze o pomoc : Czy wy macie podobny problem co ja ? Niedawno własnie przeszlem GTA V i sobie pomyslałem że włącze GTA Online za pierwszym razem mi fajnie weszlo , grałem w otwartym świecie , ale pózniej było tylko gorzej . To znaczy od 3 dni niemogę się połaczyc z otwartym śwaitem online dlaczego ? Wciąz mnie wyrzuca , wpisuje sie w playstation network wszystko jest oki ale już jak chce pograć z innymi uczestnikami w rozgrywce w otartym swiecie online to niemoge sie połączyc , czy to może jest moja wina ? czy moze Gta Online tak kiepsko działają serwery unich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMSy po jakimś czasie się kasują, ale misja powinna wciąż być aktualna. Ja sam robiłem ją dużo później niż ją dostałem. Przeszukaj dobrze kamieniołom, z tego co kojarzę koleś powinien kręcić się gdzieś na najniższych poziomach obok zaparkowanego SUV-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przepadlo to nie wiem. Jak zlapalem pierwszego i przez jakis czas nie szukalem kolejnych to dostalem smsa od Maude z pytaniem czy o niej zapomnialem. Moze polaz troche i Tobie tez sie pojawi? Ale... tak mi sie nasuwa, ze jednym z powodow braku kolesia w kamieniolomach jest... podjechanie tam Michaelem albo Franklinem, wieeeec mam nadzieje, ze Trevorem jedziesz ;) ?

Koles powinien byc mniej wiecej w miejscu gdzie jest wyscig off-roadowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty powróciłem do Kamieniołomu przed koncem truby fabularnego i znalzlem goscia w kaminiołomie , zas po ukonczeniu trybu fabularnego , te misje do Molly są caly czas aktualne , mozesz mi napisac kolego co napisalem o tym Gta Online , bo mam problem z polaczeniem sie a internet mam dobrze podlaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się