KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2013 o 20:14, Piotrek_K napisał:

dostalem smsa od Maude z pytaniem czy o niej zapomnialem.

Też wyczytałem, że przypomina ona o sobie co jakiś czas, ale ja poza pierwszym spotkaniem na początku gry nigdy więcej nie miałem z nią kontaktu. Żadnego, także poprzez telefon :/

Dnia 20.10.2013 o 20:14, Piotrek_K napisał:

Moze polaz troche i Tobie tez sie pojawi?

Podobno na mapce powinien się przede wszystkim pojawić znak zapytania aby w ogóle aktywować tę misję. Ja w miejscu kamieniołomu nie mam absolutnie nic. Pokręcę się tam trochę, poszukam. Jak nic się nie zmieni to przynajmniej przestanie mnie męczyć wbicie 100% gry.

Dnia 20.10.2013 o 20:14, Piotrek_K napisał:

Ale... tak mi sie nasuwa, ze jednym z powodow braku kolesia w kamieniolomach jest... podjechanie tam
Michaelem albo Franklinem, wieeeec mam nadzieje, ze Trevorem jedziesz ;) ?

Jak głupio by to nie brzmiało, jest to bardzo cenna uwaga. Nie tak dawno temu postanowiłem poćwiczyć jogę o wschodzie słońca na szczycie góry we wschodniej części mapy. Jechałem tam samochodem, wspinałem się na szczyt dwa razy, bo za pierwszym udało mi się spaść na sam dół, a wszystko po to aby na miejscu okazało się, że Michael został w domu, a ja męczę się Franklinem...

Dnia 20.10.2013 o 20:14, Piotrek_K napisał:

Koles powinien byc mniej wiecej w miejscu gdzie jest wyscig off-roadowy.

Nie przypominał sobie w tamtej okolicy żadnej ikonki, chyba że wyścig ten już wcześniej zaliczyłem. Mimo wszystko, powinien tam nadal być. Jak wspominałem, następnym razem gdy będę grał to powłóczę się tam nieco dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ukonczyłem wątek fabularny i włączyłem Gta Online , tam ustawailem jak ma wygladac mój bohater , zapisałem i wskoczyłem do otwartego świata gry , za pierwszym razme sie dobrze połączyłem bez problemu , pózniej też właczyłem bez problemu . A teraz wogóle jak sie chce połączyć z Gta Online to najpierw musze sie wpisac w Playstation Network i jest oki a potem jak chce przejsc do Gta Onlinenp: pisze takie coś , Przejdz do otwartego świata gry to już niemoge sie połaczyc czekam około minuty ładuje mi sie i nagle wyskoczy mi komunikat że nieudało sie połaczyc z Gta Online i pisze sprubój ponownie pózniej . To jest moja wina ? Czy wina Rockstara to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:03, Sandro napisał:

Podobno na mapce powinien się przede wszystkim pojawić znak zapytania

Nic bardziej mylnego. Jesli zaczales misje to do momentu w ktorym nie dotrzesz prawie na miejsce, na mapce nie bedzie nic.

Dnia 20.10.2013 o 21:03, Sandro napisał:

Jak głupio by to nie brzmiało, jest to bardzo cenna uwaga.

Przyroda :). Mi tez sie zdarzalo :)

Dnia 20.10.2013 o 21:03, Sandro napisał:

Nie przypominał sobie w tamtej okolicy żadnej ikonki, chyba że wyścig ten już wcześniej
zaliczyłem.

Nawet zaliczone wyscigi powinny byc widoczne na mapie - w przypadku zaliczenia pojawia sie jedynie zielony ''ptaszek'', ze wyscig ukonczony.
Szukaj w miejscu gdzie zaznaczylem. Z tego co mi wiadomo, nie jest tez istotna pora dnia, wiec ruszaj smialo :)

20131020212354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to wina rockstar.
Stawiam, że jest to wina Playstation Network. Nie mam pojęcia co możesz zrobić. Ja na twoim miejscu próbował bym wszystkiego co się da.
Np. reinstall gry, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 21:24, Piotrek_K napisał:

Szukaj w miejscu gdzie zaznaczylem. Z tego co mi wiadomo, nie jest tez istotna pora dnia,
wiec ruszaj smialo :)

Zbieg schwytany, dzięki za pomoc :) Jednak mimo wszystko, Maude po spieniężeniu nagrody dla Trevora powiedziała, że przesyła mi namiary na kolejnego poszukiwanego, ale po godzinie grania nadal nic nie otrzymałem. W ogóle w ciągu całej gry nie otrzymałem od niej ani jednej wiadomości. Domyślam się, że coś nie zatrybiło jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów odnosnie GTA:Online - Wbiłem rank 63 i gra obrzydła mi niemiłośiernie. Misji kooperacyjnych jest za mało by utrzymać mnie przy grze na dłużej. Deathmatche są dość nudne, nie wymagają żadnych umiejętności (chyba że kampienie można nazwać skillem) wygrywa ten kto pierwszy zobaczy przeciwnika. Mało tego, o ile w free roam nie mam najniejszych lagów, to deathmatche i wyścigi z randomami są praktycznie nie grywalne, do mety docierasz pierwszy, wyrzuca Cię na 6 miejsce, w deathmetchach umierasz od kuli przeciwnika którego zabiłeś 2 sekundy wcześniej (a tak szybko zespawnować się raczej przecież nie mógł). Gra bardzo mi się podobała(na początku), ale konieczność powtarzania tych samych misji dziesiątki razy odrzuca mnie na kilometr. O ile w różnych MMO powtarzalność instancji nie była aż tak uporczywie irytująca, o tyle w GTA:O nie mogę tego zdzierżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:15, Alehor napisał:

Kilka słów odnosnie GTA:Online - Wbiłem rank 63 i gra obrzydła mi niemiłośiernie. Misji


Mi poprzez stratę postaci obrzydło GTA:O bo po raz 11 jak zrobiłem postać zauważyłem i już odczułem że znów te same nudne misje muszę farmić by podnieść lvl. Czekam tylko na rekompensatę finansową i wysyłam grę bratu na 4 miechy ;P bo nudy tam nieziemskie. Jednak singiel był dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które ukończyły WĄTEK FABULARNY.

Wykonałem misje

Spoiler

gdzie musiałem zestrzelić samolot aby ukraść dokumenty takiego gościa. (Trevor na motorze)



Czy to daleko do końca fabuły? Mam nadzieje ze TAK :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zdanie co pan nade mną.
"No ten tegu, zrobilem misje gdzie no yyy byl jusz pierwrzy napad i no yyy, to daleko do konca gierki?"
Takich pytan bylo mnostwo... Ludzie, w grze jest 69 misji i nie trudno jest wejsc w statystyki i sprawdzic to co chcecie wiedziec, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 15:25, Jacio96 napisał:

Takich pytan bylo mnostwo... Ludzie, w grze jest 69 misji i nie trudno jest wejsc w statystyki
i sprawdzic to co chcecie wiedziec, prawda?

Mało która gra posiada takie informacje w statystykach więc w zupełności rozumiem ludzi, którzy tam nie zaglądają. Sam zorientowałem się, że istnieje taka opcja po ograniu około 35-40 godzin gry. Ponad to, cieszy mnie fakt że ludzie wchodzą do wątków o grach i pytają o fabułę, bo rzygać się chce jak przez kilkanaście stron ciągnie się dyskusja na temat "pójdzie mi na tym sprzęcie?".

Inna sprawa, że kiedy mnie zaciekawiło ile jeszcze do końca fabuły to swoje pierwsze kroki skierowałem na Social Club gdzie wszystko jest rozpisane lepiej niż mógłbym sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszym spotkaniu z grą spenetrowałem dokładnie cały telefon.
I w prawym górnym rogu było miejsce, gdzie można było sprawdzić postęp bez potrzeby wchodzenia w menu.
Po wejściu w online, to miejsce zastąpiła ikonka "lista akcji" (tak, nawet w trybie fabularnym), więc spoko, o to się nie przyczepiam.
Ale wejście w statystyki jest o wiele szybsze niż napisanie postu i czekanie na odpowiedź.
Sory, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 20:18, Jacio96 napisał:

I w prawym górnym rogu było miejsce, gdzie można było sprawdzić postęp bez potrzeby wchodzenia
w menu.

A faktycznie, ja też tam pogrzebałem, ale nie mogłem się doczekać rozwoju fabuły i obiecałem sobie, że później do tego wrócę. I zapomniałem.

Dnia 22.10.2013 o 20:18, Jacio96 napisał:

Ale wejście w statystyki jest o wiele szybsze niż napisanie postu i czekanie na odpowiedź.

Tu bym się spierał, bo mając do wyboru wyjście do drugiego pokoju, włączenie konsoli, nastawianie telewizora i czekania czterdziestu wschodów księżyca na załadowanie się gry oraz otwarcie dodatkowej karty w oknie przeglądarki i wpisaniu jednego zdania, wybór staje się oczywisty. Chociaż osobiście zawsze walę z pytaniami o gę na Social Club. Nie jest to może najbardziej przejrzysta i intuicyjna strona w internecie, ale posiada odpowiedzi na niemal każde moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno zakładać, że komp jest włączony, równie dobrze można zakładać, że konsola już jest na chodzie.
I dobrze, napisać może jest szybciej, ale jeżeli chodzi o czas w jakim się otrzyma odpowiedź, to już różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem. Grając Michaelem kupiłem Hen House na górze mapy w takim miasteczku. i po pewnym czasie dostałem komunikat że problem z dostawcą alkoholu.. Niestety Ni wiem co robić i gdzie się kierować.

Według pewnego poradnika pisze, że

Misje: The Hen House
Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy lokalu dotyczącą problemów z dostawą alkoholu. Po dotarciu do miejsca, w którym ciężarówka z potrzebnymi trunkami została zaparkowana (punkt P na mapie świata) wsiądź do niej i rozpocznij przejazd w stronę klubu

Tylko gdzie ten Punkt P jest na mapie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 09:17, Azazell napisał:

Tylko gdzie ten Punkt P jest na mapie :|

Nie wiem czy wiesz, ale mapa ma coś takiego, jak legenda - uwaga, teraz będzie podpowiedź - po prawej stronie.
Nie lataj kursorem po mapie, tylko przeklikaj legendę.Jak nie ma na legendzie, to znaczy że nie ma na mapie. Niektóre misje związane z nieruchomościami mogą pojawiać się w różnych miejscach, względnie blisko Ciebie, żebyś nie musiał zasuwać przez całą mapę. Ja zrobiłem tylko jedną taką misję dla tego klubu i ciężarówka stała w Sandy Shores, niedaleko laboratorium Trevora, ale to może dlatego, że to właśnie nim kupiłem ten bar, nie wiem. Droga jest tak debilna, że nie byłem w stanie dojechać na czas bez rozbijania połowy ładunku i wszystkie późniejsze wezwania olewałem.

A problem w sumie nie jest tak ogromny, jak mówisz. Nie wykonasz misji, nie dostaniesz swojej tygodniowej działki, to tylko niecały 1k $, żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W legendzie bedzie napisane ''property Management'' (po polsku nie wiem), a na mapce bedzie zielone P. Przy czym jesli olales smsa i nie podjales misji to po krotkim czasie przepada i smsa mozesz zignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szukam chętnego z wyższym lvl który wyboostuje mi psotać z 17 lvl do 25 oraz zrobi ze mną parę ustawionych trophy na PS3. Po tym jak straciłem postacie nudno mi się już gra a jednak singla robiłem do platyny i na dobrą sprawę to kwestia tylko online trophy.

Na razie potrzebuje 25 poziom,
wygrana w 5 wyścigach tuningowanym samochodem
Przeżyć cały dzien z wyznaczoną nagrodą za moją głowę (tak mimo zabijania graczy nikt mi tego nie zrobił:()
Zdobądz pierwsze miejsce we wszystkich kompetetywnych rodzajach gier (tu w paru mam już 1)
Skorzystaj ze wszystkiego co ma do zaoferowania Los Santos (tu nie wiem jeszcze czy mogę sam to zrobic sproboje)
i zabij złodzieja który cie obrabował ;)

Bedę wdzięczny za wspólna grę aby to zrobić ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 14:45, Kafar napisał:

Przeżyć cały dzien z wyznaczoną nagrodą za moją głowę (tak mimo zabijania graczy nikt
mi tego nie zrobił:()


Kradnij czesto auta, mi juz pare razy AI wrzucilo bounty za to :P Potem tylko dotrzec do domu i przesiedziec 24h :P Ew kolejka dookola miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 14:45, Kafar napisał:

Słuchajcie, szukam chętnego z wyższym lvl który wyboostuje mi psotać z 17 lvl do 25 oraz
zrobi ze mną parę ustawionych trophy na PS3. Po tym jak straciłem postacie nudno mi się
już gra a jednak singla robiłem do platyny i na dobrą sprawę to kwestia tylko online
trophy.

Na razie potrzebuje 25 poziom,
wygrana w 5 wyścigach tuningowanym samochodem
Przeżyć cały dzien z wyznaczoną nagrodą za moją głowę (tak mimo zabijania graczy nikt
mi tego nie zrobił:()
Zdobądz pierwsze miejsce we wszystkich kompetetywnych rodzajach gier (tu w paru mam już
1)
Skorzystaj ze wszystkiego co ma do zaoferowania Los Santos (tu nie wiem jeszcze czy mogę
sam to zrobic sproboje)
i zabij złodzieja który cie obrabował ;)

Bedę wdzięczny za wspólna grę aby to zrobić ;)



Myślę, że najpierw to powinieneś martwić się dobiciem do 100. rangi postaci, a dopiero potem tym co tam zostanie ci do platyny. Pytanie do wszystkich - czy ktoś ma już platynę i jest w stanie określić ile czasu zajmuje osiągnięcie tego chyba najbardziej wymagającego czasu trofeum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się