KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 21:07, KERMIz napisał:

PS: a propos tej butli gazowej to bardzo ciekawe, nie miałem pojęcia, że gdy strzelę
w butlę gazową to ona nie wybuchnie. Będę musiał wypróbować ;-).

Nie bardzo ma powód, żeby wybuchać. Pocisk musiałby być naprawdę nagrzany, że gaz się podpalił (tak przynajmniej mi się wydaje).

Co do tych plotek, to nie podoba mi się pomysł z tankowaniem, to ograniczy raczej wolność. Reszta w sumie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:54, Kwasu93 napisał:

ale wątpię żeby od pocisku z pistoletu się benzyna zapalała.

Dzisiaj był odcinek w którym próbowali wysadzić auto strzelając w zbiornik paliwa.
Nie dość że ani .357 ani M4 nie przebiły się do baku (pocisk zatrzymywał się w karoserii auta) to nawet strzał karabinem snajperskim (remington 700) nie spowodował eksplozji, a jedynie przedziurawił bak.
Wtedy używając pocisku zapalającego strzelili do rozlanej benzyny, auto zapaliło się a następnie eksplodowało.

Taki lekki OT bo akurat oglądałem dzisiaj ten odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:07, KERMIz napisał:

PS: a propos tej butli gazowej to bardzo ciekawe, nie miałem pojęcia, że gdy strzelę
w butlę gazową to ona nie wybuchnie. Będę musiał wypróbować ;-).

PS2: Naprawdę mnie to zaciekawiło :)

Ten mit był sprawdzany w Pogromcach Mitów i butla nie wybuchła przy żadnej z używanych przez nich broni :) nawet pociski smugowe nie robiły na tej butli żadnego wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam z czym to ludziom kojarzy się gra i robi się coraz ciekawiej. Na początku coś o Simsach, potem że to zrzynka z Saints Row(heh, ciekawe z czego zrzynało SW) a na dokładkę w komentach na CDA pisze coś o połączeniu SA, MW i Battlefielda. O,o Skąd ludzie biorą te porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 10:25, Ifym napisał:

Cholera, jeśli to prawda, to zapowiada sie gra stulecia. ;)


Ja myślę, że na starość zagram w jakąś super grę. Ale fakt, że jeśli wszystkie te zapowiedzi się sprawdzą, "R" czegoś nie sp..przy to szykuje się the best game ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ta lista robi wrażenie, a szczególnie punkt mówiący, o tym, że świat gry ma być o wiele większy niż w poprzednich częściach. Jeśli to się sprawdzi, to może być grubo. Jeśli jeszcze do tego optymalizacja będzie zrobiona solidnie jak plotkowano, to czego chcieć więcej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:34, Kraju napisał:

Najpierw należy się martwić czy w ogóle gra wyjdzie na PC, przynajmniej czy w tym samym
czasie co wersja konsolowa.

Nie wyjdzie. Żadna gra R* od 2002 nie wyszła na PC równo z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale zawsze jest ta nadzieja na zmianę podejścia przez producenta. Skoro zdecydowali się L.A. Noire przenieść na PC, to może właśnie to krok w przód w wspieraniu komputerów. Zresztą dowiemy się o tym wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:51, Kraju napisał:

Racja, ale zawsze jest ta nadzieja na zmianę podejścia przez producenta. Skoro zdecydowali
się L.A. Noire przenieść na PC, to może właśnie to krok w przód w wspieraniu komputerów.
Zresztą dowiemy się o tym wkrótce.

Ale też wyszła pół roku (chyba?) po konsolach, a o to mi chodziło w poprzednim poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mniej więcej pół roku po wersji konsolowej, ale jednak L.A. Noire nikt nie spodziewał się edycji na PC, a jednak R* widział w tym interes. Dlatego jest taka mała nadzieja że jednak Rockstar zacznie mocniej wspierać PC-ty i GTA V wyjdzie w tym samym czasie na wszystkie docelowe platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie wyszła na PC to chyba bym się załamał, to ostatnia seria gier którą lubię, a która jeszcze nie zeszła na psy.

Ale chyba czegoś takiego nie zrobią, GTA jest zbyt popularne na PC, szczególnie, że mody głównie na PC są robione. Po za tym, jednak zdecydowali się przenieść L.A. Noire na PC, a to nowa marka właściwie. Raczej nie robili by tego jak by nie widzieli w tym zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC wyjdzie na pewno, ale może być sytuacja jak z poprzednimi częściami, czyli wersja PC ukaże się pół roku po premierze konsolowej.

PS. Modów do wersji konsolowych się nie robi, bo nie ma jak. Dlatego mody to nie głównie PC, a tylko PC. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 20:36, Kraju napisał:

Na PC wyjdzie na pewno, ale może być sytuacja jak z poprzednimi częściami, czyli wersja
PC ukaże się pół roku po premierze konsolowej.

PS. Modów do wersji konsolowych się nie robi, bo nie ma jak. Dlatego mody to nie głównie
PC, a tylko PC. :D

Faktycznie modów jako takich nie było, ale małe modyfikacje tak. Było to dość trudne, ale dało radę, bo ludzie zmieniali np. obszar występowania danego pojazdu, i w taki sposób też odkrywano ''ukryte'' pojazdy w grze, które normalnie się nie pojawiały.

A co do premiery pół roku później, o to się nie martwię. No chyba, że przez koniec świata będzie opóźniona premiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się