KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Coś temat zdechł trochę? :D
Btw nie wydaje wam się że multi w V jest strasznie chaotyczne? pograłbym trochę, ale troche mnie zniechęca że jest takie do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:46, Kirabaxior napisał:

Coś temat zdechł trochę? :D
Btw nie wydaje wam się że multi w V jest strasznie chaotyczne? pograłbym trochę, ale
troche mnie zniechęca że jest takie do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to
jest do niczego.


Patrz przypięty post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 14:38, Diverso napisał:

Hm, a ciekawe co z tymi dodatkami fabularnymi, wiadomo coś?


Rockstar nie wspomniał nic o dodatkach - szkoda - bo też czekam na nie. Jednak co jakiś czas wypuszcza małe dodatki do online w postaci nowych aut, ubrań albo misji, więc nie można narzekać, że nic nie robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę teraz tych co z gulem na szyi i ręką do obcięcia mówili, że GTA V na PC nie będzie to tylko uśmiech mi się cisnie na usta.

Musiało się to tak skończyć i było to wiadome. Historia ta zawsze się powtarzała, ale nie; na 100% GTA V nie wyląduje na PC ani nowych konsolach.

O next geny spierałem się na gta-five.pl i byłem jedynie krytykowany i wyśmiewany, bo przecież tej gry kompletnie im się NIE OPŁACAŁO wydawać na PS4 i XO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:44, Marcin08 napisał:

myślałem, że kupię sobie też edycję PC, ale potem zobaczyłem cenę... Dziękuję, daruę
sobie.

Na PC jeszcze można przeboleć. Ci co nie grali czyli posiadacze PC i tak kupią bo dla nich to wielka gra, ale nextgenowe wersje... 260zł? Chyba ich... Nieee, prawdopodobnie zostanę przy mojej wersji na Xboxa360 gdzie jeszcze mam limitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz zamowilem PreOrdera pomijajac fakt że nie ma jeszcze podanej ceny :D A co tam. Uwielbiam tą serie i zadnej czesci nie przepuscilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z informacji prasowej opublikowanej przez Rockstar wynika, że komputerowe wydanie działać będzie w znacznie wyższej rozdzielczości niż pierwowzór z X360 i PS3, poza tym oprawa graficzna ma być bardziej szczegółowa. Developerzy obiecują m.in. większe natężenie ruchu ulicznego, dłuższy dystans renderowania wirtualnych obiektów, usprawnienia AI, nowe gatunki dzikiej zwierzyny do upolowania, ulepszony wygląd wody i efektów pogodowych, a także lepszy model zniszczeń. Posiadacze blaszaków dostaną też narzędzie do nagrywania i montażu filmików."

To za to ten hajs xD

PS. Nie ma chyba co liczyć na połączone multi konsol + pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 21:28, Liptox napisał:

Juz zamowilem PreOrdera pomijajac fakt że nie ma jeszcze podanej ceny :D A co tam. Uwielbiam
tą serie i zadnej czesci nie przepuscilem :)

Teoretycznie jest cena. Np na Ultimie, ale z drugiej strony to może być jakaś ich wymyślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 21:58, The_Deker_10 napisał:

Hmn Od nowa przechodzić GTA V tylko w nowej lepszej szacie graficznej czemu nie :P

Oprawa ma być bardziej szczegółowa, a nie jakoś specjalnie lepsza :P. Tak wynika z opisu. Może więc zegary na motorach będą bardziej wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biadolenie ludzi :P Z biznesowego punktu widzenia chyba proste, że trzeba wydać grę tam gdzie jest na nią popyt. Nie mówię o nextgenach, ale PC? Z drugiej strony tutaj gra padnie ofiarą tysiąca i jednej steam promocji :)
Swoją drogą przejdę sobie jeszcze raz na PC... jak mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się