KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 21:43, Heartbreaker napisał:

Czekam na info w sprawie DRM i zamawiam. Ciekawe, jaki dadzą do pudełek... może będzie
RGSC + Steam? Byłoby interesująco.

W każdym razie, czekam na więcej pre-orderów, na więcej info w sprawie edycji i zamawiam
:)

Potwierdzono już V na STEAM. Podejrzewam, że forma będzie taka sama jak w przypadku GTA IV.
Ciekawe jaką cenę policzą na STEAM''ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych krew zalewa jak widzą, że ktoś dostanie coś (prawdopodobnie) dopracowanego, z lepszą oprawą graficzną oraz wsparciem modów. Nie ma się co dziwić, po jednej i drugiej stronie barykady mamy legiony oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 19:42, Shinigami napisał:

Niektórych krew zalewa jak widzą, że ktoś dostanie coś (prawdopodobnie) dopracowanego

Co jest dość dziwne bo przecież PS4 i XOne też dostanie ulepszoną wersję. Widać niektórzy mają chyba za dużo w D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My na PC mamy mody a konsolowcy mają maja zawsze dostęp do gry jako pierwsi :)
Ja tam wolę czekać bo jak jest w przypadku RG GTA zawsze wychodziło na PC, wiadomo z lekkim opoznieniem ale wychodziło :)
Dzięki moderom GTA5 bedzie wyglądac jeszcze bardziej realnie niz jest to obecnie. I za to wole PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 11:35, Barnette napisał:

Hmm, a myślicie, że zmieni się coś z multi? Bo obecnie jest do 16 graczy i ciekawi mnie
w sumie czy na pc i nowe konsole zwiększą limit chociaż do 32?

Miło by było.


Jestem niemal pewny, że zwiększą liczbę graczy. To nie byłby pierwszy raz kiedy na PC można grać w więcej ludzi niż na konsoli (np. seria BF).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 12:12, Ecko09 napisał:

Jestem niemal pewny, że zwiększą liczbę graczy. To nie byłby pierwszy raz kiedy na PC
można grać w więcej ludzi niż na konsoli (np. seria BF).


Też mam taką nadzieję. Najfajniej by jeszcze było, gdyby przeskok był zdecydowany np. 64, ale to chyba już wątpliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* nie przestaje mnie zadziwiać. Z każdym paczem mam wrażenie, że ta gra wygląda i działa lepiej. Po krótkich przerwach w graniu wciąż potrafi zachwycić. Zdaje się, że gry odpalę wreszcie nextgenową wersję to poczuję się jakbym włączył coś całkiem nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! Gdy chcę dołączyć do GTA V Online to nie mogę bo wyskakuje mi przez cały czas "Usługi sieciowe Rockstar są chwilowo niedostępne. Proszę spróbować później" POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 19:40, perfid napisał:

POMOCY! Gdy chcę dołączyć do GTA V Online to nie mogę bo wyskakuje mi przez cały czas
"Usługi sieciowe Rockstar są chwilowo niedostępne. Proszę spróbować później" POMOCY!


W czym mogą pomóc forumowicze? Chyba nikt już nie nauczy Cię czytać ze zrozumieniem, skoro dałeś radę napisać tutaj posta to chyba na tyle pownieneś ogarniać by wiedzieć, że "Proszę spróbować później" oznacza by spróbować później.

Nie, nie jest to wina Twojego internetu, ani Twojego konta. To wina Rockstar, prędzej czy później wróci do normy. Wieczorem, jutro rano, jutro po południu, nie wiem. Też tak miałem, ale wystarczy kilka razy spróbować i pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=d2W3gplR1Vc

Be.

Wczoraj mając okazję odpaliłem gierkę i zachciało mi się właśnie wylądować samolocikiem na Maze Banku.
Oglądając filmik widzę, że obrałem złą technikę (nie leciałem z dołu, ale hamując i delikatnie nurkując od góry) :/

Nie wierzyłem, że da radę wylądować Jumbo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się