KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2014 o 21:02, Damianuss1 napisał:


Wow, fajna sprawa. Tylko wydaje mi się, że kamera jest ciut za nisko, bo w aucie wygląda na to, że Franklin jest trochę przymały by widzieć drogę zza kierownicy - podobnie w samolocie.

Poprawić jeszcze do tego kąt widzenia (bo wszystko wydaje się trochę ogromne) i miły modzik.

DAWAĆ WERSJĘ NA PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 21:42, Barnette napisał:

Poprawić jeszcze do tego kąt widzenia (bo wszystko wydaje się trochę ogromne) i miły
modzik.

No i jeszcze obracającą się kierownicę bo wygląda to co najmniej dziwnie :p. Zawsze chciałem aby R* zrobił ten widok z kokpitu. Brakowało mi go w każdej części GTA począwszy od III. Wiem, że jest mało wygodny i pewnie tak nieczytelny, że nie dałoby się na nim grać, ale... chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 22:42, Damianuss1 napisał:

> Poprawić jeszcze do tego kąt widzenia (bo wszystko wydaje się trochę ogromne) i
miły
> modzik.
No i jeszcze obracającą się kierownicę bo wygląda to co najmniej dziwnie :p. Zawsze chciałem
aby R* zrobił ten widok z kokpitu. Brakowało mi go w każdej części GTA począwszy od III.
Wiem, że jest mało wygodny i pewnie tak nieczytelny, że nie dałoby się na nim grać, ale...
chciałbym.


Na dobrze zrobionym widoku ze środka będzie wszystko ładnie widać co trzeba i da się komfortowo grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogsy swój mają i faktycznie jest taki jak opisujesz. Zresztą ten model jazdy jest idealny na zewnętrzną kamerę, więc zgaduję że z kokpitu jeździłoby się marnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 00:21, Kirabaxior napisał:

Zresztą ten model jazdy jest idealny na zewnętrzną kamerę, więc zgaduję że z kokpitu jeździłoby się marnie :)

Nie wiem czy to tylko moje zboczenie, ale lubię czasami wsiąść w samochód i jeździć spokojnie ulicami miasta. Wyprzedzanie, stanie w korkach, czekanie na zielone... Szybko mnie to irytuje, ale zanim to nastąpi, takie wożenie się w stylu klasy roboczej oddaje unikalny klimat metropolii i ukazuje sporo elementów, które uciekają niezauważone przy pędzeniu pod prąd i ściganiu kogoś ze strzelbą wyciągniętą przez okno. Dla takich spokojnych momentów widok z kabiny byłby genialnym rozwiązaniem, ale domyślam się, że tylko niewielki odsetek graczy docenia takie chwile i Rockstarowi po prostu nie kalkuluje się dorobienie tej dodatkowej części kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 00:21, Kirabaxior napisał:

Watch Dogsy swój mają i faktycznie jest taki jak opisujesz. Zresztą ten model jazdy jest
idealny na zewnętrzną kamerę, więc zgaduję że z kokpitu jeździłoby się marnie :)

Pewnie tak, ale wiesz... jestem jednym z tych którzy ustawiają sobie kamerę z maski, wciskają gejba i cofają do tyłu patrząc przez szybkę aby dobrze zaparkować XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, całkiem jak ja:D

Pamiętam mody do Mafii dzięki którym jeździłem z kamerą wewnątrz auta i było widać kierownicę itp, piekna sprawa by jeździć przepisowo i ustawiać autka równiutko na parkingu tym bardziej, że i model jazdy na to pozwalał;)

Tylko zanim GTA V wyląduje u mnie na PC to muszę kompa zmodyfikować a na to się nie zanosi póki co i w GTA zagrywam się na x360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 01:03, Damianuss1 napisał:

Pewnie tak, ale wiesz... jestem jednym z tych którzy ustawiają sobie kamerę z maski,
wciskają gejba i cofają do tyłu patrząc przez szybkę aby dobrze zaparkować XD.


Z maski jest o wiele większa frajda rozjeżdżania ludzi, a co dopiero ze środka :D

Z nowego trailera wynika, że wnętrza aut będą ładniejsze niż na starych konsolach, więc jak wyjdzie poprawiona wersja tego modzika będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 08:28, Piotrek_K napisał:

Koty? Koty!! OMG! Dodali koty!!

http://i.minus.com/imNF20d5IEM45.gif


Hahhahahah :D

Rozumiem, że ledwo ktoś odkrył kolejną tajemnicę nowego trailera?
Nie powiem, dobra informacja - do kotów będę chętnie strzelał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:25, Sandro napisał:

Walentynkowe DLC było dostępne tylko tymczasowo? Nie mogę go znaleźć na stronie gry :/


Tak. Itemy można było kupić tylko podczas tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:28, Sarturias napisał:

Tak. Itemy można było kupić tylko podczas tamtego czasu.

Pobrałem wszystkie dostępne DLC (nawet nie wiedziałem, że są darmowe!) i do któregoś musieli upchać te walentynkowe gadżety, bo mam w garażu Lincolna, a w ekwipunku Tommy Guna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 15:20, Sandro napisał:

Pobrałem wszystkie dostępne DLC (nawet nie wiedziałem, że są darmowe!) i do któregoś
musieli upchać te walentynkowe gadżety, bo mam w garażu Lincolna, a w ekwipunku Tommy
Guna :)


W garażu Lincolna? Masz na myśli "Roosvelta"? Ok, może w trybie single ale w Online już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 18:24, Sarturias napisał:

W garażu Lincolna? Masz na myśli "Roosvelta"? Ok, może w trybie single ale w Online już
nie.

Tfu, nie ten prezydent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 19:05, Sandro napisał:

Tfu, nie ten prezydent :P


Ten samochód jest normalnie dostępny w garażu w trybie single, jak i zresztą wszyskie dodatkowe pojazdy z DLCków, ale w trybie Online nie można go już kupić, można nim jechać podczas dosłownie kilku wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zupdatowałem grę do wersji 1.15, jednak mimo to tego w singlu nie pojawiły się nowe auta w garażu (a przy uruchomieniu gry wyskoczył komunikat, że nowe pojazdy są w garażu, a nowe bronie w ekwipunku - te się pojawiły) Ktoś wie czemu i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są w tym garażu nie przy domkach, tylko w oddzielnych lokacjach. Każda postać ma swój, zaznaczony na mapie. Jak już będziesz w środku to naciśnij PRAWO na d-padzie i wybierz pojazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się