KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 17:27, woko27 napisał:

Na mnie? o_O

Haha, przepraszam, nie wiem skąd mi się to zdanie wzięło w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, wszystko już wróciło do normy po ujawnieniu trailera i teraz mało mówi się o GTA V. Może Rockstar faktycznie wykorzysta VGA żeby ponownie rozgrzać temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to po prostu dodane jako kolejny język w opcjach. Nie chcę mieć potem problemów, bo kupiłem w kraju a nie zagranicą, więc nie mam możliwości grania w wersję angielską.

Przyzwyczaiłem się do tego, że GTA jest po angielsku i tyle. Nie potrafię grać w GTA w jakimkolwiek innym języku.

A sam fakt, że to R* będzie nad polską wersją czuwał daje nadzieję na to, że będzie ona dobra. No i oczywiście w tym wypadku nie powinno być problemów z ewentualnymi patchami/DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 21:08, rtyrtyrty napisał:

Mam nadzieję, że będzie to po prostu dodane jako kolejny język w opcjach. Nie chcę mieć
potem problemów, bo kupiłem w kraju a nie zagranicą, więc nie mam możliwości grania w
wersję angielską.

Przyzwyczaiłem się do tego, że GTA jest po angielsku i tyle. Nie potrafię grać w GTA
w jakimkolwiek innym języku.

A sam fakt, że to R* będzie nad polską wersją czuwał daje nadzieję na to, że będzie ona
dobra. No i oczywiście w tym wypadku nie powinno być problemów z ewentualnymi patchami/DLC.


Raczej nie zrobią tylko pol. języka. Na pewno nie. Pewnie tylko napisy, ale to dobrze bo w większości gier polski dubbing zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gtav.pl/topic/105-t2-konferencja-raport-gtavpl-premiera-w-kwietniu/

Czyżby GTA V w kwietniu? Co prawda konferencja T2 odbyła się w listopadzie, ale jako, iż nikt tutaj o tym nie pisał, to ja napiszę. Na ww. konferencji, T2 podało plan wydawniczy na I i II kwartał 2012. Znalazły się tam kolejno:

-Max Payne 3 - Marzec 2012,
-GTA V,
-Red Dead Redemption PC,
-Borderlands 2 - 30 czerwiec.

Należy zaznaczyć, że T2 podawało kolejne gry chronologicznie co do daty premiery, więc wniosek jest prosty ;) Kwiecień/Maj - premiera GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:12, Madoc napisał:

> -Red Dead Redemption PC,
Ja wiem że to trochę nie na temat, ale... CO?!


To, co widać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 11:19, Mikex napisał:

-Max Payne 3 - Marzec 2012,
-GTA V,
-Red Dead Redemption PC,
-Borderlands 2 - 30 czerwiec.


O lepszym planie wydawniczym nie mogłem marzyć. Nie posiadałbym się ze szczęścia, gdyby te informacje się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:35, Madoc napisał:

> To, co widać ;D
Ale to jest potwierdzona informacja, fakt autentyczny?


No taki plan wydawniczy ogłosiło T2. Proponuję wejść w podanego przeze mnie linka i poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się