KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2011 o 13:58, Darkstar181 napisał:

Chrzanić GTA, konferencja będzie killerem jeśli się okaże że RDR na PC to fakt !

Haha, RDR wydane dwa lata po premierze na konsolach ma być większym wydarzeniem niż GTAV? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:58, Darkstar181 napisał:

> http://gtav.pl/topic/105-t2-konferencja-raport-gtavpl-premiera-w-kwietniu/
Chrzanić GTA, konferencja będzie killerem jeśli się okaże że RDR na PC to fakt !

Nie będzie - http://gamingeverything.com/11653/take-two-release-schedule-xcom-delayed/

Widzisz tu gdzieś RDR? Gdyby RDR rzeczywiście miałby się pojawić na PC, to już dawno byłyby o tym newsy. gtav.pl sobie jaja robi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:26, Henrar napisał:

Nie będzie - http://gamingeverything.com/11653/take-two-release-schedule-xcom-delayed/
Widzisz tu gdzieś RDR? Gdyby RDR rzeczywiście miałby się pojawić na PC, to już dawno
byłyby o tym newsy. gtav.pl sobie jaja robi,

Ja widzę w twoim tweirdzeniu tylko jeden poważny problem. News z gta jest z wczorajszej konferencji, a twój z November 8th, 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 14:26, Henrar napisał:

Widzisz tu gdzieś RDR? Gdyby RDR rzeczywiście miałby się pojawić na PC, to już dawno
byłyby o tym newsy. gtav.pl sobie jaja robi,

Dobra dobra, L.A Noire i Alan Wake też miały być tylko na konsolach. I co ? Jajco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 14:26, Ifym napisał:

Haha, RDR wydane dwa lata po premierze na konsolach ma być większym wydarzeniem niż GTAV?
:D

Biorąc pod uwagę że jest ponoć lepsza od GTA IV, to tak, dla mnie owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:10, Darkstar181 napisał:

Dobra dobra, L.A Noire i Alan Wake też miały być tylko na konsolach. I co ? Jajco !

Pomińmy drobny fakt, że nie znamy oryginalnej umowy między Team Bondi a Take Two i i fakt, że Remedy wzięło sprawy w swoje ręce i chce wydać AW pomijając MS. Pomijam też to, że AW był od początku planowany - i robiony - także na PC, czego o RDR powiedzieć nie można.

Może i ta gra wyjdzie na PC - ale na pewno nie w tym roku, ani w pierwszej połowie następnego, Taniej wyjdzie Ci kupić konsolę niż czekać na RDR, którego na horyzoncie po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:14, Henrar napisał:

Może i ta gra wyjdzie na PC - ale na pewno nie w tym roku, ani w pierwszej połowie następnego,
Taniej wyjdzie Ci kupić konsolę niż czekać na RDR, którego na horyzoncie po prostu nie
ma.

Nieprawda, kupienie konsoli kosztuje pieniądze, czekanie na RDR na PC nic mnie nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 15:14, Henrar napisał:

Taniej wyjdzie Ci kupić konsolę niż czekać na RDR, którego na horyzoncie po prostu nie
ma.

Sorry mate, nie opłaca mi się wydawać tysiaka na konsolę dla jednej gry. Dopóki L.A Noire i Alana nie było na PC to jeszcze miałem parcie, wszystko inne miałem na kompie. Ale teraz ? Niet, taniej to będzie poczekać jeszcze ze dwa latka, aż się sytuacja rozjaśni. Jeżeli przez ten czas RDR nie pojawi się na PC... trudno. Stówa do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:27, WRQBEL napisał:

Drugi zwiastun lub inne info o GTA V dostaniemy od R* 1 lutego (+/- 1 dzień).
Zobaczymy co wyjdzie z moich przepowiedni...


Skąd ta wieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście mapę GTA5, która podobno jest fake? http://www.gta5maps.com/ Według mnie nie. Jest zbyt dokładna i porządna, wszystkie fake są niechludnie zrobione a to jest bardzo porządne. Jeśli jest prawdziwa to się zawiodłem, obszar 4 razy większy ale jeśli chodzi o teren zabudowany to wychodzi to jakieś 2,5 wyspy z GTA4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:42, Call_me_Kay napisał:

Skąd ta wieść?

Prosta matematyka,
ale to tylko moje wyliczenia i idąc dalej moim sposobem i dzisiejszą informacją o przesunięciu Maxa na maj to obstawiam dwie daty premiery GTA V:
02.10.2012 lub 04.12.2012
(premiery amerykańskie. Europa 3 dni później czyli 05.10.2012 lub 07.12.2012).
Śmiałbym się gdyby się sprawdziły :>
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prostszą matematykę:

1. trailer GTA IV -> 29 March 2007
premiera GTA IV -> 29 April 2008


ergo 1. trailer GTA V -> październik '11
premiera GTA V -> około października '12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile tak to będzie wyglądać to moim zdaniem OK. Jeśli chodzi o teren zabudowy to jest ok, jeśli tylko będzie to konkretna zabudowa, tzn. Będziemy mogli podjąć interakcję z bardzo dużą ilością miejsc. W prostych słowach, żeby nie były to zwykłe budynki, ale konkretne miejsca, gdzie będziemy mogli coś "robić". Dużo rozrywek i coś co będzie ciekawić, ale nie jeden raz tylko zawsze jak będziemy grać. Dosyć realistyczne połączenia dróg widać na tej mapie. Główne drogi do tych mniejszych lokacji. Martwi mnie ten piaskowy kolor. Nie lubię tego typu krajobrazu w zbyt dużej ilości. Poczekamy zobaczymy. Znając panów z R pewnie czymś zaskoczą. Ob tylko pozytywnie.

Zb4wiciel -> Wolałbym żebyście się mylili i gra wyszła pod koniec wiosny. Takie moje marzenie. Znając życie wyjdzie znacznie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:27, WRQBEL napisał:

Drugi zwiastun lub inne info o GTA V dostaniemy od R* 1 lutego (+/- 1 dzień).
Zobaczymy co wyjdzie z moich przepowiedni...


Chyba nie trafiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 08:56, barth89 napisał:

Myślicie, że jest w ogóle opcja, że GTA V nie pojawi się na PC?


Pojawi się jakieś półkroku po konsolach. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się