KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2014 o 18:20, Rifter napisał:

Ah, to Rhapsody.

Debiut w The Lost and Damned, w GTA V dostępny od DLC "I''m not a Hipster". :)



A widzisz, nigdy nie rzucił mi się w oczy:) Myślałem, że to nowość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na past-genach pojazdy z DLC miałeś tylko w garażu/do kupienia ze sklepów internetowych.

W tym wydaniu nastąpiło "wmieszanie" wszystkich pojazdów z DLC-ków w ruch uliczny.

Więc na upartego można uznać, że to nowość w tej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 19:11, Rifter napisał:

Na past-genach pojazdy z DLC miałeś tylko w garażu/do kupienia ze sklepów internetowych.

W tym wydaniu nastąpiło "wmieszanie" wszystkich pojazdów z DLC-ków w ruch uliczny.

Więc na upartego można uznać, że to nowość w tej wersji. :)



I rzadkość na drogach:) Na next genie mam przegrane ze 20 godzin i wczoraj pierwszy raz t ujrzałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 19:19, Citkowsky napisał:

I rzadkość na drogach:) Na next genie mam przegrane ze 20 godzin i wczoraj pierwszy raz
t ujrzałem:)


I od razu musiałeś ukraść :) Ah to GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

Inaczej nie udałoby mi się zrobić zdjęcia;) Gdyby nie to zdjecie to bym się za niego nie zabierał bo taką tandetą jeździć po LS to obciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:58, Citkowsky napisał:

(jeszcze) Wynajmujemy z żoną parter domu z osobnym wejściem itp. a router stoi u ludzi
piętro wyzej i sygnał dociera tylko do kuchni a konsola stoi w jednym z pokoi i nie ma
opcji żeby ją jakoś połączyć.


Hmm, kumpel gdy miał zablokowany net w akademiku dokupił sobie pakiet 1GB internetu w Play, podłączał telefon do kompa i korzystał z niego jak z routera grając w World of Tanks, przy czym akurat ta gra pożerała mu o dziwo bardzo mało transferu.

Nie wiem ile pożerałoby GTA V, ale z tego co zdążyłem wyguglować można tak zrobić i na PS4, więc w sumie jeżeli masz jakiegoś normalniejszego smartfona to mógłbyś sobie spokojnie korzystać z takiej wygody do tymczasowego grania w GTA:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

Mam na telefonie 3GB z njumobile ale nie dzięki. Nie chcę sobie psuć zabawy przez wysokie pingi i ciągłe lagi:) Możliwe, że w ciągu 2 miesiecy zmienimy lokum i tam już będzie normalny internet zarówno z wifi jak i z kabla (przyzwoite 30mb) ;)

Obecnie to co dociera do naszej kuchni to wg. liczników internetowych 1,5mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie, że w tej części GTA przesadzili z policją? Rozumiem, że tutaj położyli niby nacisk na "realizm", ale wygląda to tak, że policja goni nas za każde wykroczenie i to natychmiastowo po jego popełnieniu. W wersji na stare generacje tak było i widzę, że wcale tego nie zmienili. Jeżdżąc sobie swobodnie i nie wykonując misji, wystarczy że raz strzelimy z broni palnej i od razu gwiazdka. Zaatakujemy kogoś wręcz - to samo. Potrącimy więcej niż jednego przechodnia - na 100% zainteresuje się nami policja. Co gorsza nie dzieje się to tylko wtedy, gdy łamiemy prawo w mocno zaludnionym mieście, ale też na wsi, pustyni i w górach... Wszystko byłoby ok, gdyby te gwiazdki w miarę szybko znikały, jeśli jesteśmy np. w miejscu odciętym od cywilizacji, ale nie - jest zupełnie odwrotnie. Jeszcze uciekanie przed pościgiem i niwelowanie gwiazdek zajmuje z 3-4 razy więcej czasu niż w poprzednich częściach. Z czasów, kiedy wpisywało się kody i zaczynało rozróbę w GTA już dawno wyrosłem, ale tutaj pościgi policyjne zdarzają się nagminne i to praktycznie za każde najdrobniejsze przewinienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 09:03, SplitGrave napisał:

A nie uważacie, że w tej części GTA przesadzili z policją?


Ciekawa opinia gdyz ja mam kompletnie przeciwne odczucia.
Co do tego, ze za byle co jest jedna gwiazdka nie bardzo sie zgodze gdyz niejednokrotnie zabilem przechodnia i jezeli w poblizu nie bylo wielu swiadkow to nic soe nie dzialo. Redukcja 3 gwiazdek tez jakas mega trudna nie jest, lubie sie bawic z policja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jednak na nowych generacjach coś zmienili, albo ja miałem jakiegoś buga, grając na xboxie 360 rok temu. Bo tam było wręcz koszmarnie. Zwykłe uderzenie jakiegoś turysty na samym środku pustyni, gdzie nie było ani jednego świadka kończyło się gwiazdką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 09:45, SplitGrave napisał:

To może jednak na nowych generacjach coś zmienili, albo ja miałem jakiegoś buga, grając
na xboxie 360 rok temu. Bo tam było wręcz koszmarnie. Zwykłe uderzenie jakiegoś turysty
na samym środku pustyni, gdzie nie było ani jednego świadka kończyło się gwiazdką.


Rowniez gralem na x360 i nic takiego nie zauwazylem a rozegralem ok 100 godzin:) chyba jakiegos niefarta miales:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 09:45, SplitGrave napisał:

albo ja miałem jakiegoś buga, grając na xboxie 360 rok temu.

Nie byl to bug. Wiele osob skarzylo sie na to, ze nawet zabicie turysty na szczycie Mount Chilliad (i gdzie nie ma kompletnie NIKOGO w promieniu 20km) powoduje pojawienie sie jednej gwiazdki. Przy czym nie wiem czy cos poprawili w wersjie na obecna generacje. Na PS4 gry jeszcze nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Az sprawdze jak wroce bo nie zwrocilem uwagi czy jak kogos zabije na totalnym pustkowiu to zjawi sie policja a przynajmniej dostane jedna gwiazdke. Na pewno nie raz, nie dwa strzelalem do ludzi w roznych miejscach i nie bylo tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że w generacji 3D zabójstwo uchodziło na sucho tylko w przypadku użycia broni ręcznej, "niehałaśliwej" (piła mechaniczna odpadała) i bez policji-świadka.

A od GTA IV można nawet użyć broni palnej, jeśli nie ma świadków w pobliżu.

Także SplitGrave albo miał błąd, albo zwykłego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 12:16, Rifter napisał:

A od GTA IV można nawet użyć broni palnej, jeśli nie ma świadków w pobliżu.


Bzdura. Nie jest to regula, ale nawet na totalnym zadupiu zabicie goscia konczy sie gwiazdka, a patrol po chwili przyjezdza np na wspomniana gore Chiliad po kilkunastu sekundach co jest absurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 13:21, Phenom napisał:

> A od GTA IV można nawet użyć broni palnej, jeśli nie ma świadków w pobliżu.

Bzdura. Nie jest to regula, ale nawet na totalnym zadupiu zabicie goscia konczy sie gwiazdka,
a patrol po chwili przyjezdza np na wspomniana gore Chiliad po kilkunastu sekundach co
jest absurdem.


Nie zawsze. Reguly na to chyba jako takiej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 13:21, Phenom napisał:

Bzdura.


Jak wspominałem na początku "z doświadczenia wiem".

Opisywane przez ciebie przypadki nigdy mi się nie zdarzyły. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się