KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Nie no, wiadomo, że to nie jest żadna tragedia.

W sieci są głosy typujące małe "lenistwo" Rockstara - że nie chciało im się robić dodatkowych animacji FPP, w której aktorka siedząca obok ciebie wykręca ci kierownicę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 22:50, Rifter napisał:

Nie no, wiadomo, że to nie jest żadna tragedia.

W sieci są głosy typujące małe "lenistwo" Rockstara - że nie chciało im się robić dodatkowych
animacji FPP, w której aktorka siedząca obok ciebie wykręca ci kierownicę. ;)



Grunt, że w ogóle dali ten widok bo tak na prawdę to nikt nie przypuszczał, że Rockstar coś takiego nam zaserwuje;) W życiu bym się nie spodziewał, że pogram w GTA V z widokiem z pierwszej osobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to taka ciekawostka: gdy podejdziemy do różnych npców i naciśniemy prawo na d-padzie to Nasi bohaterowie będą rozdawać "komplementy".

Spróbujcie jeszcze pozdrowić "fakiem" murzynów w ich dzielnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dodali też chyba jakieś nowe sceny dla nextgenowej wersji. Np jest moment kiedy

Spoiler

przełączając się na Michaela ten znajduje się w domu przed wyjściem. Za nim siedzi na schodach pijana Tracey :D, coś tam gadają ze sobą. Michael takim zabawnym tonem mówi coś w stylu - Nie mogę uwierzyć, że to ja ją spłodziłem. Można też podejść i dać Tracey 50 dolców, hehe.

Nie pamiętam aby coś takiego było na starej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 17:07, Damianuss1 napisał:

Znalezione na rodzimym portalu. Wymiana serdecznych pozdrowień hehehe.


Zeby takie sceny ogladac wcale po LS nie trzeba jezdzic, wystarczy wieksze polskie miasto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 13:05, Rifter napisał:



Czekam na polskie wydanie poradnika od bradygames bo to ciagle ogladanie filmikow instruktazowych zaczyna mi dzialac na nerwy;) a jak nie wydadza to pozostanie zakup angielskiej edycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 22:35, Citkowsky napisał:

dopiero dzisiaj ujrzałem zająca niedaleko lotniska z którego robi się misje przemytnicze ^ ^

Nie mam pojęcia o czym mówisz, ale to już samo w sobie brzmi intrygująco-genialnie :D
Myślę, że powinienem czym prędzej kupić odświeżoną wersję gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 00:38, Sandro napisał:

> dopiero dzisiaj ujrzałem zająca niedaleko lotniska z którego robi się misje przemytnicze
^ ^
Nie mam pojęcia o czym mówisz, ale to już samo w sobie brzmi intrygująco-genialnie :D
Myślę, że powinienem czym prędzej kupić odświeżoną wersję gry!



Zając jak zając, zwierze zwykłe, dzikie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co już grali. Wybraliście kiedykolwiek

Spoiler

do napadu na jubilera jako hakera tego gościa informatyka, którego poznaliście wcześniej? Ma tylko 4% działkę i najsłabsze parametry :p, ale po napadzie z tego co widzę starczyło mi czasu aby zabrać praktycznie wszystko. Pamiętam, że on co jakiś czas później do nas wydzwania i prosi o jakąś robotę (tak było na starej generacji)

. Dałem mu szansę i proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się