KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2014 o 09:18, SplitGrave napisał:

>>>.........


Cóż, nie każdemu gra musi się podobać. Jezeli w grze głównie tylko te uszkodzenia cie odrzucają to kup sobie kiedyś wersje na pc, załaduj moda na lepsze uszkodzenia i po problemie. A jak nie to wróć do poprzedniej części. ja w temacie Gta IV jestem jeszccze tylko dlatego, ze chce kupic kasetkę na pieniądze z edycji specjalnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 15:48, Liptox napisał:

W przyszłym tygodniu maja byc podane wymagania na PC :))


Już sobie wyobrażam te kosmiczne wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 19:20, Ecko09 napisał:

> W przyszłym tygodniu maja byc podane wymagania na PC :))

Już sobie wyobrażam te kosmiczne wymagania :D


No najniższe to pewnie nie będą. I zaraz zacznie się lament, że za wysokie, że to, że tamto ;)
Dlatego kupiłem PS4 bo wiedziałem, że nie stać mnie na pc który uciągnie tą grę w wysokich detalach itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam screeny jakie tu wrzucacie i osobiście mnie ten model zniszczeń nie powala. Nie grałem, więc nie jestem ekspertem od GTA (czekam na PC), może lepiej to wygląda "na żywo" i w ruchu.
Ale i tak bardzo liczę na to, że R* się postara i nie dorzucą kolejnego słabego produktu na moją półkę. Moje ostatnie pre-ordery to same porażki pod względem zapowiedź-efekt końcowy. Tutaj musi być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 20:47, Radekl2 napisał:

Tak oglądam screeny jakie tu wrzucacie i osobiście mnie ten model zniszczeń nie powala.
Nie grałem, więc nie jestem ekspertem od GTA (czekam na PC), może lepiej to wygląda "na
żywo" i w ruchu.
Ale i tak bardzo liczę na to, że R* się postara i nie dorzucą kolejnego słabego produktu
na moją półkę. Moje ostatnie pre-ordery to same porażki pod względem zapowiedź-efekt
końcowy. Tutaj musi być inaczej :)

Ja nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na ten model wg. mnie jest on dobry (gram na PS4).

Autko można ładnie zdezelować, a taki kwiatek jak niezniszczalny Smart jest chyba tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, bo nie mam podstaw (nie grałem na żadnej konsoli, bo jej nie posiadam).
Zwyczajnie napisałem, że obejrzane screeny nie wbiły mnie w fotel. Największa "wada" jaką zauważam to to, że zniszczenia wyglądają praktycznie tak samo, na każdym obrazku jaki widziałem auto jest podobnie zniszczone.
Nie będę z siebie robił eksperta, bo nim nie jestem. Wyraziłem tylko swoją opinię, która może się zmieni pod koniec stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 21:04, Radekl2 napisał:

Ja nie narzekam, bo nie mam podstaw (nie grałem na żadnej konsoli, bo jej nie posiadam).

Zwyczajnie napisałem, że obejrzane screeny nie wbiły mnie w fotel. Największa "wada"
jaką zauważam to to, że zniszczenia wyglądają praktycznie tak samo, na każdym obrazku
jaki widziałem auto jest podobnie zniszczone.
Nie będę z siebie robił eksperta, bo nim nie jestem. Wyraziłem tylko swoją opinię, która
może się zmieni pod koniec stycznia :)


R* pozwoli sobie na maksimum w wersji na Pecety, ponieważ nie mają żadnych ograniczeń, a więc system zniszczeń powinien być lepszy.Jedyne czego trzeba to dobrej optymalizacji, ale jak to będzie nie jestem pewien.

Mój wcześniejszy post nie miał na celu zaatakowania ciebie, chodziło mi o ogół ludzi którzy się tutaj udzielają i nie uważam, że krytykowanie tego modelu jest czymś złym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że R* nie będzie brał przykładu z Ubiosftu jeśli chodzi o optymalizację :D
A żeby być tak trochę bardziej w temacie- ile zajęło Ci ukończenie gry? Przez ukończenie rozumiem wątek główny :) W przybliżeniu oczywiście, bo to że pomiędzy misjami miasto potrafi wciągnąć jest zrozumiałe :) Albo możesz mi powiedzieć jak długo grałeś (lub może jeszcze grasz) aż Ci się to zaczęło nudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 21:20, Radekl2 napisał:

Mam nadzieję, że R* nie będzie brał przykładu z Ubiosftu jeśli chodzi o optymalizację
:D
A żeby być tak trochę bardziej w temacie- ile zajęło Ci ukończenie gry? Przez ukończenie
rozumiem wątek główny :) W przybliżeniu oczywiście, bo to że pomiędzy misjami miasto
potrafi wciągnąć jest zrozumiałe :) Albo możesz mi powiedzieć jak długo grałeś (lub może
jeszcze grasz) aż Ci się to zaczęło nudzić?


Gram nadal, mam przegrane ponad 35 Godzin.Jestem w połowie wątku głównego.Gra jak na razie mi się nie znudziła przez ciągłe pojawianie się nowych elementów.Przykładowo nie dawno odblokowałem skoki spadochronowe i misje z nimi związanymi.Sama jazda po mieście i słuchanie muzyki w radiu (Los Santos Rock radio, polecam :D) jest bardzo przyjemna.Na dodatek w grę wchodzi jeszcze Online i kolejne godziny dobrego contentu z nim związanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie co robić :D
Multi w GTA to dla mnie zawsze była abstrakcja, ale wydaje mi się, że w V to zmienili. I dobrze, może na chwilę dam się temu porwać. Oczywiście to na razie mrzonki, bo wszystko uzależnione jest od wymagań jakimi R* nas uraczy :) Mam nadzieję, że zagram- nawet sesja mi w tym nie przeszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 21:20, Radekl2 napisał:

Mam nadzieję, że R* nie będzie brał przykładu z Ubiosftu jeśli chodzi o optymalizację


Jaka by nie była optymalizacja to i tak trzeba będzie mieć potężną maszynę aby w pełni cieszyć się urokami Los Santos; liczenie, że pójdzie na średnim sprzęcie może nie być najlepszą opcją.

Już to widzę jak po premierze na PC zacznie się w tym wątku narzekanie, że nie chodzi, że wysokie wymagania, że to, że tamto:)
Ta gra po prostu jest tak rozbudowana, że musi wymagać mocnego sprzętu.


/
Zaraz coś Wam pokażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 21:56, Damianuss1 napisał:

> Wczoraj przyszło paczką z USA;)
O Fuk, ile dałeś za to cudeńko?


250zł +50zł na poczet opłat celnych które zostanie mi zwrócone bo na szczęście cła i vatu nie było.
Także w przeliczeniu z $ wyszło ok. 250zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>........

Dokładnie. Amazon;)

Wewnątrz plakat, 3 płytki i złoty pendrive. Chyba tyle.
Póki co nie otwieram; mam plan kupić drugą sztukę którą otworzę i będę korzystał a tą zostawię co by mieć dziewicę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się