KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2015 o 23:53, Liptox napisał:

Jutro będą wymagania, wiem to z pewnego źródła ;)


Nie chcę się czepiać ale coś dzień się kończy powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 23:22, Citkowsky napisał:

> Jutro będą wymagania, wiem to z pewnego źródła ;)

Nie chcę się czepiać ale coś dzień się kończy powoli...


Nie wiem skąd to wytrzasnął, że dziś powinny być wymagania, ale większość spodziewa się informacji właśnie jutro we wtorek - głównie ze względu na to, że R* ma w zwyczaju podawać takie niusy we wtorki i czwartki (przykładów wiele, kilka nawet wcześniej wymieniałem). No, a jeżeli nie ten tydzień - fakt, będzie bardzo biednie, ale wtedy przyszły tydzień jest ostateczny xD

Z resztą w przełożenie sam już mało wierzę. Nigdy nie słyszałem (może jednak mnie coś ominęło) o przekładaniu wydania 2 tygodnie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w jednej z sieci sklepow z elektronika. Dzis dostalismy polecenie z centrali zeby odeslac wszystkie materialy promocyjne dotyczace GTA5 na magazyny centralne. Wiec cos jest na rzeczy i sam dystrybutor jeszcze nie wie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 00:07, Kamiloos napisał:

Pracuje w jednej z sieci sklepow z elektronika. Dzis dostalismy polecenie z centrali
zeby odeslac wszystkie materialy promocyjne dotyczace GTA5 na magazyny centralne. Wiec
cos jest na rzeczy i sam dystrybutor jeszcze nie wie co :)


Nie żeby coś, ale wczoraj widziałem bardzo podobnie brzmiący komentarz w innym serwisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 09:24, Cecylio napisał:

Warto w ogóle brać preorder?


Możesz brać i potem ewentualnie zrezygnować gdy już podadzą wymagania. Sklepy raczej problemu nie robią, a jak płacisz przy odbiorze to już w ogóle nie masz się czego bać. Zwyczajnie nie idzesz po paczkę :)
Ja czekam i liczę na jakieś promocje w dniu premiery (dla mnie dalej to jest 27.01) w dużych sieciach: MM, Saturn, itp., może włączą niskie ceny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2015 o 09:24, Cecylio napisał:

Warto w ogóle brać preorder?

Jeśli wydawca nie dołącza do pre-orderów jakichś bonusów, to nie ma absolutnie żadnej różnicy pomiędzy zamówieniem pre-ordera, a zamówieniem gry, np. tydzień po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 00:07, Kamiloos napisał:

Pracuje w jednej z sieci sklepow z elektronika. Dzis dostalismy polecenie z centrali
zeby odeslac wszystkie materialy promocyjne dotyczace GTA5 na magazyny centralne. Wiec
cos jest na rzeczy i sam dystrybutor jeszcze nie wie co :)


To ktoś was tam chyba w tej centrali trolluje. Sklepy na całym świecie dostały właśnie od dystrybutorów info, że mają zawalić swoje sklepy reklamami GTA V na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 11:23, Cecylio napisał:

A wydawca kusi tym milionem dolarów do trybu single i online ;)

Tak od siebie ci powiem, że tą kasę można samemu łatwo i szybko zdobyć, a już szczególnie w singlu :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 00:07, Kamiloos napisał:

Pracuje w jednej z sieci sklepow z elektronika. Dzis dostalismy polecenie z centrali
zeby odeslac wszystkie materialy promocyjne dotyczace GTA5 na magazyny centralne. Wiec
cos jest na rzeczy i sam dystrybutor jeszcze nie wie co :)


Nie siej zamętu, Rockstar nie podał wymagań i nie powiedział o przesunięciu premiery. Więc jeśli nie ma mowy o przesunięciu to nie ma przesunięcia.

A jeśli macie wiarygodne źródła, ze jednak Rockstar przesuwa premierę to podajcie je. Bez dowodów to tylko siejecie niepotrzebny chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podadzą wymagania tydzień przed to będzie dobrze, ludzie którzy chcą zmienić kompa specjalnie pod GTA5 będą mieli tylko 7dni na zmiane sprzętu LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 23:02, Redjevel napisał:


Trudno powiedzieć mi w tej chwili. Narazie nie ma jakiś konkretnych informacji i określić co jest prawdziwe tez nie jest łatwo. A z racji tego że premiera tuż tuż to takiego typu rzeczy będzie przybywało z każda chwilą.
Ale co do samej premiery daty konkretnie to miejmy nadzieje ze tak :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 12:10, Liptox napisał:

Jak podadzą wymagania tydzień przed to będzie dobrze, ludzie którzy chcą zmienić kompa
specjalnie pod GTA5 będą mieli tylko 7dni na zmiane sprzętu LOL.

Zawsze można kupić taniej konsole niż ładować bóg wie ile pieniędzy na pc;P, który za rok dwa bd wymagał modernizacji:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 14:53, Gumisiek2 napisał:

Znowu schodzisz z tematu na wojenki pecetowo-konsolowe? Otrzymujesz ostrzeżenie,
następnym razem będzie degrad.

A czy ja tu kogoś do czegoś prowokuje? Napisałem tylko swoje zdanie i nie chodziło mi o to żeby wszczynać jakąś awanturę to już nie można napisać swojego zdania? boshee..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockstargames.com/newswire Rockstar ostro derpi z ludzi ;<

@UP Po twoim poście stwierdzam że tak. Po za tym jeśli kupujesz kompa w sklepie z pralkami do modernizujesz go co 2 lata ;). Ja w lutym kupuje PS4 pożyczam od kumpla GTA V na PS4 i Rockstar moich pieniedzy nie wąchnie nawet skoro tak w kulki lecą z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się