KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Też właśnie przeczytałem...
No cóż, jednak się tego nie spodziewałem. Kilka dni temu ktoś napisał na forum steam, że data jest zmieniona właśnie na 24 marca. Na pocieszenie chociaż zagram na wysokich lub najwyższych detalach. xD

Ale i tak jestem wielce roczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 11:14, kesik93 napisał:

To ktoś was tam chyba w tej centrali trolluje. Sklepy na całym świecie dostały właśnie
od dystrybutorów info, że mają zawalić swoje sklepy reklamami GTA V na PC.


Mozliwe, tylko raczej nie z data 27.01. Wiec nie sadze by centrala "trollowala" :>

@Isildur - nie sieje zametu, tylko mowie co mam w pracy. Premiera przesunieta, wiec nie mow, ze sieje zamet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania oficjalne

Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:17, Barnette napisał:

Też właśnie przeczytałem...
No cóż, jednak się tego nie spodziewałem. Kilka dni temu ktoś napisał na forum steam,
że data jest zmieniona właśnie na 24 marca. Na pocieszenie chociaż zagram na wysokich
lub najwyższych detalach. xD

Ale i tak jestem wielce roczarowany.


To co Rockstar robi i jak traktuje PC''towców to żadna firma tak nie robi... Skoro nie chcą wydawać gier na PC to niech nie wydają a nie wielką łaskę robia jakoby ich gry były najlepszymi na świecie, otóż nie tak nie jest drogi Rocksarze :( <smuteczek>.

Dobrze że chociaż wymagania mega niskie, choc te 65 GB to i tak niezła beka bo W3 mający większy świat, lepsze tekstury ma mniej i do tego ma PL dubbing który swoje zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski dubbing zajmuje tyle samo co angielski.
Nie masz pojęcia, ile jest tekstur w GTAV a ile w Wiedźminie, nie wiesz w jakiej jakości jest dźwięk (i ile tego tam jest, ale obstawiam, że GTAV przez soundtrack ma tego od cholery). Poza tym, porównujesz dwa różne silniki i światy różnych wielkości (w GTAV jest większy). Poza tym, o ile wiem, GTAV też ma lokalizację głosową (nie polską, ale jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh. Widzę, że sesja minie bez GTA V. Trzeba poczekać i nic z tym nie zrobimy ale wymagania są (według mnie) dość niskie jak niby na tak świetną grafikę. Zobaczymy czy to przesunięcie będzie miało jakiś dobry wpływ, czyli czy nie dostaniemy drugiego Unity.
Mimo wszystko czuję się trochę rozczarowany, że tak się z tym kryli, mam właśnie takie poczucie jakby z łaski wydawali 5 na PCty.
A ludziom, którzy w tym temacie ciągle piszą, że do grania na PC potrzebna jest modernizacja komputera co pół roku radzę uderzyć się kilka razy w czoło. Sam w swoim życiu mam dopiero 3 komputer (a kilkanaście lat już grywam, we wszystko z bardzo dobrą grafiką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:49, Henrar napisał:

Polski dubbing zajmuje tyle samo co angielski.
Nie masz pojęcia, ile jest tekstur w GTAV a ile w Wiedźminie, nie wiesz w jakiej jakości
jest dźwięk (i ile tego tam jest, ale obstawiam, że GTAV przez soundtrack ma tego od
cholery). Poza tym, porównujesz dwa różne silniki i światy różnych wielkości (w GTAV
jest większy). Poza tym, o ile wiem, GTAV też ma lokalizację głosową (nie polską, ale
jednak).

Nie zrozumieliśmy się, chodzi mi o to że prócz Angielskiego ma jeszcze Polski W3. Co do światów to hmm wydaję mi się że ten w W3 jest większy patrząc na mapę i czas jaki potrzeba według twórców na przejechanie z 1 pkt do drugiego w jednej i drugiej grze. GTA V jest to jakieś 15 minut realnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:38, Liptox napisał:

Wymagania oficjalne

Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista
64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core
Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive


To mi V spokojnie ruszy na moim leciwym lapku, jedna dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy sobie do Marca. A co do wymagań to sa takie jeszcze nie najgorsze. Tylko apropo tego miejsca na dysku to zaszaleli. Gra potwór :D Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania całkiem całkiem ;) Powiedzcie mi tylko, jak ma się posiadany mój procesor do tego z rekomendowanych? We właściwościach mam podane i5 2400 @ 3.10 HHz 3.30 GHz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 23:53, Liptox napisał:

Premiera przesunięta? Bo CDakszon tak napisało? :D [...]

To moze teraz przeprosisz? Czy sie nie doczekamy?

Ale, ale - ''zapewne bedzie lepsza optymalizacja'' xD

Troche szkoda, ze przesuneli. Widac mieli powody. Mi sie tylko przypomina jak wieszano psy na Sony, ze ciagle premiery przesuwa. A tutaj? ''Rockstar wie co robi'', ''no to poczekam, zycie''. Ehh, wszedzie podwojne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:06, Piotrek_K napisał:

> Premiera przesunięta? Bo CDakszon tak napisało? :D [...]
To moze teraz przeprosisz? Czy sie nie doczekamy?


Nie i już :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:06, Piotrek_K napisał:

> Premiera przesunięta? Bo CDakszon tak napisało? :D [...]
To moze teraz przeprosisz? Czy sie nie doczekamy?

Ale, ale - ''zapewne bedzie lepsza optymalizacja'' xD

Troche szkoda, ze przesuneli. Widac mieli powody. Mi sie tylko przypomina jak wieszano
psy na Sony, ze ciagle premiery przesuwa. A tutaj? ''Rockstar wie co robi'', ''no to
poczekam, zycie''. Ehh, wszedzie podwojne standardy.

Na Rockstarze też ludzie wieszają psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:29, Ecko09 napisał:

Całkiem niskie jak na te czasy, powinno na luzie śmigać o ile nie zwalą optymalizacji..


Miejmy nadzieje że właśnie nie. Potrzebują więcej czasu myśle że chcą wszystko dopracować i posprawdzać :)
Trzeba jeszcze troszke poczekać ale myśle ze jak najbardziej na plus efekt końcowy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:42, Piotrek_K napisał:

> Na Rockstarze też ludzie wieszają psy.
Ale nigdy az tak ;).

Zobaczymy - chcialbym sobie zobaczyc filmiki jak ta gra wyglada, bo screenshoty w 4K
wygladaja miodnie:
http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/pctree_full.jpg

Ciekawe jak to będzie wyglądało po zdjęciu podbity na screenach in real w grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co robić w GTA Online? Co wy robicie w tym trybie? Jakie jest wasze ulubione zajęcie? Bo gra się fajnie ale chyba single był dużo ciekawszy, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się