KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2015 o 19:42, exMayoneS napisał:

> >>>...........


z 200k w portfelu nie stać mnie:P

Co do reklam to w najnowszym CD-Action jest reklama GTA V PC z datą wydania w styczniu br;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 19:48, Citkowsky napisał:

> > >>>...........

z 200k w portfelu nie stać mnie:P


Możesz jeszcze spróbować dziubnąć samolot z lotniska

Dnia 26.01.2015 o 19:48, Citkowsky napisał:


Co do reklam to w najnowszym CD-Action jest reklama GTA V PC z datą wydania w styczniu
br;)


O to coś musiało się im pomylić albo po prostu pismo poszło do druku przed informacją o opóźnieniu premiery. W każdym razie jak teraz są publikowane reklamy prasowe to w 2013 zapewne też musiały być. Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 17:53, DarkWolf_PL napisał:

A nie pomyślałeś że powodem był hajs?

Może hajs, nie wiem. Premiera na starą generację konsol pokazała całkiem niezłą porażkę (mowa o multi) R* :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 13:03, orzechuuuu napisał:

Czemu służą punkty ''JP'' w GTAO?

Są to chyba miejsca o ile dobrze pamiętam gdzie podczas różnych zadać możesz zbierać właśnie punkty JP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 16:02, Damianuss1 napisał:

> Czemu służą punkty ''JP'' w GTAO?
Są to chyba miejsca o ile dobrze pamiętam gdzie podczas różnych zadać możesz zbierać
właśnie punkty JP.


Jemu chyba bardziej chodziło na co je można spożytkować. Odnośnie samego pytania, z tego co wyczytałem w internecie Job Points będą wykorzystywane do napadów na banki, które zostaną dopiero wprowadzone. Ma to podobno działać na takiej zasadzie, że im więcej punktów się zbierze tym grubszy napad będzie można wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją " konfiskata ":

Spoiler

mam wykraść samochód z garażu, gdy jadę z nim do salonu, nagle ojciec chłopaka, któremu zwinąłem wóz, przykłada mi pistolet i każe jechać dalej, jak przedtem. Gdy dojeżdżam na miejsce, ogłusza mnie bronią i muszą powtarzać misję. Co mam tam zrobić? Gram Franklinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście coś takiego grając w GTA Online? :O Ufo i gość który pod nogami miał diabelski młyn (!) a na głowie radar z lotniska (!!). Przepraszam za ''screeny'' ale to dziwadło chciało mnie zabić.

20150130120108

20150130120116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 12:24, Hepe napisał:

Możesz określić gdzie to dokładnie spotkałeś?

Ufo to easter egg, ale gościa z tymi bajerami na głowie bym tak nie nazwał, bo to nie był NPC tylko inny gracz. Ufo zaznaczyłem na na mapie, w górach, zaraz nad taką jakby bazą/parkingiem.

20150130123009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to był gracz, to może natrafiłeś na jakiegoś dewelopera? xD
Nie wydaję mi się, aby był jakiś glitch na takie dziwne rzeczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 12:47, Hepe napisał:

Jeżeli to był gracz, to może natrafiłeś na jakiegoś dewelopera? xD

Cholera wie, był w ekipie IGN. Nie wiem czy to byle grupa, czy ktoś z IGN. :P

Dnia 30.01.2015 o 12:47, Hepe napisał:

Nie wydaję mi się, aby był jakiś glitch na takie dziwne rzeczy :D.

Właśnie na początku miał tylko ten diabelski młyn pod nogami który migał jak szalony do tego, zacząłem przed nim uciekać, po jakimś czasie spotkałem go z doczepionym radarem do głowy a sam wyglądał jak... bałwan. Zabić go nawet chyba nie mogłem. Szkoda że nicku nie pamiętam bo bym to zgłosił, chociaż wątpię żeby to jakieś kody były, cholera wie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2015 o 16:05, orzechuuuu napisał:

Cholera wie, był w ekipie IGN. Nie wiem czy to byle grupa, czy ktoś z IGN. :P


Nie, grupa IGN jest dostępna dla wszystkich.Czyli każdy do niej może dołączyć i nikt nie musi zaakceptować prośby o dołączenie.

No nic, ciekawa sprawa, ale wątpię abyśmy kiedykolwiek dowiedzieli się o co dokładnie chodzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby zdjęcia z aparatu zapisywać w wyższej rozdzielczości? Albo chociaż żeby dało się je wrzucać na Social Club w lepszej jakości? Małe to jakieś takie. :(

A swoją drogą to może się pochwalicie jakimiś dobrymi zdjęciami? :)

Kilka ode mnie:

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/4369/5Ndg60Y-rUeyi3uDpJEjxw/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/9949/CEQ3bDjgYEq43VOr0rJuFQ/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/1662/sULyKYwOWE6GYlK9Sd1eBQ/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/0624/0bbxpAxlW0WuQPAPQgjLVA/0_0.jpg


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( GTA Online) Jak na PS4 wywołać to menu szybkiego wyboru? Na X360 pod jednym przyciskiem odpalało się okno, w którym był np szybki GPS, aktywacja trybu pasywnego czy jakoś tak itd. Można było np szybko do bankomatu najbliższego drogę wskazać. Na PS4 zlikwidowano tą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się