KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2015 o 16:37, zerohunter napisał:

Żeby zaliczyło strzelnicę, muszę mieć zrobione zadania z każdej broni? Nie chodzi mi
np. o pistolety i smg, ale pistolet .50 i szturmowy itd.


Wyzwania są do ogólnych typów broni, a nie do modelu.Czyli możesz strzelać tym czym ci najwygodniej.Jak będziesz miał jakieś problemy, to skorzystaj z solucji.W internecie jest ich pełno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 19:25, Kirabaxior napisał:

Listy warto, bo dotyczy historii morderstwa matki CJa :)


Serio jest tam coś takiego? Kurcze, teraz jeszcze bardziej czekam na tę grę (PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jest. Albo znajdowanie szczątków statku kosmicznego czy odpadów radioaktywnych za pomocą batyskafu.

Heh, ja współczuję ogólnie pecetowcom bo tak przesuwają tą premierę i przesuwają. Sam przeszedłem grę już na dwóch konsolach (PS3 a teraz PS4 - gram dalej) a PC dalej nie ma... nie żebym jakimś fanbojem był, bo PC nadal uwielbiam. Po prostu na miejscu większości bym się wkurzył, kupił konsolę i potem ją odsprzedał, dla samego GTA V :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 22:39, Kirabaxior napisał:

Po prostu na miejscu większości bym się wkurzył, kupił konsolę i potem ją odsprzedał, dla samego GTA V :P


W moim przypadku było to bezcelowe, gdyż kupiłem konsolę wraz z GTA V (co prawda powodem zakupu była bardzo okazyjna cena, a nie chęć pogrania w GTA V, które zresztą dostałem w gratisie), a w tytuł ten pograłem może z godzinkę :P Jakoś mnie nie jara granie na konsoli, za to na PC będę grał w GTA V długo i namiętnie, jeżeli tylko będzie chodziło w miarę przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 22:39, Kirabaxior napisał:

Jest jest. Albo znajdowanie szczątków statku kosmicznego czy odpadów radioaktywnych za
pomocą batyskafu.


Chodziło mi raczej nie tyle o znajdźki co nawiązania do San Andreas. Dużo tam jest tego, czy listy to jedyne nawiązanie? Oczywiście myślę o fabule, bo miasto to wiadomo czym jest inspirowane ;)

Dnia 09.03.2015 o 22:39, Kirabaxior napisał:

Heh, ja współczuję ogólnie pecetowcom bo tak przesuwają tą premierę i przesuwają. Sam
przeszedłem grę już na dwóch konsolach (PS3 a teraz PS4 - gram dalej) a PC dalej nie
ma... nie żebym jakimś fanbojem był, bo PC nadal uwielbiam. Po prostu na miejscu większości
bym się wkurzył, kupił konsolę i potem ją odsprzedał, dla samego GTA V :P


A powiem Ci, że zniosłem to lekko. Akurat miałem parę tytułów do nadrobienia, jednakowoż, jeśli premiera zostałaby przesunięta znowu, to tak, wtedy bym już się nieco zdenerwował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 23:09, Orion napisał:

Chodziło mi raczej nie tyle o znajdźki co nawiązania do San Andreas. Dużo tam jest tego,
czy listy to jedyne nawiązanie? Oczywiście myślę o fabule, bo miasto to wiadomo czym
jest inspirowane ;)

Fani znajdą :) W pokoju naszego czarnego bohatera wisi plakat Madd Dogga, a jedna misja rozgrywa się na samym Grove Street... :)
Ale radzę się nie napalać bo jakoś nie zapada w pamięci, nic tam szczególnego nie ma. Tak czy owak uważne oko coś znajdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 22:43, Gumisiek2 napisał:

W moim przypadku było to bezcelowe, gdyż kupiłem konsolę wraz z GTA V (co prawda powodem
zakupu była bardzo okazyjna cena, a nie chęć pogrania w GTA V, które zresztą dostałem
w gratisie), a w tytuł ten pograłem może z godzinkę :P Jakoś mnie nie jara granie na
konsoli, za to na PC będę grał w GTA V długo i namiętnie, jeżeli tylko będzie chodziło
w miarę przyzwoicie.

To po co Ci była konsola? :D Ja na przykład PS3 kupiłem by ograć eksklusiwy i gry które dostawałem w Plusie a których nie ograłem na PC (Bioshock Infinite, Tomb Raider), a potem spaliła mi się karta graficzna w PC i postanowiłem przestać inwestować w PC. Dałem za konsolę z roczną gwarancją i GTA V 1300zł, gdzie za samego GFa 980 bym zapłacił z 1500 :)

W inne gry jak w inne gry, ale w GTA na padzie się gra bardzo przyjemnie. I tak jestem zwolennikiem myszka+klawa, ale ogólnie spoko jest się walnąć na luzie i pograć czas nieograniczony.
W Far Cry 4 teraz gram i Ci powiem, że jest ciężko z tym padem. Autoaim działa średnio, często ginę, w dodatku gra robi się przyjemna dopiero gdy się wykraftuje a to większe zasobniki na amunicję czy Olstra na broń. Więc nie mając aima i malutko amunicji nie muszę mówić jak ta moja zabawa wyglądała :P ale po kilku przygotowaniach jest już okej.
Po przejściu FC4 pewnie wymienię na Dragon Age''a, ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 23:26, Kirabaxior napisał:

W inne gry jak w inne gry, ale w GTA na padzie się gra bardzo przyjemnie. I tak jestem
zwolennikiem myszka+klawa, ale ogólnie spoko jest się walnąć na luzie i pograć czas nieograniczony.


Przeszedłem GTA na X360 i postanowiłem nie wracać do tej gry dopóki nie wyjdzie wersja na PC. Dla mnie granie na padzie w tą grę to istna katorga. Niby jest to wspomaganie celowania, które działa niczym aim-bot, ale przez to, że nakierowuje celownik na klatkę bardziej mnie to denerwowało niż pomagało, bo w takich grach to headshoty są najefektywniejsze,a dla mnie trafienie w głowę w tej grze było bardzo trudne. Przez to gdy w poprzednich częściach mogłem śmiało stawiać opór wojskowym, tak w tej odsłonie już AT było dla mnie ciężkie, a FBI nie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś unbana warunkowo i chcesz zapracować widzę na powrót w odmęty zbanowanych ?
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie [bo widzę, ze szumne zapowiedzi, że "jakie ja głupoty kiedyś wypisywałem" to była tylko ładna ściema jaką chciał usłyszeć administrator]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2015 o 13:50, Pietro87 napisał:

Dostałeś unbana warunkowo i chcesz zapracować widzę na powrót w odmęty zbanowanych ?
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie [bo widzę, ze szumne zapowiedzi, że "jakie ja
głupoty kiedyś wypisywałem" to była tylko ładna ściema jaką chciał usłyszeć administrator]

ZA CO?! :O Co ja takiego napisałem? Może źle zdanie złożyłem, nie sprawdziłem przed wysłaniem, ale za co niby ban? :O

Zapytałem jedynie czy wszystkim aktualizacja do GTAV się tak powoli ściąga. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie widać w jaki sposób to napisałeś, dostałeś unbana warunkowego i dziś pierwszy raz pokazujesz, że masz w głębokim poważaniu szanse jaką ci dali koledzy z ekipy.
Ciągnij dalej ten temat to bankowo dobrze skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HSy były banalne przecież. Mierzyło w klatkę, delikatnie analogiem do góry i masz głowę. System działał w GTA 4 i w Red Dead Redemption. Wersja na PS3 i PS4 w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 23:26, Kirabaxior napisał:

To po co Ci była konsola? :D


450 złotych, rok czy dwa gwarancji, GTA V w zestawie, wersja Super Slim z dyskiem 500 GB. Nie kupiłbyś? :D

Dnia 09.03.2015 o 23:26, Kirabaxior napisał:

W inne gry jak w inne gry, ale w GTA na padzie się gra bardzo przyjemnie. I tak jestem
zwolennikiem myszka+klawa, ale ogólnie spoko jest się walnąć na luzie i pograć czas nieograniczony.


Ja już wyszedłem ze stanu "ale ciężko gra się na tym padzie", ale wciąż nie mogę wyjść ze stanu "ale niekomfortowo się gra na tym padzie" :D Sposób jest prosty, wystarczy grać więcej, ale jak, skoro gra się tak niekomfortowo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie jak ściąga się łatka z napdami postanowiłem sobie zamówić wersję PC. Poważnie najtańszą opcją jest zamówienie w Empiku za 169 zł? Skąd takie ceny się porobiły? Przedpremierowo wersję na PS 2 za 20 zł więcej kupowałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2015 o 19:20, Gumisiek2 napisał:

450 złotych, rok czy dwa gwarancji, GTA V w zestawie, wersja Super Slim z dyskiem 500
GB. Nie kupiłbyś? :D

Ło. No to szarpałbym jak reksio szynkę :D

Dnia 10.03.2015 o 19:20, Gumisiek2 napisał:

Ja już wyszedłem ze stanu "ale ciężko gra się na tym padzie", ale wciąż nie mogę wyjść
ze stanu "ale niekomfortowo się gra na tym padzie" :D Sposób jest prosty, wystarczy grać
więcej, ale jak, skoro gra się tak niekomfortowo? :P

Niby ta. Nic na siłę :P Sam bym grał w FPSy dalej na PC, ale no, na czym ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z pieniędzmi chętny do zorganizowania napadu? Ja niestety jestem bez grosza przy duszy, nawet na kamizelkę mnie nie stać. ;) Wersja PS3, PSN: orzechuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 19:27, Marcin08 napisał:

Poważnie najtańszą opcją jest zamówienie w Empiku za 169 zł? Skąd takie ceny się porobiły? Przedpremierowo wersję na PS 2 za 20 zł więcej kupowałem ;/


http://cenowarka.pl/grand-theft-auto-v-polski-pc-a860346.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się