KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Jeśli GTA V będzie na PC tak problematyczne jak GTA IV to lepiej niech wyjdzie tylko na konsole. Grałem najpierw na PC w ''czwórkę'', bugi, zwiechy, wywalało do pulpitu, a na PS3 zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zaraz po premierze GTA IV i żadnych problemów nie było nawet z GFWL. Po 2 nie każdy ma tą konsole, choć wiem że to twórców nie obchodzi ale wierze że wydadzą GTA V na PC na 100%, i jeśli zoptymalizują GTA V tak jak MP 3 to ta gra na kompy będzie hitem, zresztą GTA IV ludzie sobie chwalili za fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:16, Eternal101 napisał:

Ja kupiłem zaraz po premierze GTA IV i żadnych problemów nie było nawet z GFWL.

Ja miałem troche problemów z optymalizacją. Uaktualnienie sterowników do karty graficznej, patch, i jeszcze jakieś manipulacje w plikach. Na szczęście znalazłem poradnik. Ale i tak myślę, że było warto. Choć nie ulega dyskusji, że kupując gre za 150PLN chciało by się włożyć płytę zainstalować i grać. I tak powinno być. Myślę jednak, że panowie z R potrafią uczyć się na błędach, a szczególnie własnych.

Dnia 23.08.2012 o 22:16, Eternal101 napisał:

Po 2 nie każdy ma tą konsole, choć wiem że to twórców nie obchodzi ale wierze że wydadzą GTA
V na PC na 100%,

Wiara jest tu nie potrzebna, bo na PC na pewno się pojawi. Sam zastanawiam się czy kupić wersje konsolową czy na PC. Ale raczej skłaniam się ku konsolowej.

Dnia 23.08.2012 o 22:16, Eternal101 napisał:

zresztą GTA IV ludzie sobie chwalili za fabułe.

Chyba najbardziej przyziemna ze wszystkich. SA było bardzo ale to bardzo mało realistyczne jeśli chodzi o późniejszą fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SA było bardzo ale to bardzo mało realistyczne

Dnia 24.08.2012 o 09:59, Luk04229 napisał:

jeśli chodzi o późniejszą fabułe.


Ale fajny gangsta klimacik miało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:17, Eternal101 napisał:

Ale fajny gangsta klimacik miało ;p


Który trzyma mnie do dzisiaj :D

Liczę, że w kolejnym trailerze świat zostanie pokazany nieco inaczej.
Teraz było na bogato: palemki, plaże, samoloty i w ogóle wszystko z najlepszej perspektywy + te screeny.

A może teraz pokażą slumsy, biedne dzielnice itp.
Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:17, Eternal101 napisał:

Ale fajny gangsta klimacik miało ;p

Ale tylko w Los Santos, potem mocno traciło na klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:37, Call_me_Kay napisał:

Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.

Cóż do tej pory w grach z serii GTA nie mieliśmy więcej niż jednego grywalnego bohatera, więc osobiście wątpię by tym razem było inaczej. Z drugiej strony jednak w ostatnich produkcjach Rockstar (RDR i L.A. Noire) można było kierować dwójką bohaterów, więc kto wie? Może im się to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:37, Call_me_Kay napisał:

Liczę, że w kolejnym trailerze świat zostanie pokazany nieco inaczej.
Teraz było na bogato: palemki, plaże, samoloty i w ogóle wszystko z najlepszej perspektywy
+ te screeny.

A może teraz pokażą slumsy, biedne dzielnice itp.

Ten zwiastun jest przecież dwuczęściowy- początkowo faktycznie pokazuje tę piękną część Kalifornii, ale potem są jakieś zbrojne napady, dilerzy, żebracy, prostytutki.

Dnia 24.08.2012 o 13:37, Call_me_Kay napisał:

Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.

Grywalnym? Wątpię, żeby w podstawowej wersji było więcej bohaterów, niż jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:46, mati285 napisał:

> Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.
Cóż do tej pory w grach z serii GTA nie mieliśmy więcej niż jednego grywalnego bohatera,

Ale panowie z R zrobili już coś z dwoma bohaterami i było to w

Spoiler

Red Dead Redemtion

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:46, mati285 napisał:

> Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.
Cóż do tej pory w grach z serii GTA nie mieliśmy więcej niż jednego grywalnego bohatera,
więc osobiście wątpię by tym razem było inaczej. Z drugiej strony jednak w ostatnich
produkcjach Rockstar (RDR i L.A. Noire) można było kierować dwójką bohaterów, więc kto
wie? Może im się to spodobało.


Rzeczywiście do tej pory tak nie było, ale moją tezę potwierdzają chyba najnowsze screeny, w których tym razem ukazał się bohater czarnoskóry/latynos, a więc może jednak :)

Byłoby na pewno ciekawie grać dwoma bohaterami, jednak z drugiej strony fabułę będzie trzeba podzielić na 2, a więc i mniej czasu potrwa każda historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszyscy zainteresowani widzieli już plakat zwiastujący prawdopodobną premierę gry. Nie ma na nim znaczka PC, co o tym sądzicie? Powtórka jak w przypadku GTAIV? Ludzie piszą, że ten plakat to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde GTA najpierw ukazywało się na konsolach. Dopiero po kilku miesiącach na PC. Wątpię aby inna sytuacja miała miejsce przy okazji premiery piątki. Jako PC-towcy powinniśmy się z tym faktem już dawno pogodzić. Bardzo oczekuję na GTA V i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Z drugiej strony wolę poczekać te pół roku, czy nawet trochę więcej i, żeby wersja PC była solidnie zrobiona, niż mieć powtórkę z czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 13:20, Damianuss1 napisał:

Zapewne wszyscy zainteresowani widzieli już plakat zwiastujący prawdopodobną premierę
gry. Nie ma na nim znaczka PC, co o tym sądzicie? Powtórka jak w przypadku GTAIV? Ludzie
piszą, że ten plakat to fake.


Nie ma szans jak żeby gra się nie pojawiła na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 13:20, Damianuss1 napisał:

Zapewne wszyscy zainteresowani widzieli już plakat zwiastujący prawdopodobną premierę
gry. Nie ma na nim znaczka PC, co o tym sądzicie? Powtórka jak w przypadku GTAIV? Ludzie
piszą, że ten plakat to fake.


Ciężko stwierdzić, że czy fake. Ktoś wykonał tak dobry artwok a potem jeszcze chciałoby mu się bawić w robienie plakatu, tym bardziej, że niedługo będziemy mieli tonę informacji? :)

Jedyne co się rzuca w oczy to strasznie dziwny układ tego plakatu.

A co do PC. Raczej nie wyjdzie równo z konsolami, choć bardzo bym tego chciał. Znowu pewnie czeka nas "pecetowców" jakieś półroczne opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 17:19, Mafioso_PL napisał:

Zapomniałeś dodać dwóch lat na sprzęt które to pociągnie :D


To pomijam, bo wierzę, że tym razem nie skrzaczą optymalizacji. W końcu człowiek uczy się na błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:06, Becamer napisał:

W końcu człowiek uczy się na błędach :)


U nich to raczej jest przyjęte za normalność :P
Aczkolwiek gdy tylko wyjdzie postaram się zrobić streama bezpośrednio z Xklocka, aby i gracze PCtowi mogli cokolwiek uszczknąć.
Pamiętam sam gdy wychodziła IV, oglądałem takowego LIVe''a 3 godzinnego z Gamespota chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:56, Mafioso_PL napisał:

U nich to raczej jest przyjęte za normalność :P
Aczkolwiek gdy tylko wyjdzie postaram się zrobić streama bezpośrednio z Xklocka, aby
i gracze PCtowi mogli cokolwiek uszczknąć.
Pamiętam sam gdy wychodziła IV, oglądałem takowego LIVe''a 3 godzinnego z Gamespota chyba
:P


Ja to raczej będę omijał wszystkie filmiki, gameplaye itp. dopóki nie zagram :)
Nie chcę sobie psuć tej wspaniałej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się