KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 10:05, Liptox napisał:

To prawda że jest już jakiś patch na starcie 5gb?


Zdaje się, że przy instalacji z płyty trzeba te kilka GB dociągnąć, jak ściągałeś z internetu wersję cyfrową wcześniej to ponoć dzisiaj już starczało dociągnąć tylko kilkadziesiąt MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 10:12, mad_cinus napisał:

>

BTW zarówno pod GeForce i Radeony zostały wypuszczone świeże sterowniki z optymalizacją
pod GTA V i ponoć warto zainstalować.


Bardzo chętnie bym zainstalował sterowniki do Radeona, ale niestety jego ostatnie wersje nie działają. Więc nawet nie będę się kłopotał z tymi, pewnie to samo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy dostanie bonusowej kasy w kampanii jest nieuniknione? Szczerze mówiąc zawsze bawiła mnie gra od zera, a jak mam dostać pół miliona to jakby spore ułatwienie, co mi się nie podoba.

Oczywiście w trybie dla wielu graczy już mi obojętne czy dodatkową gotówkę dostanę czy nie.

No i dopiero trzecią płytkę wkładam do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 GB do pobrania po instalacji i zawrotna prędkość 19-25 KB/s ja pierdziu ponad 6 godzin czekania, a tak się cieszyłem że rano zagram ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 10:48, Osiol napisał:

Tak się zastanawiam, czy dostanie bonusowej kasy w kampanii jest nieuniknione? Szczerze
mówiąc zawsze bawiła mnie gra od zera, a jak mam dostać pół miliona to jakby spore ułatwienie,
co mi się nie podoba.

Oczywiście w trybie dla wielu graczy już mi obojętne czy dodatkową gotówkę dostanę czy
nie.

No i dopiero trzecią płytkę wkładam do instalacji.

Nie zdziwiłbym się, gdyby dało się gdzieś te pół milion przepić :)

To w końcu GTA, szukaj kasyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 09:30, Principes napisał:

Pierwsze wrażenia co do optymalizacji ponoć zaskakująco pozytywne... Powiedzcie proszę,
że Rockstar odrobił lekcje i tym razem wywiązał się z zadania na "piątkę".

Gra chodziła na konsolach znacznie lepiej niż czwórka, więc analogicznie na PC będzie (i jest) lepiej niż to, co było w GTAIV.

Ważne tylko jest to, żeby nie przeceniać mocy swojego sprzętu.

PCtowcom życzę teraz miłego grania, warto :)

Spoiler

Will triple dip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 10:49, Mefisto napisał:

5 GB do pobrania po instalacji i zawrotna prędkość 19-25 KB/s ja pierdziu ponad 6 godzin
czekania, a tak się cieszyłem że rano zagram ehhh :(


Nawet mi nie mów. Też myślałem, że sobie pogram, ale póki co również jestem jak kolega wyżej na trzeciej płytce i nawet nie chcę myśleć o ściąganiu 5GB z tych zamulonych serwerów. Może pojawi się jakieś alternatywne źródło to by się ściągnęło o wiele szybciej...

Na pociesze są już testy: http://pclab.pl/art57777.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko na steam na forach i stronie sklepu jest już pierwszy problem - nie idzie gry zainstalować. Z tego co orientuję się problem dotyczy windowsa 8, 8.1 i nowej wersji 10 bo na reszcie czyli win 7 i Vista gra nie ma problemów.

ale z drugiej strony gra nr.2 na steam charts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie co z dodatkowymi funduszami w grze, dla osób które miały pre ordera, szczególnie jeszcze przed zmianą premiery ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 11:38, Miraz napisał:

Witam, a ja mam pytanie co z dodatkowymi funduszami w grze, dla osób które miały pre
ordera, szczególnie jeszcze przed zmianą premiery ?
Pozdrawiam

Dodatkowe fundusze otrzymujesz po wpisaniu klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 11:50, Mefisto napisał:

> Witam, a ja mam pytanie co z dodatkowymi funduszami w grze, dla osób które miały
pre
> ordera, szczególnie jeszcze przed zmianą premiery ?
> Pozdrawiam
Dodatkowe fundusze otrzymujesz po wpisaniu klucza.


Po wpisaniu klucza mam napisane, że dostaję po 500 tysięcy na GTA i GTA Online, ale co z bonusem który był obiecany przy przesunięciu premiery ? Przecież mój kod na instrukcji nie jest spersonalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak R* dalej się mści na nas, skoro to prawda, że mam jeszcze pobrać 5GB kolosa z prędkością 6 - 9 kb/s plus co chwilowym rozłączeniem się z serwerami. Mogłem wziąć urlop, a nie 2 dni wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:09, Principes napisał:

https://twitter.com/Steam_Spy/status/587882318569803776
https://twitter.com/Steam_Spy/status/587918028463038464
Oczywiście nie są to dane oficjalne, lecz szacunkowe i obarczone dużym marginesem błędu,
ale mimo wszystko - jestem zaskoczony. Siła marki.


No to by znaczyło, że pierwszego dnia GTA V przebiło całkowitą sprzedaż GTA IV do dziś (niecałe 900 tys. kopii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, nie ma oficjalnych lub miarodajnych wyników sprzedaży GTAIV na PC. Vg chartz to kpina a nie serwis z prawdziwymi danymi.

Ale i tak to, że GTAV przebije wynik czwórki na PC jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:01, Miraz napisał:

Po wpisaniu klucza mam napisane, że dostaję po 500 tysięcy na GTA i GTA Online, ale co
z bonusem który był obiecany przy przesunięciu premiery ? Przecież mój kod na instrukcji
nie jest spersonalizowany.


Hmm. Ja mimo, że kupowałem dzisiaj mam właśnie ten kod na 500K w singlu i online i do tego doszło mi coś jeszcze podczas samej aktywacji - prawdopodobnie za powrót z PS3, ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:22, Barnette napisał:

> Po wpisaniu klucza mam napisane, że dostaję po 500 tysięcy na GTA i GTA Online,
ale co
> z bonusem który był obiecany przy przesunięciu premiery ? Przecież mój kod na instrukcji

> nie jest spersonalizowany.

Hmm. Ja mimo, że kupowałem dzisiaj mam właśnie ten kod na 500K w singlu i online i do
tego doszło mi coś jeszcze podczas samej aktywacji - prawdopodobnie za powrót z PS3,
ale pewności nie mam.


No właśnie, ale skoro kupowałeś dzisiaj, to raczej nie mogłeś dostać nic za preordera :) tym bardziej za takiego jeszcze przed zmianą daty premiery :) Napisałem już do działu pomocy zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się