KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2012 o 13:49, YoyYoriPl napisał:

Nasze kochane Los Santos powraca tylko,że w o wiele lepszej odsłonie :)
Nie mogę się doczekać wersji na PC :)

Nie pisz tak chaotycznie. Najpierw kochane LS, potem "w o wiele lepszej odsłonie". Zdecyduj się.
To jaka piątka będzie pokaże się po premierze, mam duże nadzieje co do niej choć nie wiem, czy grywalnością przebije SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 23:36, Bithda napisał:

> Nasze kochane Los Santos powraca tylko,że w o wiele lepszej odsłonie :)

Dnia 28.10.2012 o 23:36, Bithda napisał:

Nie pisz tak chaotycznie. Najpierw kochane LS, potem "w o wiele lepszej odsłonie". Zdecyduj
się.


A co źle napisał? Kochane Los Santos - ok. I teraz: "w o wiele lepszej odsłonie" - ok. Coś, co się kocha/lubi nie może być w lepszej odsłonie? Why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałbym nowe GTA jakoś w kwietniu/maju, ale wydaje mi się to mało realne. Grube info na przyszłorocznym E3 i GTA V ląduje w czytnikach konsol w okolicach października. Zobaczymy, na ile mam rację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 23:55, Pablovy napisał:

Widziałbym nowe GTA jakoś w kwietniu/maju, ale wydaje mi się to mało realne. Grube info
na przyszłorocznym E3 i GTA V ląduje w czytnikach konsol w okolicach października. Zobaczymy,
na ile mam rację. ;)


Eee tam :D

Zawsze chyba kampania reklamowa rozpoczynała się na dobre jakieś pół roku przed wydaniem, więc chyba taka odległość dzieli nas od nowego GTA :)

Więc ja liczę na konsolki na wiosnę, a PC późna jesień (choć chciałbym równorzędnie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe czy nie? ;>

http://img13.imageshack.us/img13/3930/a6ch43tcqaaysh4.jpg

Szczerze to trochę dzikie te artworki...

Użyty jeden, który był udostępniony a pozostałe dwa jakoś tak średnio mi pasują do "układanki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niech już tego gameinformera wydadzą, bo wkurza mnie takie domyślanie się. Niby dodaje smaczku, fajnie się czeka na grę, ale jako psychofan GTA chce już konkretów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 11:52, Becamer napisał:

Prawdziwe czy nie? ;>

Prawdziwe, nie ma co już się w detektywa bawić. Czekam tylko aż gdzieś pojawią się w sieci większe wersje co bym sobie na tapetę mógł je dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 17:22, TerrorHurtz napisał:

W GTA V będziemy mieli okazję odwiedzić stare lokacje z San Andreas?

Może głupie pytanie ale nie jestem w temacie.


Może nie tyle stare, co bardzo odnowione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 17:22, TerrorHurtz napisał:

W GTA V będziemy mieli okazję odwiedzić stare lokacje z San Andreas?

Nie wiadomo jeszcze chyba nic konkretnego o lokacjach. Ale raczej wątpię, z tego co kojarzę, to w IV miasto było zupełnie inne niż w III i LCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 17:22, TerrorHurtz napisał:

W GTA V będziemy mieli okazję odwiedzić stare lokacje z San Andreas?

Nie. Może jakiś easter egg będzie, ale na 99,99% wszystko będzie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego, że wersja na PC powstanie jestem absolutnie pewien, pytanie tylko kiedy? Cóż dla nas konsolowców to będzie piękna wiosna dla pecetowców może piękna jesień?

@Becamer
>Te artworki są jakieś takie nie "gta''owe" (quad, policjantka z tą laską i kolejna laska przy zapowiedzi).
No tak, skąpo ubrane dziewczyny to przecież w GTA nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie dający komentarze pod newsem na oficjalnej stronie rockstara to jakaś żenada. Z resztą na forum gram.pl pod newsem nie wygląda to lepiej.

Lamenty, że nie wyjdzie na PC... Kurde, no trochę logiki, zawsze wychodziło, zawsze z opóźnieniem, ale ZAWSZE.

Więc mogłyby by się zakończyć już te wszystkie wywyższające się komentarze konsolowców, jak i płacze pecetowców, bo nie ma to najmniejszego sensu. Ogarnijcie się, błagamże Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się