KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2015 o 19:14, Marcin08 napisał:

kluczy z wersji pudełkowej nie można aktywować na Steamie

O genialnie to już mam argument żeby gry w ogóle nie kupować bo jak teraz czytam fora Rockstar i Steam to istna parodia z tym Rockstar Social Club. I żeby nie było nie miałem za bardzo parcia na tą grę bo gdybym miał to bym dawno kupił na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 19:57, Numenpl napisał:

O genialnie to już mam argument żeby gry w ogóle nie kupować bo jak teraz czytam fora
Rockstar i Steam to istna parodia z tym Rockstar Social Club. I żeby nie było nie miałem
za bardzo parcia na tą grę bo gdybym miał to bym dawno kupił na PS3.


Czytam i czytam co wypisujesz. Najpierw wpadka ze Steam teraz z Social Clubem. Może wypadało by trochę poczytać na ten temat, a nie pisać bzdury i pseudo rady? Z Social Clubem nie ma żadnych problemów. Zresztą na Steam też jest Social Club, więc o co kaman? Problemy występują jedynie z Lancherem odpowiedzialnym za ściąganie aktualizacji. Często zrywa połączenie i ściąga nie z taką prędkością z jaką by sobie człowiek życzył. Serwery R* są po prostu przeciążone. Ot cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję grę i mam pytanie zanim zacznę bawić się ustawieniami graficznymi. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat wbudowanego benchmarka? Czy oddaje on w pełni na to na co można natknąć się w grze? Pytam w czasem w grach zdarzają się benchmarki które pokazują idealną wydajność, a w praktyce, podczas grania okazuje się że jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem trochę z benchmarka próbujac uzyskać jak najlepszą jakość przy wydajności i muszę przyznać, że jest bardzo dobry. W pełni oddaje ilość FPS-ów podczas gry. Oczywiście to benchmark, więc nagle z 40 FPS-ów robi się 20, ale to normalne. Jedynym minusem jest długi czas wychodzenia z niego, raz w ogóle mi się nie udało. Zdecydowanie szybciej jest wyłączyć grę (po każdym teście gra pyta się, czy wyłączamy grę czy wracamy do menu) niz czekać aż menu wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszło dosc szybko! Już sie gra zainstalowała - od 16 pełne 60GB plus patche :)

To teraz tylko pododawać Was do znajomych i można pograc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 17:14, exMayoneS napisał:

Da się manipulować cenami akcji? Jeśli tak to czy w online czy w sp? Jak to w końcu działa?


Dopiero robię swoje pierwsze przejście, więc jeszcze sporo nie wiem, ale zauważyłem, że ceny LifeInvadera ostro spadły po misji

Spoiler

w której zabija się ich CEO (podkładanie bomby w telefonie)

. Nieco później miałem też misję od Lestera dla Franklina by
Spoiler

zabić przed hotelem jakiegoś kolesia powiązanego rynkiem farmaceutycznym. Lester wspomina że akcje Betha Pharmaceuticals pójdą w górę po tej akcji i rzeczywiście podskoczyły o 40% (zarobilem na tym 300k)

. Nie wiem jednak czy poza misjami można wpływać na ruchy na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gielde ma wplyw rowniez np. rozwalanie pojazdow danej firmy (czy konkurencji), ale... ma to w sumie niewielki wplyw na kwoty z tego co wiem, wiec pobawic sie mozna, ale malo w tym sensu.

Duzo lepszym sposobem jest...

Spoiler

wykonanie misji Lestera najpozniej jak sie da ;). Tylko pierwsza jest wymagana ''Hotel Assassination'', na reszcie, wykonujac je pod koniec gry, mozna zarobic kilkaset milionow dolarow :P

Aha, drobny 'tip' - warto inwestowac kase WSZYSTKIMI trzema postaciami przed wykonaniem zabojstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 00:33, Piotrek_K napisał:

Spoiler

wykonanie misji Lestera najpozniej jak sie da ;). Tylko
pierwsza jest wymagana ''Hotel Assassination'', na reszcie, wykonujac je pod koniec gry,
mozna zarobic kilkaset milionow dolarow :P



Tylko po co kasa na sam koniec gry? Chyba że dla sportu ;)

Dnia 19.04.2015 o 00:33, Piotrek_K napisał:

Aha, drobny ''tip'' -

Spoiler

warto inwestowac kase WSZYSTKIMI trzema postaciami przed wykonaniem zabojstw.



Tyle że trzeba by to było zrobić przed wykonaniem misji, a wtedy (nie znając wcześniej gry) nie znamy właściwych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do Was....
W grze mamy kasę i za każdym razem gdy ginę czy mnie złapią ujmują mi jej. Czy jest jakiś tryb w którym mógłbym bez obawy o pieniądze grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 19:40, Syyrius napisał:

Nie ma innego pomysłu? Mam dość wolne łącze, nie da się nic zrobić z tymi płytami? :(

mozesz sprobowac typowych rozwiazan, ktore moze pomoga a moze nie

przegrac zawartosc plyt na dysk i z dysku instalowac (jak ktorejs plyty nie dasz rady to sie dowiesz, ze plyta winna, a nie instalator)
wylaczyc antywirus czy "skanowanie w tle" w ustawieniach antywirusa (np. byly posty, ze comodo robil problemy przy instalacji)
zainstalowac na innym kompie, a potem przegrac na swoj dysk
miec co najmniej 70/120 gb wolnego na partycji gdzie gre instalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 10:34, Chester001 napisał:

W grze mamy kasę i za każdym razem gdy ginę czy mnie złapią ujmują mi jej. Czy jest jakiś
tryb w którym mógłbym bez obawy o pieniądze grać ?


Tak było w każdym GTA. Chyba jedyny sposób to tej kasy nie mieć. Zainwestuj ją na giełdzie w kilka różnych spółek i w razie potrzeby wycofuj z tych najmniej stratnych. (nie testowałem tej metody ale powinno działać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się