KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2015 o 01:44, Volvox napisał:

Tylko po co kasa na sam koniec gry? Chyba że dla sportu ;)

Taki klub golfowy kosztuje 150mln - skads kase trzeba natrzepac ;). A, ze w trakcie gry na kase nigdy nie narzekalem to warto wtrzymac sie z tym do pozniejszego okresu

Dnia 19.04.2015 o 01:44, Volvox napisał:

Tyle że trzeba by to było zrobić przed wykonaniem misji, a wtedy (nie znając wcześniej
gry) nie znamy właściwych firm.

Gralem te parenascie miesiecy temu, wiec nie pamietam, ale nie jest tak, ze najpierw nam Lester mowi CO mamy zrobic i komu zaszkodzimy, a dopiero pozniej pojawia sie info czy akceptujemy? A nawet jak nie to trudno, poradniki na necie nie gryza i ten jeden raz mozna z nich skorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 12:54, Piotrek_K napisał:

>


Lester podaje to info w filmiku,więc jest już za późno (wyjątkiem 4 zabójstwo, tam należy zainwestować w akcje dopiero po misji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na złodziei, którzy uciekają autem? Jeżeli do takowego zacznę strzelać to oczywiście zaraz zjawia się policja. A jak próbuje zepchnąć typa i wywalić go z auta, to oczywiście moja postać MUSI wpierw zgasić silnik i kulturalnie zamknąć za sobą drzwi (w poprzedniej części, czyli w czwórce, wystarczyło trzymać przycisk odpowiadający za ruch do przodu i postać zostawiała pojazd na chodzie z otwartymi drzwiami). W podobny w wolny sposób wsiada też do wozu. Jest to nieco irytujące oraz utrudniające schwytanie kryminalistę z portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 17:18, Osiol napisał:

Czy jest jakiś sposób na złodziei, którzy uciekają autem?

Jak nie chcesz używać broni to zwyczajnie musisz przyskrzynić go swoim samochodem. W pewnym momencie gość powinien z niego wyjść i uciekać na piechte. Swoją drogą to pewny jesteś, że policja zaraz się zjawia? Kilka razy użyłem broni palnej, ale nikt mnie nie ścigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką plotkę odnośnie wersji na X360 i PS3, że wielu ludzi nie wie, iż można coś tam przestawić w TV i grafika będzie mniej "poszarpana".
To prawda, czy to jakaś głupota tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograłem ( 5 lub 6 h ) i od razu przeszedłem dwa razy więcej, niż na PS4 od stycznia ;)
Graficznie nie ma chyba wielkich różnic, są niuanse. Np. pomimo, że włączyłem FXAA, MSAA (x2 ) i TXA oraz synchronizację pionową, to nie wszystko wygląda lepiej niż na konsoli - takie żółte pasy na chodniku / parkingu? Te, które są blisko wyglądają ok, ale te dalsze już ruszają się w ruchu. Nie trafiłem też jeszcze na inną niż słoneczna, pogodę ( zero deszczu ). Nie mogłem też na początku przywyknąć do sterowania padem od X360, który jest w tej grze jakiś bardziej ociężały, musiałem dać wszystkie suwaki w opcjach kontrolera na prawo.

Mam teraz misję,

Spoiler

w której muszę oglądać w tv prezentacje komórki, którą wcześniej zmodyfikowałem i w pewnym momencie muszę zadzwonić do prezentera w tv - nie mogę za chiny dojść do tego, jak mam zadzwonić dokładnie w tej chwili na padzie, a, niestety, tej scenki nie da się pominąć przy powtórce i trzeba ją oglądać w całości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 22:11, lis_23 napisał:

Mam teraz misję,

Spoiler

w której muszę oglądać w tv prezentacje komórki, którą wcześniej
zmodyfikowałem i w pewnym momencie muszę zadzwonić do prezentera w tv - nie mogę za chiny
dojść do tego, jak mam zadzwonić dokładnie w tej chwili na padzie, a, niestety, tej scenki
nie da się pominąć przy powtórce i trzeba ją oglądać w całości ...



Aby zadzwonić wyciągasz komórkę dokładnie tak jak normalnie robisz i na liście kontaktów masz tego człowieka (jakbyś zapomniał to jego nazwisko będzie widoczne na TV). Ustawiasz i czekasz z dzwonieniem na właściwy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V już mam dawno za sobą i wiem o tej grze wszystko. Teraz chicałbym spróbować na kompie. Czy w takiej - marnej bo marnej - konfiguracji pójdzie w ogóle: Core i5 4200M, Radeon R5 M230 (1GB), 8GB RAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz zdobytego poziomu umiejętności (kondycja, prowadzenie, strzelanie, itd.) już się nie traci? Chodzi mi o to, czy jak np. Trevorem osiągnę maksymalny poziom kondycji, a później nie będę ani grał nim w tenisa ani nim biegał, to poziom nie zmaleje przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po grzyba odpalasz FXAA jak masz odpalone TXAA & MSAA. FXAA to ostateczność gdy nie możesz pozwolić sobie na samo MSAA x2/x4 a przy MSAAx8 to w ogóle się nie opyla wł. innych metod AA opartych na post processing.

Poza tym już są ustawienia sweetfx z wł. SMAA - co nawet to jest lepsze od gówna zwane FXAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 12:32, pawbuk napisał:

Hej, czy te dodatkowe pieniądze na start były tylko dla zamówień przedpremierowych czy
obowiązują nadal? :)


Ja kupując grę po premierze dostałem nadal te kasę, ale kupowałem sam CD-Key :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 12:32, pawbuk napisał:

Hej, czy te dodatkowe pieniądze na start były tylko dla zamówień przedpremierowych czy
obowiązują nadal? :)


Ja kupiłem w Media Expert po premierze i mam. Kumpel z kolei kupił w Media Markt i też dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Rockstar Games Social Club zostało w nocy shakowane. Rockstar póki co milczy w tej sprawie, ale niektórzy użytkownicy skarżą się na niemożność zalogowania do usługi (i gry w GTA V). Dla pewności lepiej zmienić hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 14:25, Kraju napisał:

Podobno Rockstar Games Social Club zostało w nocy shakowane. Rockstar póki co milczy
w tej sprawie, ale niektórzy użytkownicy skarżą się na niemożność zalogowania do usługi
(i gry w GTA V). Dla pewności lepiej zmienić hasło.

Ta to prawda jakby tego mało było serwery RGSC padły z powodu za dużego obciążenia. W dodatku samo hackowanie to trwa jakieś bodajże 3 dni i radzę zmienić hasło także na steam jeśli ktoś kupił grę przez niego(bo ponoć także konta steam zostały shakowane i ludzie nie mogą w ogóle się zalogować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się