KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2015 o 23:37, pawbuk napisał:

W tej chwili ćwiczę wjeżdżanie samochodami na najwyższe góry :D


No powiem Ci, że to właściwie najlepszy sposób na zgubienie policji. Wystarczy, że wiedziesz na na jakąś mniejszą górkę i gubią pościg. Tzn. w ogóle wysiadają z samochodów i biegną pod górkę, ale zajmuje im to tyle czasu, że udaje się uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro też jest dobre do uciekania chociaż ostatnio w sesji online coś się musiało zbugować bo helikoptery mnie widziały przez sufity tuneli, a policjanci strzelali przez ściany na stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczących Online na PC:
1.Czasem na mapie jakiś obszar jest zaznaczony na czerwono i to zaznaczenie jest nieruchome,nie wiem co to oznacza,
2.Próbuje od jakiegoś czasu zrobić na platynę wyzwanie Bez zarysowań,jeżdżę jak Bozia przykazała bez draśnięcia i nic.Ciągle 25/30.Jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 21:17, Chester001 napisał:

juz drugi raz mam zawieszenie się gry w tym samym momęcie

spoiler


>

Spoiler

misja gdzie muszę mieć śmieciarkę i holownik, zabijam policjantów uciekam już skrytym

Dnia 24.04.2015 o 21:17, Chester001 napisał:

wozem do bazy i przełączam się już do innego ziomka i .... obraz staje. kicha na maxa.
juz 2-gi raz co robić ? czekać na patcha czy co ???



Problem aktualny? Wystarczy, że po zabiciu policjantów, gdy masz odjechać śmieciarką, zabijesz się trzy razy i pominiesz misję. I tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 07:52, Barnette napisał:

No powiem Ci, że to właściwie najlepszy sposób na zgubienie policji. Wystarczy, że wiedziesz
na na jakąś mniejszą górkę i gubią pościg. Tzn. w ogóle wysiadają z samochodów i biegną
pod górkę, ale zajmuje im to tyle czasu, że udaje się uciec.


Tunele też są świetne, tak uciekłem z czołgiem :D Polecić też muszę piętrowe garaże, choć nie wiem jak jest z nimi na wyższych poziomach pościgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 17:14, calwert napisał:

Mam dwa pytania dotyczących Online na PC:
1.Czasem na mapie jakiś obszar jest zaznaczony na czerwono i to zaznaczenie jest nieruchome,nie
wiem co to oznacza,

>

To jest obszar, gdzie jakiś gang operuje. Rozwal ich wszystkich i przeszukaj okolicę, gdzieś jakaś nagroda jest (pewnie pieniężna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 18:56, Maurycy_69 napisał:

dlaczego wersja box jest o 50 zł tańsza od wersji cyfrowej? zwykle bywa odwrotnie


W przypadku nowych gier, to właśnie cyfrowa jest przeważnie droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 20:32, Orion napisał:

> dlaczego wersja box jest o 50 zł tańsza od wersji cyfrowej? zwykle bywa odwrotnie


W przypadku nowych gier, to właśnie cyfrowa jest przeważnie droższa.

Ale to jest to samo? W pudelku te jest klucz steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 20:34, Maurycy_69 napisał:

> > dlaczego wersja box jest o 50 zł tańsza od wersji cyfrowej? zwykle bywa odwrotnie

>
>
> W przypadku nowych gier, to właśnie cyfrowa jest przeważnie droższa.
Ale to jest to samo? W pudelku te jest klucz steam?


Nie. Pudełkowa wersja łączy się z Rockstar Social Club i z niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnieni.Nie mal od razu z robiłem z tej informacji użytek.Pomysł fajny,tylko żeby kasa z tego była większa bo ledwo na zero wyszedłem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 20:34, Maurycy_69 napisał:

Ale to jest to samo? W pudelku te jest klucz steam?

.
>Nie. Pudełkowa wersja łączy się z Rockstar Social Club i z niczym więcej.

Tylko gta5 kupiony na steamie bedzie przypisany do konta steam.
Inne cyfrowe sklepy sprzedaja klucz tylko do Rockstar Social Club, a w pudelku jak napisano,tez jest sam klucz do Rockstar Social Club.
Czemu wyzsza cena cyfrowych wydan niz pudełkowych, bo tak sobie ustalili, chyba dało sie kupic cyfrowo taniej, ale szczegolow nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 22:28, Sarinew napisał:

> Ale to jest to samo? W pudelku te jest klucz steam?
.
>Nie. Pudełkowa wersja łączy się z Rockstar Social Club i z niczym więcej.

Tylko gta5 kupiony na steamie bedzie przypisany do konta steam.
Inne cyfrowe sklepy sprzedaja klucz tylko do Rockstar Social Club, a w pudelku jak napisano,tez
jest sam klucz do Rockstar Social Club.
Czemu wyzsza cena cyfrowych wydan niz pudełkowych, bo tak sobie ustalili, chyba dało
sie kupic cyfrowo taniej, ale szczegolow nie znam.

No na green gaming z rabatem wychodzi ok 170zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, dlaczego niektórzy kierowcy atakują mnie kiedy palę gumy jak stoję na czerwonym świetle? Nie mogę tego ogarnąć i przełożyć na świat rzeczywisty, gdzie pewnie dostałbym karę pieniężną (albo za mało za kółkiem jeżdżę w realnym świecie no, ale sam nigdy nie próbowałem).

Muszę pochwalić, że tym razem ruch w grze działa sensowniej niż w GTAIV, pamiętam w poprzedniej części zrobili opcje, że tak zwane boty, jak miały przeszkodę w postaci gracza w aucie, to starały się je wymijać jak za długo stał w miejscu. Było to spoko, ale gdy bawiłem się w praworządnego obywatela to często na światłach inne wozy mnie spychały na skrzyżowaniu gdy czekałem na zielone. W piątce z tym się nie spotkałem ani razu, chyba, że jakiś pirat drogowy.

No i spoko, że na klakson reagują gdy ktoś zaśpi na zielonym, chyba, że to moje urojenia, ale gdy trąbie to zdarza się, że bot rusza z piskiem opon.

Ale nie podoba mi się, że sygnalizacje nadal działają idiotycznie. Czyli zielone trwa parę sekund, a czerwone, we wszystkich stronach, nawet do 2 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 16:46, Osiol napisał:

Tak się zastanawiam, dlaczego niektórzy kierowcy atakują mnie kiedy palę gumy

Z tym się nie spotkałem, ale wiele razy np paląc gumę przy jakiś zwykłych chodnikowcach ci albo robili fotki telefonem albo nie podobało im się to po jakimś czasie i chcieli mnie zlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franklin będzie miał takie misje od Lestera. Warto czytać wszystkie dialogi dokładnie, bo dzięki grze na giełdzie będziesz mógł sporo zarobić. Wystarczy tylko inwestować w odpowiedną firmę. I nie sprzedawaj tych akcji od razu. Po kilku dniach ich wartość wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 22:06, Kraju napisał:

Franklin będzie miał takie misje od Lestera. Warto czytać wszystkie dialogi dokładnie,
bo dzięki grze na giełdzie będziesz mógł sporo zarobić. Wystarczy tylko inwestować w
odpowiedną firmę. I nie sprzedawaj tych akcji od razu. Po kilku dniach ich wartość wzrośnie.

Ale też nie można przesadzić z czekaniem, w jednej chwili akcje wracają do stawki początkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się