KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Da się jakoś usunąc pozostałe bronie z tej samej kategorii?
Drażni mnie to, że mam 3 pistole, 3 smg, itd, gra co chwilę zmienia mi broń na inną, gdy tak naprawdę posługuję się tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 10:59, vonArnold napisał:

Da się jakoś usunąc pozostałe bronie z tej samej kategorii?
Drażni mnie to, że mam 3 pistole, 3 smg, itd, gra co chwilę zmienia mi broń na inną,
gdy tak naprawdę posługuję się tylko jedną.

Dokładnie nie pamiętam pod którym przyciskiem kryła się opcja wyrzucenia obecnej broni, ale przejedź klawisze od f8 do f12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, grałem na serwerze z jakimiś czituchami którzy rozrzucali na mapie worki z kasą, z początku nie wiedziałem co to jest i dopiero gdy to wziąłem z tzw ulicy wyszło że to kasa, no wiec na moje konto wpadło 15mln$$$ i nie wiem co mam teraz zrobić, czy mogę dostać za to reset czy jakiegoś bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 18:07, Liptox napisał:

Ludziska, grałem na serwerze z jakimiś czituchami którzy rozrzucali na mapie worki z
kasą, z początku nie wiedziałem co to jest i dopiero gdy to wziąłem z tzw ulicy wyszło
że to kasa, no wiec na moje konto wpadło 15mln$$$ i nie wiem co mam teraz zrobić, czy
mogę dostać za to reset czy jakiegoś bana?


Jedni mówią, że można bana dostać i żeby nic nie pisać do supportu, inni, że nie powinno się bana dostać i lepiej do supportu napisać. Ludzie sami nie wiedzą chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 18:37, Ecko09 napisał:

> Ludziska, grałem na serwerze z jakimiś czituchami którzy rozrzucali na mapie worki
z
> kasą, z początku nie wiedziałem co to jest i dopiero gdy to wziąłem z tzw ulicy
wyszło
> że to kasa, no wiec na moje konto wpadło 15mln$$$ i nie wiem co mam teraz zrobić,
czy
> mogę dostać za to reset czy jakiegoś bana?

Jedni mówią, że można bana dostać i żeby nic nie pisać do supportu, inni, że nie powinno
się bana dostać i lepiej do supportu napisać. Ludzie sami nie wiedzą chyba.


To ja lepiej nic nigdzie nie pisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, może ja coś ominąłem ale ktoś może mi powiedzieć jak i czemu

Spoiler

Wade w jednej z cutscenek był cały uwalony w gównie

? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 18:25, Tyler_D napisał:

Ludzie, może ja coś ominąłem ale ktoś może mi powiedzieć jak i czemu

Spoiler

Wade w jednej
z cutscenek był cały uwalony w gównie

? :D


No zdaje się, że przegapiłeś moment kiedy

Spoiler

Wade został zgłoszony na ochotnika do czyszczenia wylanych gdzieś tam odpadów

:P
https://youtu.be/k5fiZ84lAZA?t=5m56s to powinno wyjaśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i nie wiem czy to dobry temat, ale spróbuję.
Niedawno miałem PS3, które sprzedałem. Została mi po nim gra GTA V. Chciałbym ją sprzedać, ale nie wiem jak jest z aktywacją gry. Skoro grałem już w nią na jednej konsoli to ktoś będzie mógł tę samą grę uruchomić na innej konsoli? DLC na sterowiec aktywowałem i rozumiem, że ktoś inny tego kodu już nie użyje?
Nie wiem czy w ogóle mogę sprzedawać tę grę, więc proszę o o pomoc. Nie chcę, żeby mój post został potraktowany jako reklama. Ja tylko pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest na płycie, to jak najbardziej możesz ją sprzedać i się niczym nie przejmować. Płytowych gier na konsolach się nigdzie nie aktywuje. Jedynie DLC w postaci kodów będą przypisane do Twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 12:17, Henrar napisał:

Jak gra jest na płycie, to jak najbardziej możesz ją sprzedać i się niczym nie przejmować.
Płytowych gier na konsolach się nigdzie nie aktywuje. Jedynie DLC w postaci kodów będą
przypisane do Twojego konta.


To super. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 17:49, Ecko09 napisał:

Jeśli zacznę kampanię od nowa albo zrobię nową postać w Online to też będę miał tam bonusową
kasę z pre-ordera?

Kasa z Online jest dzielona między wszystkie postacie, więc nie dostaniesz ponownie tego bonusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 17:49, Ecko09 napisał:

Jeśli zacznę kampanię od nowa albo zrobię nową postać w Online to też będę miał tam bonusową
kasę z pre-ordera?

W singlu dostaniesz, w online masz wspólny bank na dwie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra po ostatnim patchu chodzi tragicznie, mowa o online gdzie spadki fps z 80-90 do 1-10 to po prostu tragedia. Przy wchodzeniu do ammonation, w czasie swobodnej rozgrywki...A było tak idealnie to RG musiało coś zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się importować sejwy na Xboxie 360? Jeśli tak, to czy ktoś może mógłby podesłać mi sejwa sprzed misji "Szybka robota" ( http://pl.gta.wikia.com/wiki/Szybka_robota)? Trafiłem na jakiegoś buga i na mapie nie pojawia mi się w ogóle znacznik, po dojechaniu do którego mógłbym rozpocząć misję. Próbowalem wygooglować odpowiedź na ten problem, ale żadne z podanych rozwiązań nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 13:41, Rusty-Luke napisał:

Czy da się importować sejwy na Xboxie 360? Jeśli tak, to czy ktoś może mógłby podesłać
mi sejwa sprzed misji "Szybka robota" ( http://pl.gta.wikia.com/wiki/Szybka_robota)? Trafiłem
na jakiegoś buga i na mapie nie pojawia mi się w ogóle znacznik, po dojechaniu do którego
mógłbym rozpocząć misję. Próbowalem wygooglować odpowiedź na ten problem, ale żadne z
podanych rozwiązań nie pomaga.

Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypową sytuację, bo nie mogę odinstalować GTA V. W panelu sterowania gdy biorę PPM na GTA V, nie mam opcji odinstaluj, a gdy próbuję odinstalować Rockstar Games Social Club, wyskakuje komunikat, że najpierw muszę odinstalować inne usługi od Rockstara. W katalogu z grą również nie ma odpowiedniego pliku do deinstalacji. Ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 20:12, Kraju napisał:

Mam nietypową sytuację, bo nie mogę odinstalować GTA V. W panelu sterowania gdy biorę
PPM na GTA V, nie mam opcji odinstaluj, a gdy próbuję odinstalować Rockstar Games Social
Club, wyskakuje komunikat, że najpierw muszę odinstalować inne usługi od Rockstara. W
katalogu z grą również nie ma odpowiedniego pliku do deinstalacji. Ktoś wie co z tym
zrobić?

Usuń na twardo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się