KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dla mnie najlepszy klimat miało vice city, zaś ogólnie najlepszą częścią było san andreas. Najlepiej jakby połączyli 3 części - klimat z vice city, pełnia możliwości z san andreas no i multiplayer z IV + oczywiście współczesna grafika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:40, kryst90 napisał:

Ja chciałbym żeby GTA V była bardziej gangsterska tak jak San Andreas lub coś na zasadzie
Vice City dwie najlepsze części.

Zgadzam się z tobą w 100% vice city to najlepsza cześć tej serii no jak dla mnie klimacik fabuła sama w sam raz na nowe gta skoro zrobili 3x gta w liberty city nie wiem dokładnie ale chyba w gta 2 czy 1 akcja też była w liberty city no i w 3 i gta 4 to co im szkodzi zrobić gta 5 w vice city :D głw bohater to nasz stary kochany Tommy Vercetti heh nie no ale ale gdy R. sie nie zgodzili na takie coś to chociaż gdyby gta 5 było w vice city to bym chciał obejrzeć w paru misjach Tommego :P. Chociaż plotki idą ze nowe gta bd rozgrywać się w Los Santos czyli san andreas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA1 było Liberty City, Vice City i San Andreas :). Stąd późniejszy wybór miast w wersjach 3D. Z kolei w GTA2 nie wiadomo gdzie toczyła się akcja, z tego co pamiętam nie padła nazwa miasta. Ehh młodzi gracze... ;)
Teraz też bym się w sumie nie obraził za kontynuację tego czyli najpierw LC, potem VC i na końcu SA. Ale mam przeczucie że Rockastar chce nas teraz zabrać całkiem gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:48, Amaros napisał:

> Ja chciałbym żeby GTA V była bardziej gangsterska tak jak San Andreas lub coś na
zasadzie
> Vice City dwie najlepsze części.
Zgadzam się z tobą w 100% vice city to najlepsza cześć tej serii no jak dla mnie klimacik
fabuła sama w sam raz na nowe gta skoro zrobili 3x gta w liberty city nie wiem dokładnie
ale chyba w gta 2 czy 1 akcja też była w liberty city no i w 3 i gta 4 to co im szkodzi
zrobić gta 5 w vice city :D głw bohater to nasz stary kochany Tommy Vercetti heh nie
no ale ale gdy R. sie nie zgodzili na takie coś to chociaż gdyby gta 5 było w vice city
to bym chciał obejrzeć w paru misjach Tommego :P. Chociaż plotki idą ze nowe gta bd rozgrywać
się w Los Santos czyli san andreas .


Możemy się domyślić trochę po kolorystyce "V" w logo. Jest właśnie taka trochę gangsterska więc pewnie gra będzie w tym klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszkę inne zdanie na temat GTA IV. Napisze krótko może IV nie rozpieszczała PC- towców, ale trzeba przyznać że za to nadrabiała fabułą i innymi smaczkami :)
Co pokaże V trudno powiedzieć ale San Andreas Vice City czy Liberty ten rozdział można by już zamknąć.
Chciałbym tam zobaczyć coś innego. Inne miasto może coś w końcu z Europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecna piątka jest robiona na wzorze pięciodolarówki z 1899 roku. Jest to dokładnie taka sama piatka rzymska z tą przepaską z napisem "five". Tło i czcionka również są bardzo podobne. Co to może oznaczać? Pojawiają się głosy, że akcja miała by się dziać w Waszynktonie, ale nie sądzę, bo to miasto zupełnie bez klimatu do takiej gry. Już pomijam, że niektórzy na podstawie tego, że banknot z 1899 roku wymyślają, że akcja będzie się toczyć na przełomie XIX i XX wieku xD

Dla mnie to albo to jest jakaś podpucha z tym logiem tylko po to, żeby ludzie pogrzebali w internecie na jaką lokację może wskazywać nowa piątka albo to ma głębszy sens, ale pod innym względem. Dlaczego? Bo z tego co zdążyłem czytnąć na angielskiej wikipedii, to ten banknot jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Pisało też tam coś o wolności chyba (przynajmniej o ile dobrze pamiętam i mój angielski był wystarczająco dobry, aby zrozumieć tamten opis). Po za tym po jego jednej stronie jest jakiś indiański wódz, czy ktoś w tym rodzaju, a to też chyba jeden z wyjątkowych elementów tego banknotu. Myślę, że właśnie to są wskazówki i z tego trzeba domyślać się więcej odnośnie nowej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy GTA coś pod wzór San Andreas - z rozległym terenem, bezdrożami, lasami, wioskami. To miało kapitalny klimat i sporo miejsca, żeby chociażby sobie polatać samolotem.

Czwórka mi mało podobała - nie miało jak dla mnie klimatu, i miasta, ile można jeździć ciągle w okół budynków? Co prawda też tak było w Vice City, ale tam był klimacik, wszystko spójne i ładne. W GTA IV brakło mi trochę samego GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 17:55, Budep napisał:

Mnie się marzy GTA coś pod wzór San Andreas - z rozległym terenem, bezdrożami, lasami,
wioskami. To miało kapitalny klimat i sporo miejsca, żeby chociażby sobie polatać samolotem.

Czwórka mi mało podobała - nie miało jak dla mnie klimatu, i miasta, ile można jeździć
ciągle w okół budynków? Co prawda też tak było w Vice City, ale tam był klimacik, wszystko
spójne i ładne. W GTA IV brakło mi trochę samego GTA.

Mnie, wkurzyło to że, nie było samolotów, tylko helikoptery.

ps. w gta 4 były motory bo już nie pamiętam xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

San Andreas miało jedną wielką wadę. Grało się murzynem. Nie jestem rasistą, ale mimo wszystko średnią przyjemność brałem z gry czarnoskórym facetem . Już gra tym ruskiem w czwórce była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym to przeszkadza, pierwszy raz słyszę, że komuś to przeszkadza. I jeszcze się waćpan deklaruje, że "nie rasista" :>

Zresztą CJ nie był taki całkiem czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem jak moze komus przeszkadzac gra takim bohaterem :P Dla mnie to byla fajnie napisana postac, bardzo CJ''a polubilem :). Oby w 5 częsci postarali sie o unikalny klimat jaki byl w Vice city/san andreas - to są moje ulubione czesci,przy ktorych spedzilem dziesiatki godzin i zapadly mi w pamięc. IV czesc juz nie byla taka fajna ;)! nie miala nic co wyroznialo ja z tlumu (pomijajac grafike), miasto bylo typowe, fabuła tez, co w sumie i tak nie sprawilo, ze gra była slaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:43, kryst90 napisał:

Możemy się domyślić trochę po kolorystyce "V" w logo. Jest właśnie taka trochę gangsterska
więc pewnie gra będzie w tym klimatach.


Heh a mi się kojarzy ze sportem, a konkretniej z futbolem amerykańskim. Zatem możliwe, że w grę będzie wchodził w większej mierze hazard i zakłady bukmacherskie.
ps: ciekawe czy będe mieć racjęxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:39, Eff3ctiv3 napisał:

San Andreas miało jedną wielką wadę. Grało się murzynem. Nie jestem rasistą, ale mimo
wszystko średnią przyjemność brałem z gry czarnoskórym facetem . Już gra tym ruskiem
w czwórce była lepsza.

Stuknij sie w łeb. Co masz do czarnych? Nie jestem rasistą ale bla bla bla. Ogarnij sie człowieku. Następny GTA, specjalnie dla ciebie, powinno sie rozgrywać w afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się