KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Smakowanie takiej gry jak GTA... ja bym nie mógł tak chodzić do kogoś i grać wiedząc, że np ta osoba zaraz idzie spać czy mam jakiś określony czas. To samo z pożyczoną konsolą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 01:27, Damianuss1 napisał:

Smakowanie takiej gry jak GTA... ja bym nie mógł tak chodzić do kogoś i grać wiedząc,
że np ta osoba zaraz idzie spać czy mam jakiś określony czas. To samo z pożyczoną konsolą
:P.


Hmm mi wystarczyły 2 godziny dziennie grania więc problemu nie było ;p. Po za tym wiesz ludzie mają pracę itd więc do późna czy od wczesnego rana siedziec nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 00:59, MrGregorA napisał:

Stary. Kup używaną slimkę za 400zł... Nie będziesz załował. Wydaje Ci się, że mało gier
Cię ciągnie. Spróbjesz uncharted - zakochasz się, zagrasz w gowa - to samo. Heavy Rain
za jednym razem przejdziesz.


W sumie racja. Jest jeszcze opcja kupić używaną, o czym zapomniałem.

Ale co do gier to poważnie. Niby 20 na karku i dziwnie dlatego to zabrzmi, ale wyrosłem z grania tak po prostu. Nawet jeżeli tytuł jest bardzo dobry, to i tak mnie nie ciągnie. Nie mam ochoty grać w nowe gry w sensie takich, w które okazji zagrać nie miałem a okazały się hitami. Gears Of War widziałem, kompletnie nie mam ochoty w to zagrać :)

O Uncharted i Heavy Rain musiałbym poczytać, ale też wątpię. Po prostu nie się nie chce, nie wiem jak to wytłumaczyć inaczej. Minęły te czasy kiedy ukazywała się nowa gra i zyskiwała dobre noty z recek to też od razu musiałem w nią zagrać.

Lubię grać tylko w moje ulubione tytuły i na kolejne odsłony tych gier czekam, czyli głównie GTA i Fallout. FIFA biorąc pod uwagę granie z bratem czy kumplami to nadal dla mnie jedna z obowiązkowych pozycji i czekam na NFS w starym dobrym stylu a''la MW lub U2. Poza tym to tylko odświeżam starocie i to jest mój "gejmingowy" świat. Ano i World of Tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gears Of War widziałem, kompletnie nie mam ochoty w to zagrać :)
Zważywszy na to, że Gears of War nie ukazał się na PlayStation myślę, że MrGregorA miał na myśli God of War ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 13:17, Pablo_Querte napisał:

>Gears Of War widziałem, kompletnie nie mam ochoty w to zagrać :)
Zważywszy na to, że Gears of War nie ukazał się na PlayStation myślę, że MrGregorA miał
na myśli God of War ;)


W każdym razie dla mnie jedno - i tak nie mam ochoty grać w żaden z tych tytułów i nie jest to kwestia "spróbuj, zobaczysz, że dobre", bo to tak jakby wciskać mi jedzenie, którego nie chcę jeść. Taki już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 13:37, Becamer napisał:

> >Gears Of War widziałem, kompletnie nie mam ochoty w to zagrać :)
> Zważywszy na to, że Gears of War nie ukazał się na PlayStation myślę, że MrGregorA
miał
> na myśli God of War ;)

W każdym razie dla mnie jedno - i tak nie mam ochoty grać w żaden z tych tytułów i nie
jest to kwestia "spróbuj, zobaczysz, że dobre", bo to tak jakby wciskać mi jedzenie,
którego nie chcę jeść. Taki już jestem :)


Ja do 17 roku życia grałem TYLKO i wyłącznie w Total War i FIFĘ. 2 gry przez ponad 10 lat. Kupiłem konsolę i gram we wszystko.

EDIT: i trwa to już prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 13:37, Becamer napisał:

> >Gears Of War widziałem, kompletnie nie mam ochoty w to zagrać :)
> Zważywszy na to, że Gears of War nie ukazał się na PlayStation myślę, że MrGregorA
miał
> na myśli God of War ;)

W każdym razie dla mnie jedno - i tak nie mam ochoty grać w żaden z tych tytułów i nie
jest to kwestia "spróbuj, zobaczysz, że dobre", bo to tak jakby wciskać mi jedzenie,
którego nie chcę jeść. Taki już jestem :)


Powiem ci że w Heavy Raina też nie miałem zamiar grać, a przeszedłęm ją na dwa posiedzenia u kumpla :D.

MrGregorA Co kto lubi, ja tam na PC''cie gram w we wszystkie nowości które mnie interesują, jakoś pad mi nie leży szczególnie do FPS''ów i RPG''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe skrińce epickie. Nowe informacje z zagranicznych serwisów tak samo.

Niby powrót tuningu, ubranek, tatuaży, fryzjera a jedną z nowych form spędzania czasu ma być Yoga... :D

Na tej sporej polskiej stronce o GTA V jest bardzo dużo informacji, ale jednak przeglądałem tylko kilka zagranicznych serwisów i wyczytałem to co powyżej. Sceptycznie jednak nastawiam się do umiejętności bohaterów, które miałyby powrócić, bo jakoś po prostu w to nie wierzę.

W każdym razie z każdym dniem zapowiada się coraz zacniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 15:18, Becamer napisał:

Nowe skrińce epickie. Nowe informacje z zagranicznych serwisów tak samo.

Zgadzam się w 100%. Strasznie jestem podjarany. Zainstalowałem sobie IV część aby sobie jakoś ostudzić atmosferę.

Dnia 03.05.2013 o 15:18, Becamer napisał:

Niby powrót tuningu, ubranek, tatuaży, fryzjera a jedną z nowych form spędzania czasu
ma być Yoga... :D

Ten tuning tak szczerze powiem, że jest trochę wieśniacki :P, a przynajmniej taki mi się wydawał w SA. Wybajerować samochód aby za 10min i tak go rozbić. Ciekawy jestem na czym ma polegać ta joga? Jakiś quicktimeivent?

Dnia 03.05.2013 o 15:18, Becamer napisał:

Na tej sporej polskiej stronce o GTA V jest bardzo dużo informacji, ale jednak przeglądałem
tylko kilka zagranicznych serwisów i wyczytałem to co powyżej. Sceptycznie jednak nastawiam
się do umiejętności bohaterów, które miałyby powrócić, bo jakoś po prostu w to nie wierzę.

W co tu wierzyć. Jeden będzie miał większy pasek czegoś tam od drugiego i będzie w tym czymś lepszy. Podobają mi się te możliwości w postaci bullettima dla strzelania i jazdy samochodem. Z całą pewnością się to przyda.

Dnia 03.05.2013 o 15:18, Becamer napisał:

W każdym razie z każdym dniem zapowiada się coraz zacniej.

Nie mogę się doczekać jakiegoś gameplayu czy coś w tym stylu. Bardzo by mnie to uradowało. Demo zaprezentowane dla dziennikarzy chodziło ponoć na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 16:13, Damianuss1 napisał:

Ten tuning tak szczerze powiem, że jest trochę wieśniacki :P, a przynajmniej taki mi
się wydawał w SA. Wybajerować samochód aby za 10min i tak go rozbić. Ciekawy jestem na
czym ma polegać ta joga? Jakiś quicktimeivent?


Czemu wieśniacki? :)
Ja tam lubiłem mieć jakieś swoje odpicowane w jakimś stopniu autko. Wiadomo, że się je rozbijało, ale w garażu samo się reperowało, więc dbało się tylko o to by nie wywrócić na dach, bo tragedia... :D

Dnia 03.05.2013 o 16:13, Damianuss1 napisał:

W co tu wierzyć. Jeden będzie miał większy pasek czegoś tam od drugiego i będzie w tym
czymś lepszy. Podobają mi się te możliwości w postaci bullettima dla strzelania i jazdy
samochodem. Z całą pewnością się to przyda.


Te specjalności są całkiem fajne, ale ogólne umiejętności w trochę "erpegowym" stylu to jednak powrót do SA i szczerze np. pasek z rozwijaną pojemnością płuc średnio mi się widzi, a takie informacje widnieją właśnie w polskim sewisie GTA V i dlatego jakoś nie dowierzam.

Dnia 03.05.2013 o 16:13, Damianuss1 napisał:

Nie mogę się doczekać jakiegoś gameplayu czy coś w tym stylu. Bardzo by mnie to uradowało.
Demo zaprezentowane dla dziennikarzy chodziło ponoć na PS3.


Cholera a ja się boję. To znaczy nie chcę oglądać nic po za screenami, czy opisami tego co będziemy mogli robić itp. Po prostu chcę mieć jak największą rozrywkę i niespodziankę, gdy będę mógł już zagrać zamiast już wcześniej zobaczyć jakąś lokację w gameplayu. Strasznie ciągnie mnie tylko zobaczyć mapkę, ale szczerze też wolałbym jednak jej nie oglądać do czasu wyjścia gry... Może głupie, ale wiem, że radość z grania gdyby wcześniej nie widzieć jak dokładnie co wygląda będzie o wiele większa.

Nawet nie wiem czy pokuszę się czytać reckę, czy poproszę kogoś, aby tylko wypisał mi minusy gry (o ile takowe będą) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 17:04, Becamer napisał:

Te specjalności są całkiem fajne, ale ogólne umiejętności w trochę "erpegowym" stylu
to jednak powrót do SA i szczerze np. pasek z rozwijaną pojemnością płuc średnio mi się
widzi, a takie informacje widnieją właśnie w polskim sewisie GTA V i dlatego jakoś nie
dowierzam.

Z tego co rozumiem, to po prostu będą umiejętności ustawione "na sztywno", bez rozwijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 17:28, Dared00 napisał:

Z tego co rozumiem, to po prostu będą umiejętności ustawione "na sztywno", bez rozwijania.


A z czego wynika to rozumowanie? Masz jakieś info? Wydaje mi się, że umiejętności takie jak prowadzenie auta czy latanie są sztynwne, ale może będą umiejętności korzystania z broni a la SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 16:13, Damianuss1 napisał:

> Nowe skrińce epickie. Nowe informacje z zagranicznych serwisów tak samo.
Zgadzam się w 100%. Strasznie jestem podjarany. Zainstalowałem sobie IV część aby sobie
jakoś ostudzić atmosferę.


Ja ostatnio wykorzystałem z promo na steamie i kupiłem za 34zł wszystkie GTA. Niestety, nie mam sprzętu żeby zagrać w IV, a wersję na PS3 sprzedałem już dawno. Wtedy nie żałowałem, bo dla mnie IV jest najbardziej over-ocenioną (zna ktoś polski odpowiednik tego słowa?) grą tej generacji. Straszna nuda. Mimo wszystko, chętnie bym sobie pojeździł teraz. Nie planowałem grać w V do momentu wyjścia GOTY, ale teraz już wiem, że poleci preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 19:19, MrGregorA napisał:

over-ocenioną (zna ktoś polski odpowiednik tego słowa?)

Przereklamowaną? IMO zachowuje sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tak oglądam trailery po raz enty i w tym najnowszym Michael jednak wygląda o wiele lepiej. Widać, że cały ten czas pracowali też nad poprawieniem wyglądu postaci.

Teraz ma bardziej charakterystyczne i przyjazne rysy. Wydaje się też odrobinę młodszy.

Btw. nie wiem czy pisałem, ale to właśnie on odpowiada mi najbardziej z całej trójki. Jakoś tak się trochę z nim utożsamiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2013 o 21:23, Becamer napisał:

Btw. nie wiem czy pisałem, ale to właśnie on odpowiada mi najbardziej z całej trójki.
Jakoś tak się trochę z nim utożsamiam.


Jesteś bogaty i lubisz zabijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 13:54, MrGregorA napisał:

> Btw. nie wiem czy pisałem, ale to właśnie on odpowiada mi najbardziej z całej trójki.

> Jakoś tak się trochę z nim utożsamiam.

Jesteś bogaty i lubisz zabijać?


No dokładnie tak :D

+ potrzebuję lepszego terapeuty a raczej w ogóle jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 13:54, MrGregorA napisał:

Jesteś bogaty i lubisz zabijać?

Hehehe :P. Mi się najbardziej podoba Franklin. Lubię ten dramatyzm wojny gangów na ulicach itd. Ginący przyjaciele ostrzelani z jadącego wolno samochodem. Braterskość pomiędzy rodziną/kumplami z dzielnicy i oczywiście muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się