KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2013 o 20:33, mtsach napisał:

Takie zestawienie - na podstawie wydanych multimediów - możliwych rozwiązań customizacji
bohaterów (i psa :)): http://www.gamingreality.com/2013/07/gta-v-character-customization.html


Na podstawie skrińców i trejlera jest teraz tego bardzo mało, ale wydaje mi się, że wybór ubrań i różnych akcesoriów będzie bardzo, bardzo duży.

Wnioskuję na podstawie zaprezentowanego tuningu aut, który również wydaje się dość rozbudowany - a skoro i to ma dużo opcji, to i opcji zmian wyglądu bohaterów powinno być sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego w tym przewodniku po Los Santos w spotach wyborczych jest coś o San Andreas. Na bilbordzie tej babki bodajże to było, że San Andreas jej potrzebuje (możliwe, że coś pomyliłem bo wczoraj to oglądałem). Jaka jest zależność pomiędzy tymi dwiema nazwami? San Andreas to stan a Los Santos to miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 12:21, peter000 napisał:

Jaka jest zależność pomiędzy tymi dwiema nazwami? San Andreas to stan a Los Santos to miasto?


Taka zależność występowała w GTA: San Andreas, więc tu pewnie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 12:21, peter000 napisał:

San Andreas to stan a Los Santos to miasto?


Tak. Na rejestracjach aut w GTA V też mamy San Andreas.
Od czwórki rozpoczęło się nowe uniwersum o czym wspominali twórcy, więc mimo, że w starym GTA: San Andreas mieliśmy trzy miasta w całym stanie to teraz ów stan będzie zawierał jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę. Tego to się nie spodziewałem. To wygląda jak mmo. Ciekawi mnie tylko czy te misje wszystkie to będzie typowy coop czy po obydwu stronach będą stać gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA. Czas w koncu ruszyc myszka i gdzies pre ordera zamowic. Polecacie jakis sklep gdzie jest w miare tanio albo jakas aukcje na allegro? Co do premiery. Jak juz dostane gre w swoje rece to sie nie obawiam o to jak koledzy powyzej, ze nie bede mial za co jesc. Tylko ze Xbox moze nie wytrzymac tych dłuuugich sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:13, Kubson023 napisał:

Czy, wiadomo coś o wersji na PC? bo nie wiem czy, brać się za kupno na raty xboxa ..


To samo co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to GTA zamowione na muve.pl. Teraz tylko czekac i odliczac dni w kalendarzu, no i modlic sie zeby gra przyszla w dnu premiery. Mam nadzieje ze te 218 zyli beda najlepsza kasa jaka zainwestowalem w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się