KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Na next dżena bym nie liczył. Silnik jest zrobiony pod PS3 i choć gra wygląda b. ładnie, to nie liczyłbym na nową wersję, Rockstar gdzieś wspominał, że woli wydać grę na sprawdzonej konsoli, a nie na takiej, która dopiero będzie zdobywała bazę użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 08:57, Kirabaxior napisał:

Na next dżena bym nie liczył. Silnik jest zrobiony pod PS3 i choć gra wygląda b. ładnie,
to nie liczyłbym na nową wersję, Rockstar gdzieś wspominał, że woli wydać grę na sprawdzonej
konsoli, a nie na takiej, która dopiero będzie zdobywała bazę użytkowników.

Pewnie kiedyś przeniosą grę z aktualnych konsol na next-geny, jak to miało miejsce z San Andreas, Vice City itd.
Ale wtedy już pewnie GTA VI będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo i VII :P Sam kupiłem na początku lipca PS3 160GB za 479zł własciwie głównie, by być przygotowanym na wrzesień... a przy okazji przejdę tonę innych hitów.

Mam pytanie, jak zamówiłem z Amazona, to mogę liczyć na polskie napisy? Nie ma chyba blokady regionalnej, a polską wersję i tak robi Rockstar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 09:18, Kirabaxior napisał:

Albo i VII :P Sam kupiłem na początku lipca PS3 160GB za 479zł własciwie głównie, by
być przygotowanym na wrzesień... a przy okazji przejdę tonę innych hitów.

Mam pytanie, jak zamówiłem z Amazona, to mogę liczyć na polskie napisy? Nie ma chyba
blokady regionalnej, a polską wersję i tak robi Rockstar...


Wydaje mi się, że wersja jest globalna

edit: a zresztą, masz tutaj wszystko:

http://support.rockstargames.com/entries/25158763-Grand-Theft-Auto-V-Supported-Languages-and-Region-Lock-Information

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany, dopomóżcie mi :D Chcę wymienić sobie procek i grafikę zanim GTA 5 na PC wyjdzie ,ale nie wiem co najpierw :D Wymienić pewnie i tak będę musiał i to i to, bo pewnie wymagania będą kosmiczne. Osobiście się skłaniam bardziej ku prockowi, bo i tak tej karty czy jakieś lepszej 100% mocy chyba nie wykorzystam z tym procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wymień procesor. Dokup też jedną kość 4 GB ramu. Nieduży wydatek, a przyśpieszy kompa. Grafika też lepsza by się przydała, ale to już dużo większy wydatek i chyba nie ma większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 10:50, Kirabaxior napisał:

O,i spoko. Czyli kupując grę na Amazonie będę miał język Polski, mega wiadomość.


No to zależy na którym amazonie :>
ale zakładam, że domyślisz się co i jak na podstawie strony, którą podesłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 12:52, Zb4wiciel napisał:

No to zależy na którym amazonie :>

Na brytyjskim, więc elegancko.

Dnia 30.08.2013 o 12:52, Zb4wiciel napisał:

ale zakładam, że domyślisz się co i jak na podstawie strony, którą podesłałem

Pewnie, dzięki za linka. Teraz tylko skończyć raz dwa Red Dead Redemption i czekać na GTA V :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 11:09, Kirabaxior napisał:

Zdecydowanie procek. A nie lepiej ci kupić konsolę? Za cenę dobrego procka aktualnie
kupisz używane PS3


Dla jednej gry to się nie opłaca ;p gry na PC tańsze, jakoś nie uśmiecha mi się płacić po 200zł za gre. A nawet jakbym chciał to w pokoju nie ma zbytnio miejsca na konsole =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Hej;)

Konsola już kupiona z myślą o GTA V?:)

Co do tego fotoskopu to jak ktoś będzie to miał na sprzedaż to chętnie kupię jeden, zawsze to jakiś gadżet z gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Od jakiegoś czasu zaopatrzony jestem w PS3 teraz tylko czekam na sugerowana cenę gry, i od 28 września mnie nie ma :) a o tych fotoskopach myślałem sam ale w sumie doszedłem do wniosku ze lepiej trzymać punkty na zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się