KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 17:15, woko27 napisał:

Mirror na youtube, jeśli komuś rockstarowy player zamula - http://www.youtube.com/watch?v=tTAs-a-Geh8


0:07 - Przypomina te budki stojące na plaży w Vice City
0:09 - Molo z GTA San Andreas?
0:17 - Kojarzy mi się tylko z Vice City, a dokładniej pole golfowe, które odwiedzaliśmy w jednej z misji.
0:36 - GTA IV...

Póki co GTA V wygląda na straszną hybrydę 3 ostatnich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:30, Hartus napisał:

> > > Ludzie, jakie San Andreas?
> > Vinewood!
> > http://pl.gta.wikia.com/wiki/Vinewood
>
> Vinewood, to odpowiednik Hollywood. Miasto to Los Santos.
Los Santos to jedno z miast w stanie San Andreas.


Tak, ale widzisz tam inne miasta? Bo ja póki co nie. San Andreas to stan w skład, którego wchodzą trzy miasta: LS, SF i LV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nic. San Andreas to nazwa stanu. W USA mają nazwy stanów na rejestracjach. Nic to nie udowadnia, równie dobrze może to tylko być kosmetyczny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:33, Dared00 napisał:

I nic. San Andreas to nazwa stanu. W USA mają nazwy stanów na rejestracjach. Nic to nie
udowadnia, równie dobrze może to tylko być kosmetyczny dodatek.

A dla mnie to jest wskazówka jakich wiele na tym trailerze.

Kwasu93
A Ska wiesz że na trailerze jest pokazane JEDNO miasto...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może będzie miało miejsce jakieś łączenie pomiędzy Vice City a Los Santos? Bo przecież na tym trailerze można znaleźć kilka elementów takich bardziej przypominających VC, niemniej LS jest bardziej ewidentne jak molo czy chociażby napis Vinewood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo dobrze grało w Vice City i GTA IV, San Andreas zobaczyłem u kolegi i jakoś mi do gustu nie przypadło, więc nawet nie próbowałem.
Piątkę zapewne kupię, zależnie w jakim terminie na PC się ukaże i czy mój sprzęt to wytrzyma. Jeśli będzie w odpowiednim czasie i jakieś $ zostaną w portfelu to zagram :)
Filmik mi się średnio podoba, ale zobaczymy jak będzie w praniu.

EDIT: Ten samolot na końcu mnie zastanawia, może jakieś podróże między miastami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:34, Almarcino napisał:

Rockstar zapewne nie raz jeszcze nas zaskoczy, nie zdziwi mnie jak w kolejnym trailerze
bedzie kolejne miasto :P


Nie wykluczone. Ja bym chyba się rozpłakał ze szczęścia :) Nie ma żadnej daty release''u, ani chociażby coming soon (nawet na jakie platformy wyjdzie). Czekam dalej. Ogólnie zauważcie też sterowce na niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:33, Kwasu93 napisał:

Tak, ale widzisz tam inne miasta? Bo ja póki co nie. San Andreas to stan w skład, którego
wchodzą trzy miasta: LS, SF i LV.

Nawet gdyby akcja działa się jedynie w Los Santos to jest to powrót do San Andreas. ;) Powracamy do miejsca, które jest położone w tym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:40, Hartus napisał:

> Tak, ale widzisz tam inne miasta? Bo ja póki co nie. San Andreas to stan w skład,
którego
> wchodzą trzy miasta: LS, SF i LV.
Nawet gdyby akcja działa się jedynie w Los Santos to jest to powrót do San Andreas. ;)
Powracamy do miejsca, które jest położone w tym stanie.


Ok, ale tylko częściowy, więc moim zdaniem nie możemy powiedzieć, że to GTA San Andreas 2, prędzej GTA Los Santos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy sh... czytam sobie właśnie Reddit. Na Reddicie wszyscy zgodnie mówią, że ten starszy pan na balkonie to Tommy Vercetti, a pan lektor to Ray Liotta, czyli aktor podkładający głos właśnie pod niego.

Ma to trochę sensu i pasowałoby do gadki o emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że raczej mnie ten trailer nie zaskoczy i zobaczę coś co przypomina IV. Zaskoczenie jednak jest, bo według mnie wygląda to o wiele lepiej niż IV na tym zwiastunie. Przede wszystkim postacie wyglądają bardziej realnie. Nie pamiętam abym do jakiegokolwiek zwiastuna biegł do domu aby go zobaczyć. Było warto się spocić. Szkoda, że nie podali jakiejś przybliżonej daty premiery. Jak sądzicie na jakim etapie jest już gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:11, woko27 napisał:

Vinewood = Vice City + San Andreas jak dla mnie ;) Ale klimacik jest.

Co ma niby wspólnego Vinewood z Vice City?

Jak ktoś jest kumaty to już w 12 sek. skojarzył o jakie miasto chodzi (charakterystyczna panorama city Los Angeles). San Andreas? Na trailerze widać tylko obrazki z Los Santos. Ciekawe, czy R* szykuje nam kolejne miasta na następne trailery czy jednak akcja rozgrywać się będzie się tylko w LS. Jestem odrobinę zawiedziony bo liczyłem na Las Venturas, bez innych miast ale za to świetnie odtworzone wraz z okolicami.

Jak usłyszałem narratora zaświtał mi promyk nadziei na dojrzałego faceta z przeszłością (czyżby lekko włoski akcent? A może sam to sobie wmówiłem?) w roli głównego bohatera. Ale coś mi się wydaje, że to tylko zasłona dymna. Jakoś nie mam ochoty na kolejnego młodego, gniewnego bohatera ulicznego gangu. Nie, żeby mi się źle grało CJ-em, zwyczajnie nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki ;) Bo czy to Latynos czy Afroamerykanin nie robi już w tym wypadku żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:43, Dared00 napisał:

Ma to trochę sensu i pasowałoby do gadki o emeryturze.


Mówi o odpoczynku, nie emeryturze. Niemniej możliwe, że Tommy pojawi się i odegra jakąś ważną rolę. Kto wie? Ale w takim razie - skąd fragment o byciu dobrym człowiekiem?

@Dared00
Ale sam retire to czasownik - odejść, wycofać się, odstąpić od czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:49, LESZ3u napisał:

> Ma to trochę sensu i pasowałoby do gadki o emeryturze.

Mówi o odpoczynku, nie emeryturze. Niemniej możliwe, że Tommy pojawi się i odegra jakąś
ważną rolę. Kto wie?

"I wanted to retire from what I was doing."

retirement - emerytura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja nie jestem pewien czy jednak, aby na pewno to będzie tylko LS. Spójrz na moment na skuterze wodnym na początku, co to za most? Jest jakiś taki duży w LA i tak ogromne doki? No i ta kopalnia. Są w pobliżu Los Angeles kopalnie? W San Andreas były obok LV :)

Co do bohaterów, to głównie obserwujemy jakiegoś siwego pana i murzynka. Nie mówię, że to dokładnie CJ i Vercetti 20 i 25 lat później, ale nie mówię też, że nie, a to, że Tommy był bohaterem VC, nie znaczy, że nie mógł się przeprowadzić do LA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się