KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2013 o 12:47, Sarturias napisał:

Upraszczając dla mnie kumatych: nie wyobrażam sobie, by w jakiś sposób graczom udało
się zmodować tryb online.

Uda się bardzo łatwo, jeżeli R* popełni to samo, co w poprzednich grach z multi wydanych w tej generacji, czyli profil online gracza nie będzie przechowywany na serwerach, tylko lokalnie na dysku w formie save''a. Wystarczy edytować save, dodając sobie cheaty i już, nie trzeba żadnych zaawansowanych hacków stosować. Każda bardziej popularna gra z lokalnym profilem multi ma ten problem. Ostatnim przykładem jest Borderlands 2, w które gram na PS3 i to jest plaga niesamowita. Dzięki Bogu CoD i BF przechowują profile online, bo to co tam by się działo, strach myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 08:54, Luk04229 napisał:

Pewni jesteście???? Widziałem kiedy koleś podchodził do łóżka w domu i tam było "save
game". R nigdy nie dawał graczowi quick save w GTA ani RDR. Gra conajwyżej samoczynnie
zapisywała się po wykonanej misji, ew. jakiejś czynności typu kupienie domu, czy po grze
w jakąś minigierkę (tak było w RDR).

Zapisując grę w domu postaci czas w grze przewija się o 6 godzin do przodu (czyli jak w poprzednich częściach serii), a używając quick-save''a po prostu zapisujemy sobie grę w każdym momencie bez przewijania czasu (oczywiście tylko poza misjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 13:19, stiff90210 napisał:

Gdzie kupujecie gta v??

Jeżeli nie będę w stanie kupić dziś lub jutro w swoim mieście, jadę do Wawy na nocną premierę w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 13:54, Siriondel napisał:

> Gdzie kupujecie gta v??
Jeżeli nie będę w stanie kupić dziś lub jutro w swoim mieście, jadę do Wawy na nocną
premierę w Empiku.



na pewno nie kupisz. Za duże kary nakładają za takie przedwczesne wystawianie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 14:02, Citkowsky napisał:

na pewno nie kupisz. Za duże kary nakładają za takie przedwczesne wystawianie towaru.

Kary nakładają kiedy ludzie kablują. Wiem, że nie kupię w dużej sieci, ale może w jakimś mniejszym sklepie, nie zaszkodzi mi się przejechać. Akurat tydzień temu nowy sklep z grami otworzyli w moim mieście, a nuż zaryzykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 14:13, Siriondel napisał:

> na pewno nie kupisz. Za duże kary nakładają za takie przedwczesne wystawianie towaru.
Kary nakładają kiedy ludzie kablują. Wiem, że nie kupię w dużej sieci, ale może w jakimś
mniejszym sklepie, nie zaszkodzi mi się przejechać. Akurat tydzień temu nowy sklep z
grami otworzyli w moim mieście, a nuż zaryzykują.



Tylko nie włączaj jej w trybie online bo ci zbanują konsolę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Twój kolega ma wersję na Xboxa tak? Jak instalował to rzeczywiście jest tak, że na jednej płytce jest gra, a na drugiej instalka do tekstur HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 14:37, Damianuss1 napisał:

Ostatni obrazek pochodzi z filmiku gdzie gość dość długo maltretuje to auto. Ale dwa pierwsze linki, no no, fajnie wygląda. To ja dodam coś do siebie, ale związane zuepłnie z czymś innym ;)
http://www.youtube.com/watch?v=RKQPA8XiFDQ&list=TL5GaS6eNW7OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje stare ps3 zdechło, planuję kupić nowe aby zagrać w GTA V.
Pytanie, czy wersja na którą obecnie mnie jedynie stać, ps3 super slim 12gb ma wystarczający dysk, aby zaintsalować i grać w GTA V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 15:02, Kopiec napisał:

Moje stare ps3 zdechło, planuję kupić nowe aby zagrać w GTA V.
Pytanie, czy wersja na którą obecnie mnie jedynie stać, ps3 super slim 12gb ma wystarczający
dysk, aby zaintsalować i grać w GTA V?

Nie jest to co prawa dysk, ale ma wystarczająco miejsca, instalacja na PS3 zajmie ok. 8 GB. Swoją drogą, to będzie chyba najdroższa gra w Twoim życiu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 15:54, Diverso napisał:

Nie lepiej w takim przypadku przerzucić się na nowszą generacją, skoro i tak planujesz
zakup nowej PS3?


sam napisał, że go stać tylko na 12gigowe PS3 a ty się go pytasz o nową generację która będzie kosztowała 4x tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się