KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2013 o 19:26, Baluk25 napisał:

Kupiłem dzisiaj pre order w Empiku, co by mieć odłożone we wtorek na 100%. Swoją drogą,
jak się przejdziecie 17.09, to macie za 200 zł GTA V, więc chyba warto.
Anyway - koleś przy kasie mi powiedział żeby nie otwierać pudełka do wtorku. Zaś na pudełku
jest napisane ,,Więcej informacji w środku". Co robić, jak żyć? Otwierać czy czekać do
wtorku?


Ja też kupiłem w taki sposób ale nie dostałem podobnej informacji. Czemu niby nie otwierać? Na pudełku jak wół napisane, że więcej informacji w środku. Ja kupiłem i otworzyłem co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 20:41, Siupson napisał:

Ja też kupiłem w taki sposób ale nie dostałem podobnej informacji. Czemu niby nie otwierać?
Na pudełku jak wół napisane, że więcej informacji w środku. Ja kupiłem i otworzyłem co
to zmienia?


I co preorderowe pudełko zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam tego co tutaj się dzieje bo za dużo leaków się pojawia, ale wpadłem tylko napisać, że... Amazon DZISIAJ(!) wysłał mi GTA V. Co daje mi nadzieje na pojawienie się pudełeczka już we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowic, ale jak nie wybrales super szybkiej przesylki to dostarczenie paczki trwa 3-10 dni roboczych ;)

Sprawdz w statusie zamowienia przewidywany czas dostarczenia gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 18:19, Kamiloos napisał:

> Core i5 i GTX 660Ti co pozwoli mi na bezstresową zabawę na pełnych detalach w Full
> HD.

Dnia 09.09.2013 o 18:19, Kamiloos napisał:

Jesli optymalizacja bedzie taka jak w GTA4 to watpie :P


Nie przesadzasz? ;) Bardzo mocny procesor i praktycznie najszybsza karta z średniej półki mają nie dać sobie rady z GTA 5? To ja dziękuję w takim razie ekipie optymalizującej wydanie na blaszaki, jeśli pecet równy konsolom następnej generacji nie ma dać sobie rady z portem z konsol obecnej generacji, gdzie 95% aktualnie wydawanych gier ma wymagania 2x2Ghz, 2GB RAM i karta GF 8800 GT. Trzeba faktycznie przyznać, że optymalizacja w czwórce była spieprzona, ale tylko przez fakt, że większość obliczeń było przerzuconych z karty na procesor czego rzecz jasna nie robi się we współczesnych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 00:01, Lipton1991 napisał:

ja już dostałem email ze zamówienie jest w trakcie realizacji dziś

Kiedy składałeś zamówienie?
(sam nie dostałem jeszcze takiego maila ; [, status: zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 16.9.2013), zamówienie już tydzień temu opłaciłem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 21:27, Jacio96 napisał:

> Ja też kupiłem w taki sposób ale nie dostałem podobnej informacji. Czemu niby nie
otwierać?
> Na pudełku jak wół napisane, że więcej informacji w środku. Ja kupiłem i otworzyłem
co
> to zmienia?

I co preorderowe pudełko zawiera?


Właściwie to nic. Coś na wzór pocztówki oraz karteczkę na której napisane jest, że zakup tego przedsprzedażowego egzemplarza upoważnia do odbioru plakatu oraz do zniżki przy zakupie GTA 5. Tyle. O zniżce nic nie ma napisane - podejrzewam, że po prostu chodzi o tę różnicę w kwocie za którą kupiłem pudełko w przedsprzedaży (20 zł) czyli zwyczajnie jak okażę paragon to dostanę GTA 5 za 179 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uu Gram.pl mnie wkurzyło ...nie po to za kuriera płace aby gra była 18.09.2013 ....w statusie tak mam Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013 .Status : pakowanie i przygotowanie do wysyłki.Lepiej aby gra już jutro była!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 08:40, infinity23 napisał:

uu Gram.pl mnie wkurzyło ...nie po to za kuriera płace aby gra była 18.09.2013 ....w
statusie tak mam Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013 .Status : pakowanie
i przygotowanie do wysyłki.Lepiej aby gra już jutro była!!


Spokojnie, nie panikuj na bank wyślą dzisiaj. Cały dzień towaru pakować nie będą :) Jak kurier nic nie spieprzy to na jutro będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 08:40, infinity23 napisał:

uu Gram.pl mnie wkurzyło ...nie po to za kuriera płace aby gra była 18.09.2013 ....w
statusie tak mam Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013 .Status : pakowanie
i przygotowanie do wysyłki.Lepiej aby gra już jutro była!!


Mam tak samo... również się zdziwiłem jak zobaczyłem datę 18... Mam nadzieję, że jutro pod wieczór będę miał. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 08:40, infinity23 napisał:

uu Gram.pl mnie wkurzyło ...nie po to za kuriera płace aby gra była 18.09.2013 ....w
statusie tak mam Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013 .Status : pakowanie
i przygotowanie do wysyłki.Lepiej aby gra już jutro była!!


Spokojnie, zamawiałem tak BF3 dwa miesiące przed premierą i kurier był w dniu premiery z paczką. A tyle ich rozwoził, że jak otworzyłem mu drzwi to się nie pytał czy czekam na paczkę, tylko czy czekam na preordera BF3 :P bo tyle ich ma w samochodzie, że cały dzień nic innego nie rozwozi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 08:40, infinity23 napisał:

uu Gram.pl mnie wkurzyło ...nie po to za kuriera płace aby gra była 18.09.2013 ....w
statusie tak mam Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013 .Status : pakowanie
i przygotowanie do wysyłki.Lepiej aby gra już jutro była!!

Wy przynajmniej takie coś macie, a mój status:"zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 16.9.2013) " Jeśli wyślą dziś to jutro na bank dojdzie. Tak jeśli wyślą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się