KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 14:11, Mikex napisał:

Dla wszystkich, którzy mają zamiar jutro rano iść do Empika po GTA V - rozmawiałem dzisiaj
z kierowniczką ww. sklepu w Gliwicach i mają tylko 44 egzemplarze... Trochę mało jak
na 180tys. mieszkańców. Co prawda w Gliwicach są jeszcze 2 empiki (ja byłem na rynku),
co nie zmienia faktu, że to trochę mało.

Po pierwsze i co oczywiste nie wszyscy grają, po 2 nie wszyscy co grają mają konsole, po 3 nie każdy z nich od razu kupi GTA, po 4 niektórzy zamawiają lub kupują w innych sklepach. Ale fakt faktem, że może im szybko zabraknąć. W końcu to GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 14:29, Luk04229 napisał:

> co nie zmienia faktu, że to trochę mało.
Po pierwsze i co oczywiste nie wszyscy grają, po 2 nie wszyscy co grają mają konsole,
po 3 nie każdy z nich od razu kupi GTA, po 4 niektórzy zamawiają lub kupują w innych
sklepach. Ale fakt faktem, że może im szybko zabraknąć. W końcu to GTA.


Przecież nie twierdzę, że ze 180tys. mieszkańców każdy jest graczem, nigdzie tak nie napisałem. Liczbę mieszkańców podałem po to, żeby mniej więcej można było sobie oszacować liczbę egzemplarzy w innych miastach, bo logiczne, że w mieście 100tys. będzie mniej graczy niż w 300tys. itd. Moim zdaniem w Gliwicach znajdzie się więcej niż około 120 graczy, którzy będą chcieli zakupić grę w dniu premiery w empiku (oczywiście wnioskuje to na podstawie hype''u jaki jest teraz na grę). Celem mojego posta było tylko pokazanie potencjalnego deficytu GTA w empikach. Jak sam napisałeś- w końću to GTA :)

PS Skoro już o hype''ie mowa - jest tak duży, że nawet niektórzy znajomi piraci mają zamiar jutro tę grę kupić, bo "w końcu to GTA" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:43, Mikex napisał:

ciach

Wiem, wiem że tak nie pisałeś ;) Po prostu napisałem jak to widze. Z resztą napisałem np. ''oczywiste''. Ale jeśli ktoś jutro idąc ''na pałe'' do sklepu nie dostanie, to w cale nie powinien być zły i mieć pretensji. Taka gra, więc to oczywiste, że może się rozejść jak świeże bułeczki i jeżeli ktoś wcześniej nie zamówi gdzieś, nie zarezerwuje sobie egzemplarzu to nie może być pewien, że jakiś jeszcze tam zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche ostudze emocje i zadam pytanie z nieco innej beczki :) Kupiłem jakis czas temu konsole, ktora posiada tylko 12 gb pamięci flash, cokolwiek to znaczy. Gta V, która tez kupiłem zajmuje 8 gb, rzeszta z płyty. Sprawdziłem ostatnio stan swojej konsoli po usunięciu 95% zbędnych rzeczy okazało się, że mimo to mam tylko nieco ponad 5 gb wolnej pamieci. Co moge zrobic, zeby bylo chociaz te minimum, czyli 8 gb? czy konieczny jest zakup dodatkowego dysku czy jakoś to pojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic zainstalowanego, gram od czasu do czasu w fife albo sport chamipons 2, ale wszystko leci z płyt. Sama gra przy użyciu płyty nie jest dla mnie zadnym problemem, zastanawiam sie tylko czy mi to w ogole ruszy, przy niewystarczającej ilości pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:54, karoleee napisał:

Troche ostudze emocje i zadam pytanie z nieco innej beczki :) Kupiłem jakis czas temu
konsole, ktora posiada tylko 12 gb pamięci flash, cokolwiek to znaczy. Gta V, która tez
kupiłem zajmuje 8 gb, rzeszta z płyty. Sprawdziłem ostatnio stan swojej konsoli po usunięciu
95% zbędnych rzeczy okazało się, że mimo to mam tylko nieco ponad 5 gb wolnej pamieci.
Co moge zrobic, zeby bylo chociaz te minimum, czyli 8 gb? czy konieczny jest zakup dodatkowego
dysku czy jakoś to pojdzie?



Mam również wersje 12GB i mam wolne 8,9 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie nadal pakowanie i przygotowanie do wysyłki jak jutro nie będzie to się trochę bardzo zawiodę na gram.pl
Widziałem kuriera z ups godzinę temu dom obok (niestety niespodzianki nie było :( ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:17, rakshiel napisał:

u mnie nadal pakowanie i przygotowanie do wysyłki jak jutro nie będzie to się trochę
bardzo zawiodę na gram.pl
Widziałem kuriera z ups godzinę temu dom obok (niestety niespodzianki nie było :( ^^)

Mam to samo sprawdzam co jakiąś godzine, ale nic się nie zmienia... Przydałby się jakieś info ze strony gram.pl jak im idzie i czy uda im sie ogarnać wszystkie zamowinia jeszcze dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:17, rakshiel napisał:

u mnie nadal pakowanie i przygotowanie do wysyłki jak jutro nie będzie to się trochę
bardzo zawiodę na gram.pl
Widziałem kuriera z ups godzinę temu dom obok (niestety niespodzianki nie było :( ^^)

Ja co prawda w empiku ale mam ''Status wysyłki: Skompletowane Planowana data dostawy: 2013-09-18''. Pacząc na to że niektórym przekazano już paczki do kurierów to nic tylko pluć sobie w brodę że nie wybrałem gramu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po coś to wklejał? Teraz siedzę jak głupi od 20 minut i patrzę z serduszkami w oczach (Coś jak anime, ju noł) jak koleś gra.
Przecież ta giera to gra dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mnie kuszą te linki, ale muszę dać radę jeszcze trochę, bo chcę mieć 100% niespodzianki. Wciąż czekam na info o wysyłce, mam nadzieję, że już niebawem dostanę maila, kumpel który zamawiał dzień przede mną(8 września) już o 10 rano dostał powiadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:49, BimbelZiom napisał:

Cholernie mnie kuszą te linki, ale muszę dać radę jeszcze trochę, bo chcę mieć 100% niespodzianki.
Wciąż czekam na info o wysyłce, mam nadzieję, że już niebawem dostanę maila, kumpel który
zamawiał dzień przede mną(8 września) już o 10 rano dostał powiadomienie.

Większość i tak to oczywista oczywistość, że tak będzie. Z resztą oglądać a samemu grać to co innego. Ale też już sobie daruje wszystkie filmiki. Jutro sam pogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się