KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Poza tym - narrator wspominał o tym, że przeprowadził się tutaj ze względu na pogodę - tego Tommy''emu w VC raczej nie zabrakło ;)

W każdym razie - postaram się zebrać wszystkie myśli i umieszczę je na GramSajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:56, LESZ3u napisał:

Poza tym - narrator wspominał o tym, że przeprowadził się tutaj ze względu na pogodę
- tego Tommy''emu w VC raczej nie zabrakło ;)

Chciał uciec przed mafią i ludźmi z VC, dlatego wybrał miasto ze względnie podobną pogodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:52, Kwasu93 napisał:

Wiesz co, ja nie jestem pewien czy jednak, aby na pewno to będzie tylko LS. Spójrz na
moment na skuterze wodnym na początku, co to za most? Jest jakiś taki duży w LA i tak
ogromne doki? No i ta kopalnia. Są w pobliżu Los Angeles kopalnie? W San Andreas były
obok LV :)


Tak, w LA są wielkie doki, ba nawet w Los Santos były (i dokładnie takie mosty) A kopalnia to kompletnie żaden dowód. Nie wiem z jakiego powodu nie miało być ich pod Los Angeles. To, że w San Andreas były jedynie pod Las Venturas nic nie znaczy. Nie żebym nie wierzył, że będę trzy miasta, ba ja myślę, że tak właśnie będzie. Ale trailer NIE potwierdza tego.

Dared00
Tu jest napisane, że akacja toczyć się będzie w San Andreas. Zgadza się, bo LS jest w fikcyjnym stanie SA. Ale nigdzie nie jest napisane, że toczyć się będzie w 3 miastach tego stanu. O ile w ogóle te "potwierdzenie" jest prawdziwe. Na moje oko to jakaś ściema, gdyby R* chciał odkryć to przed nami to zrobiłby to na trailerze. Chyba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:01, Draco-PNC napisał:

Dared00
Tu jest napisane, że akacja toczyć się będzie w San Andreas. Zgadza się, bo LS jest w
fikcyjnym stanie SA. Ale nigdzie nie jest napisane, że toczyć się będzie w 3 miastach
tego stanu. O ile w ogóle te "potwierdzenie" jest prawdziwe. Na moje oko to jakaś ściema,
gdyby R* chciał odkryć to przed nami to zrobiłby to na trailerze. Chyba xD

Szczerze mówiąc, to wrzuciłem to tu tylko dlatego, że to IGN. W sumie teraz dopiero dochodzę do wniosku, że oni wiedzą mniej więcej tyle, co my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:33, Hommicide napisał:

0:07 - Przypomina te budki stojące na plaży w Vice City
0:09 - Molo z GTA San Andreas?
0:17 - Kojarzy mi się tylko z Vice City, a dokładniej pole golfowe, które odwiedzaliśmy
w jednej z misji.
0:36 - GTA IV...

Póki co GTA V wygląda na straszną hybrydę 3 ostatnich części.

Budki ratowników, wieżowce i pola golfowe też mogą być w Los Angeles. LA to nie tylko slumsy i tagi na ścianach.

Poczekajcie z tymi spekulacjami, po co się kłócić o pierdoły, Rockstar pewnie niedługo ogłosi oficjalne informacje na temat gry.

Mnie się zwiastun spodobał, bez szału, ale klimatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za samą akcję trzeba pochwalić Rockstara. Kilka dni oczekiwania pełnego teorii i spekulacji a potem jeden trailer trwający niecałe dwie minuty i w całym necie zawrzało. W sumie tak jak się spodziewałem, ale i tak wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:33, Hommicide napisał:

> Mirror na youtube, jeśli komuś rockstarowy player zamula - http://www.youtube.com/watch?v=tTAs-a-Geh8


0:07 - Przypomina te budki stojące na plaży w Vice City

Albo budki stojące przy plaży w każdym innym mieście położonym w ciepłym klimacie...

Dnia 02.11.2011 o 17:33, Hommicide napisał:

0:09 - Molo z GTA San Andreas?
0:17 - Kojarzy mi się tylko z Vice City, a dokładniej pole golfowe, które odwiedzaliśmy
w jednej z misji.

Myślisz, że pola golfowe są tylko w Miami?

Dnia 02.11.2011 o 17:33, Hommicide napisał:

0:36 - GTA IV...

Co do diabła przypomina ci akurat GTA IV w tej sekundzie? Palmy?

Dnia 02.11.2011 o 17:33, Hommicide napisał:


Póki co GTA V wygląda na straszną hybrydę 3 ostatnich części.

Jasne. Będzie molo z San Andreas, pole golfowe z Vice City oraz palmy/Afroamerykanie w szerokich spodniach/ludzie w swetrach w kratę co jest w oczywisty sposób typowe dla GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:14, Draco-PNC napisał:

> 0:36 - GTA IV...
Co do diabła przypomina ci akurat GTA IV w tej sekundzie? Palmy?

W GTA IV było mnóstwo identycznych miejscówek jak ten zaułek z ogromem syfu i jakimś ziomalem, który ma nieśmiertelnik na szyi.

Dnia 02.11.2011 o 18:14, Draco-PNC napisał:

> Póki co GTA V wygląda na straszną hybrydę 3 ostatnich części.
Jasne. Będzie molo z San Andreas, pole golfowe z Vice City oraz palmy/Afroamerykanie
w szerokich spodniach/ludzie w swetrach w kratę co jest w oczywisty sposób typowe dla
GTA IV...


Uspokój się, to zwykły trailer, a ty przeżywasz, jakbyś oglądał zajawkę obrazującą koniec świata w 2012.

//edit

Dnia 02.11.2011 o 18:14, Draco-PNC napisał:

0:07 - Przypomina te budki stojące na plaży w Vice City

>Albo budki stojące przy plaży w każdym innym mieście położonym w ciepłym klimacie...

Napisałem, że przypomina mi to Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem, bo LA to sterylnie czyste miasto. Bez brudnych zaułków i "ziomali" w bramach.

Bardziej niż trailer intryguje mnie twoje myślenie które zradza takie głupie wnioski wyssane z palca.

Edit.
Tylko przez te skojarzenia zganiłeś R* za "straszną hybrydę 3 ostatnich części".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze już za bardzo nie wiem co mam myśleć. Są budki ratownicze, plaże, słońce coś jak LA, Miami ale i są góry, charakterystyczne slamsy może być i w SA. Trailer na prawdę jest ekstra teraz tylko czekać na następne oficjalne informacje lub na następne trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:28, Draco-PNC napisał:

Ehem, bo LA to sterylnie czyste miasto. Bez brudnych zaułków i "ziomali" w bramach.

Chodziło mi o wtórność względem ostatniej części.

Dnia 02.11.2011 o 18:28, Draco-PNC napisał:


Bardziej niż trailer intryguje mnie twoje myślenie które zradza takie głupie wnioski
wyssane z palca.

Chyba sobie jaja robisz. Napisałem tylko z czym kojarzą mi się dane obiekty. Nie wiem, co w tym "głupiego" i dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:29, kryst90 napisał:

Po trailerze już za bardzo nie wiem co mam myśleć. Są budki ratownicze, plaże, słońce
coś jak LA, Miami ale i są góry, charakterystyczne slamsy może być i w SA. Trailer na
prawdę jest ekstra teraz tylko czekać na następne oficjalne informacje lub na następne
trailery.

Ale LA to też slumsy i wysokie góry w stosunkowo niewielkiej odległości od miasta ;)

Hommicide
Przepraszam bardzo, ale najpierw skojarzyłeś budki ratowników na plaży (które są tak samo charakterystyczne dla Miami co dla Los Angeles) a potem zarzuciłeś na tej podstawie wklejanie elementów Vice City do "piątki". Nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Może nie było opadu szczęki jak przy przejściu z San Andreas --> GTA IV ale może to i dobrze... Rockstar North nie musiał się męczyć tym razem z nowymi technologiami i mógł skupić się na tym co najważniejsze - zawartości. Mam nadzieję, że GTA 5 będzie bardzo porządnym krokiem naprzód - takim jak Vice City (moja ulubiona część!) było dla części trzeciej.

No i podoba mi się główna postać. Gość nie taki młody. Z rodziną. Na biedę też nie narzeka. Coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:45, Perry_Cox napisał:

Trailer mnie usatysfakcjonował. Coś między VC, a SA. Teraz tylko wyczekiwać premiery.


Dokładnie. To może być na prawdę super. Bogacz mieszkający nad plażą a gangster w slumsach. Tylko te góry jakoś mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że głównym bohaterem nie będzie żaden bambus. W pozostałych częściach gdzie bohaterami byli biali, dużą przyjemność sprawiało mi utożsamianie się z nimi. W przypadku CJ''a niestety tak nie było :/.

PS: to nie rasizm tylko czerpanie większej przyjemności z gry gdy bohaterem jest ktoś z kim się mogę utożsamić ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się