KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 19:29, Qbasmok napisał:

Chopaki było wałkowane parę razy i tu i na innych specjalnie założonych ku temu tematach,
które zostałby dosyć szybko kłódkowane. Wszyscy co zamówili preordery w gramie - wasze
paczki są już wysłane. Status może zmienić się nawet w nocy, więc chill out guys.


No tak sobie czytam te posty przeplatane trollingiem, jakby nie patrzeć mi na szaro w menu zamówień pisze ze przesylka wysłana, tylko status po wejściu w szczegóły się upiera że paczka jest jeszcze pakowana w zasadzie potrzebowałem tylko tej jednej konkretnej informacji także dziękuje ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:29, MrGregorA napisał:

Pamiętam, że jak Diablo III dedbiutowało na PC, to sklep w którym kupowałem (na u :)),
wysłał mail, że nie wyrobili się z wysłaniem wszystkich paczek i dostałem dzień po premierze.
Ja Wam proponuję anulować zamówienie i przejść się jutro do najbliższego empiku u kupić
grę za 199zł.

Tyle, że ja najbliższy empik mam 40km dalej ;p Ale dostałem maila z odpowiedzią, że wyślą dzisiaj więc wierze. Poza tym zanim wejde w szczegóły na liście zamówień jest:
Zamówienie wysłane 16 września 2013 Metoda płatności: przelew
W szczegółach zamówienia natomiast: Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013
Wierze, że się nie wyrabiają z aktualizacją i ajk jutro wstane to wszystko będzie ok. Dostane maila z potwierdzeniem wysyłki i nr listu przewozowego bym mógł śledzić gdzie to moja paczka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Powiem krótko, ja sobie pod GTA V kupiłem PS3 za pięć stówek, superslima, dorzuciłem 250-tkę dysk za 70zł i jestem szczęśliwy, że nie będę musiał wywalić 2k na graty do kompa, żeby mi GTA chodziło tak jakbym chciał. Wreszcie wykorzystałem swój telewizor, a wali mnie to, że będzie mi ''klatkować'', bo nie jestem komputerowym hartem i nie widzę różnicy pomiedzy 25 FPS, a 4mln FPS, bo to, że będzie 15 FPS na PS3 możliwe nie jest, po co mieliby wydawać nie w pełni grywalną grę i na dodatek we wszystkich reklamach sygnować je logo tylko i wyłącznie PS3.

Pzdr.

PS. może i wybrałem zły post do odp., ale to był ostatni o charakterze sporu w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:44, ram96 napisał:



Powiem krótko, ja sobie pod GTA V kupiłem PS3 za pięć stówek, superslima, dorzuciłem
250-tkę dysk za 70zł i jestem szczęśliwy, że nie będę musiał wywalić 2k na graty do kompa,
żeby mi GTA chodziło tak jakbym chciał. Wreszcie wykorzystałem swój telewizor, a wali
mnie to, że będzie mi ''klatkować'', bo nie jestem komputerowym hartem i nie widzę różnicy
pomiedzy 25 FPS, a 4mln FPS, bo to, że będzie 15 FPS na PS3 możliwe nie jest, po co mieliby
wydawać nie w pełni grywalną grę i na dodatek we wszystkich reklamach sygnować je logo
tylko i wyłącznie PS3.

Pzdr.

PS. może i wybrałem zły post do odp., ale to był ostatni o charakterze sporu w tym temacie.


Akurat to sygnowanie bierze się stąd, że to nie Rockstar, ale Sony porozwieszało te plakaty i puściło reklamę w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czai się na GTA 5 w Warszawie w Empiku w CH Promenada to mogę powiedzieć, że egzemplarze gry już tam są ale zostaną wystawione na półki dopiero przed jutrzejszym otwarciem (o 10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:13, Sajmonix11 napisał:

GTA 5 jest także dostępne w Tesco w Gdyni pudełka są już na stojakach :)

Oby jutro było dostępne w moim domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:06, Diverso napisał:

Sprawdź w spamie. U mnie wiadomość o realizacji zamówienia + numer przesyłki są właśnie
w spamie.

O jest. Nigdy do spamu nie zagladam dlatego przeoczylem. Git gierka jutro bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na porównaniach tego typu widzę różnice, ale tak naprawdę to nie mam pojęcia co wygląda lepiej, a co gorzej :P Lepiej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesował mnie głównie zasięg widzenia i jakość cieni, a w tym porównaniu różnice są takie jak zapowiadał R* - pomijalne.
Niemniej jestem zły z wyboru wersji na X360, na PS3 bym miał ciszę a nie odrzutowiec :P


Edit: @Marcin08 Jak porównanie jest graficzne, to trzeba okiem rzucić ;) Osobiście wygląda mi podobnie. Nie czepiałbym się kontrastu i jasności, bo preferencje mogły być inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:28, BimbelZiom napisał:

Qbasmok, skad Twoja pewnosc? Ta informacja mnie uspokaja, wiec licze na to ze masz racje
:)

Ja np. napisałem maila do gram.pl z zapytaniem o to wszystkoi odpisali mi, że wszystko dziś zostanie wysłane i jutro dostarczone. A ze statusem nie nadązają bo mają dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, nie zmienia to jednak tego, że musieli być pewni, ze będzie to majstersztyk, a nie wielka wtopa. Przecież te reklamy kosztowały kilka-kilkadziesiąt-kilkaset milionów dolarów, jak później zachowaliby się ludzie, gdyby nie byli tego pewni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się