KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Czyli mogę być spokojny :) nie chce psuć sobie pierwszego odbioru gry dlatego wszelkie filmik itp omijam szerokim łukiem. ale mimo to są pewne kwestie których jestem ciekaw stad pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:44, Omenpl napisał:

Gdy ma się wersje GTA5 na PS3 nie można się łączyć z użytkownikami z wersją gry na PC
przez GTA online?


Nie, ponieważ każda konsola posiada własne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:44, Omenpl napisał:

Gdy ma się wersje GTA5 na PS3 nie można się łączyć z użytkownikami z wersją gry na PC
przez GTA online?

Nie można gdyż GTA V na PC nie ma. GTA Online nie jest międzyplatformowe co znaczy, że użytkownicy PS3 grają z innymi z PS3, x360 z x360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC nie została zapowiedziana, choć to kwestia czasu, dlatego ciężko wyrokować, ale gdyby była taka możliwość, to posiadacze PS3 i X360 mogliby grać ze sobą. A niestety takiej opcji nie ma. Więc na 99% nie będzie się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:29, MrGregorA napisał:

/.../


Dziwne, od dawna kupuje w "U" i nigdy mnie nie zawiedli. Tym razem też u nich zamawiałem, status: "Zamówienie zostało zrealizowane". Podali mi nawet numer przesyłki kurierskiej, więc gdybym jej jutro nie otrzymał to bardzo bym się zdziwił.

Blaxxta

Nie czuję bym dostawał pół-produkt choćby dlatego, że grę robiono z myślą o obecnej generacji konsol. Nawet gdyby GTAV została wydana na inne platformy, to niewiele Rockstar by poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą instalacją. Wychodzi na to, że jak się drugiego dysku nie zainstaluje to my, posiadacze Xboxów będziemy zmuszeni "męczyć napęd". Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:43, Marcin08 napisał:

Czyli mogę być spokojny :) nie chce psuć sobie pierwszego odbioru gry dlatego wszelkie
filmik itp omijam szerokim łukiem. ale mimo to są pewne kwestie których jestem ciekaw
stad pytanie.



widzę, że podobnie myślimy w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 21:33, destro177 napisał:

Jedyny problem jaki w tym widzę to poziom hałasu zbliżony do ryku startującej rakiety
Sojuz.

Ja najprawdopodobniej zainstaluję tą drugą płytkę kosztem tych bagów w teksturach. Nie chcę męczyć ani płyty ani już wysłużonego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:13, Sajmonix11 napisał:

GTA 5 jest także dostępne w Tesco w Gdyni pudełka są już na stojakach :)



Chłopie czemu ja wcześniej nie wiedziałem o tym? Do tego tesco rowerem czy autobusem mam kilkanaście minut z Rumi :D Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:13, Sajmonix11 napisał:

GTA 5 jest także dostępne w Tesco w Gdyni pudełka są już na stojakach :)


Tesco... w Gdyni? Akurat mieszkam bardzo blisko Tesco, które jest przy ul. Nowowiczlińskiej... Ale poczekaj, nie mam na razie wystarczającej ilości pieniędzy :D Trzeba dozbierać, oj trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://was.schenker.nu/ctts-a/com.dcs.servicebroker.http.HttpXSLTServlet?request.service=CTTSTYPEA&request.method=search&clientid=&language=pl&country=PL&reference_type=*DWB&reference_number=68895950360010017

Koledzy jak sprawdzić status przesyłki co kliknać znaczy wszyszukaj po ?

Mi zmienili z UPS na DB Schenker ehh a myślałem że bedzię UPS szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Wiecie czy jest możliwość zmiany czasu doręcznia przesyłki? Ponieważ najprawdopodobniej nikogo nie będzie w domu :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 22:16, Roman9 napisał:

Mam małe pytanko. Wiecie czy jest możliwość zmiany czasu doręcznia przesyłki? Ponieważ
najprawdopodobniej nikogo nie będzie w domu :<


Wątpliwe, chyba, że zadzwonisz do kuriera i się z nim dogadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się