KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 22:02, Mateuszencjowaty napisał:

Tesco... w Gdyni? Akurat mieszkam bardzo blisko Tesco, które jest przy ul. Nowowiczlińskiej...
Ale poczekaj, nie mam na razie wystarczającej ilości pieniędzy :D Trzeba dozbierać, oj
trzeba.


Ja bliżej mam do tego co jest na Cisowej na Kcyńskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 22:29, itomeek napisał:

Słuchajcie, dziś w REALU w krakowie od rana były dostępne GTA V, niestety wieczorem już
nie było ani jednej sztuki = wszystko sprzedali



No to ładnie, mój znajomy w Niemczech, GTA V ma już od kilku godzin i już gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 22:30, dresiarz1995 napisał:

No to ładnie, mój znajomy w Niemczech, GTA V ma już od kilku godzin i już gra :D


wystarczy przejrzeć listę znajomych, żeby się załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę spać, mam nadzieję, że faktycznie ten brak aktualizacji, to z natłoku pracy i że jutro pogram już sobie w GTA V, ale skoro tutaj wiele osób tak napisało i moderator forum potwiedził to w osobnym temacie, to jestem spokojny i optymistycznie patrzę na tą sprawę. Dobranoc, miłego grania wszystkim jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem w pobliżu TESCO (CH Silesia) w Katowicach więc wpadłem sprawdzić, co ciekawe o 23:15 nie mieli jeszcze wcale gry na stanie, choć zapowiadają nocną premierę od 00:00 (za bodaj 212,5zł).

Za to dziś w Media Markt na 3 Stawach zapewniali mnie, że jeśli zamówiłem wcześniej (a tak zrobiłem) to dziś od 00:00 będzie do odebrania (za 199). Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wcześniej w Empiku (Pre - order) i zapewniali mnie, że będzie na mnie czekało i o północy, jak i o 9 rano przy otwarciu Empiku. Też mam nadzieje, że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grę to się wybiorę, ale chyba do saturna jutro, bo napisałem do Media czy będą mieli grę w dzień premiery, a oni nawet sami nie są pewni, przy Far Cry 3 też odwalili podobny numer. Była premiera gry, a oni wieczorem nawet zwykłej edycji gry na półce nie mieli, w magazynie sobie leżała, a cwaniaki wystawili tylko edycje z durną laleczką Vaasa na Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status wysyłki: Wysłane" uffff... Mogę teraz spokojnie iść spać : D
Byleby tylko kurier nie dał ciała bo ciśnienie na piąteczke ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gdyni robią sobie jaja W Tesco. Na ul Kcyńskiej miała być prowadzona nocna sprzedaż a nie była. Wymyślili sobie inwentaryzacje o której poinformowali malutką karteczką obok drzwi. SKANDAL. ok 50 osób czekało na premiere. Na stronie do teraz to Tesco widnijeje jako to w którym będzie prowadzona sprzedaż. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem swoją kopię w Tesco w Gliwicach na ulicy Łabędzkiej. Niestety inni nie mieli tyle szczęścia co ja gdyż dostępnych było tylko 27 kopii, w tej chwili gra się instaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 00:52, PalliensG napisał:

a ja się cały czas boję bo mam pakowanie i przygotowywanie do wysyłki :( jak jutro nie
przyjdzie to się chyba załamie..


Nie ma się czego bać. Status zamówienia może się zmienić późno w nocy, a może nad ranem. Na 95% grę dzisiaj otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem załamany. Byłem o godzinie wczesnej, bo już 22:40 zagościłem po raz pierwszy w moim Tesco i widząc jakikolwiek brak zainteresowania udaliśmy się z moim dumnym kompanem na kebaba (wiem, godzina późna, bo po 23, oby poszło w bica huehue) na wynos, wracamy na miejsce docelowe i dokonujemy konsumpcji naszych urodziwie smacznych rolo kebsów z samym mięsem i sosem mieszanym. Po zjedzeniu, jak to po solidnym zapchaniu szarpnęliśmy się na 2 puszki sprajta (jak szaleć to szaleć, w końcu miałem zaraz wydać 212,99zł). Wybiła 23:30, więc postanowiliśmy udać się w stronę stoiska z grami. Dochodzimy do naszego celu - pustki, jak makiem zasiał. Czekamy więc tak w osamotnieniu, docinając sobie głupimi żartami. Po chwili zaczynają się schodzić ludzie, ku naszemu zdziwieniu. No dobra, grunt, że chłopaki czekają na wersje xboxową, więc na razie jestem w miarę ofensywnej pozycji, gdyż jako jedyny czekam na wersje na chlebaka. Ludzi coraz więcej, chwile przed północą liczba nasza oscylowała w granicy 12 osób - niewiele wbrew pozorom, więc każdy uradowany, bo im mniej nas, tym analogicznie większe szanse na zdobycie własnego egzemplarza. Stoimy więc tak razem wszyscy, śmiejąc się i rozmawiając, ciągle bacznie spoglądać na ekrany telefonów. W końcu przyszedł długo oczekiwany 17 września (historycznie raczej nieciekawie nam się kojarzący), lecz gier jak nie było tak nie było. Minut raptem 13 po północy zjawiają się dwie starsze niewiasty, zapewne nie wiedząc o co takie halo, zapewne również nie wiedziały co tak na prawdę w rękach swych trzymają. Zrobiły dziwne miny, jedna ciągnęła karton promocyjny (co dla wszystkich z nas wydawało się podestem na którym będą stały pudełka z grą), druga zaś trzymała głównego gościa wieczoru - użycie liczby pojedynczej jest tutaj jak najbardziej adekwatne, gdyż ... zaszczyciły nas tylko 4 wersje na x''a i tyle samo na ps3. Panie powiedziały o ilości, mnie i kolegę sparaliżowało mówiąc sobie w myślach "dobry żart, hueshues". Tym czasem my nadal sparaliżowani, a cała horda wygłodniałych fanów rzuciła się niczym zombie na świeże mięso. Nim się otrząsneliśmy z amoku, okazało się, że paniom w dłoniach została tylko i wyłącznie jedna, jedyna wesja xboxowa. Rozczarowanie moje było wielkie jak c*uj. Sprawdziło się stare porzekadło - pierwsi będą ostatnimi. No cóż rozczarowany wróciłem do samochodu i jutro z samego rana atakuje wszystkie sklepy byleby tylko otrzymać swoją kopie. God damn it. Już wiem jak trzeba się zachowywać. Chciałem być miły i uprzejmy jak to mam w zwyczaju, przepuścić starsze panie niech rozłożą asortyment na półki, lecz jak się okazało, kiepska była to strategia. Trzeba być łapczywym, dlatego jutro nie jadę "kupić gry", tylko "jadę na łowy", nie będę "konsumentem", będę "łowcą". Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego aż tak mało ich przynieśli. Wydaje mi się, że chcą poczekać na 18 kiedy będą mogli nałożyć swoje normalne chore ceny. Dałem sobie misje, jutro bez Gta nie wracam do domu. Zjeżdżę cały Stargard a jak to nie wystarczy uderzam na Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ja zamówiłem na stronie MM za 199,99zł (płatnośc przy odbiorze). Dostałem potwierdzenie, że gra na mnie czeka i jutro spokojnie sobie odbiorę popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnej premiery.

Wybrałem się do Juniora przy Marszałkowskiej (Wawa), bo najbliżej ze stacji PKP. Kiedy stanąłem w kolejce ok. 23:30, było jakieś 80 osób, a ta liczba się podwoiła do północy, ostatecznie do 00:15 przez sklep przewinęło się ok. 200 osób. Atmosfera spokojna, pracownicy sklepu robili zdjęcia, gier starczyło dla wszystkich. Do każdej kopii gry plakat i brelok. Pogoda paskudna.

Na miejsce przybyła redakcja Polygamii - Pawłowie Winiarski i Kamiński, a razem z nimi ktoś, kto wyglądał jak koso i latał tylko z kamerą, ale nie jestem pewien. Tworzyli reportaż z premiery, podchodzili do stojących w kolejce i zadawali pytania, a po północy pytali o wrażenia tych, którzy już wychodzili ze swoimi kopiami ze sklepu. Moja koszulka Wiedźmina musiała zwrócić ich uwagę, bo jeszcze w kolejce podlecieli do mnie i udzieliłem chłopakom krótkiego wywiadu, więc może będę w internetach :)

Ogólnie nie żałuję, fajnie zebrać się w kupie z fanami jednej gry i oczekiwać na "tę" chwilę :) Jedna babka za mną była ze swoim synem, lat ok. 15 (tak sądzę, bo gość trajkotał o tym, jakie imię wybierze do bierzmowania) i rozmawiała z nim tak, jakby nie wiedziała po co przyszła, a dziewczyna przede mną stała ze swoim chłopakiem i wku*wiała mnie swoja gadką, że "nie ogarnia tych co robią zdjęcia, przecież to tylko kolejka ludzi i po co ją fotografować", do tego zarozumiałym hipsterskim tonem. Łech.

Premiera na duży plus. A teraz zasiadam do gry i zobaczymy, czy GTA V jest naprawdę takie wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że dopiero teraz mi się zaktualizowalo, a paczka wysłana była wczoraj o 7 rano :D więc napewno wasze dotrą na czas :) i na szczęście tym upsem a nie db schenkerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się