KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 15:47, Smooqu napisał:

Gra ktoś w GTA V na Xboxie? Straszny framerate mam. Pierwsza gra w którą gram na konsoli,
która działa tak słabo.

Gra wygląda olśniewająco ale wolalbym żeby działała płynniej. Może zainstaluje płytę
z grą dodatkowo, bo nie wyobrażam sobie grać przy tylu FPSach


Poczytaj na forum watek dlaczego nie instalować gry z napisem "play"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim ps3 chodzi bardzo plynnie jeszcze nie uswiadczylem jakiegos wyraznego spadku klatek(gram juz jakies 4h),a grafika jest boska mimo ze niektore tekstury sa ubogie ale i tak nawet sie tego nie zauwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:58, Smooqu napisał:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off


Jak widać stara generacja ledwo daję rade uciągnąć GTA. Wolałbym mniej fajerwerków graficznych
a stałe 30 klatek, które jak widać na obu konsolach zdarza się sporadycznie.


Hehe, wcześniej już pisałem, że kupowanie tej gry na PS3 i xboxa to jak kupowanie "pół-produktu". Szczególnie xbox 360 totalnie nie radzi sobie z utrzymaniem stałego framerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram z zainsatlowanej drugiej płyty i nie mam póki co problemów z doczytywaniem. Coś tam widziałem, ale myslałem że bedzie tak źle jak swojego czasu w GTA 3 na Win XP pod Radeonami, kto pamięta te czasy ten wie o czym mówię :)
Zasuwałem miastem dość szybko i nic mi przed maską nie wyskoczyło.
Jeśli chodzi o FPS to jest podobnie jak w GTA IV, klatkuje wyraźnie, ale da się grać. Czyli szału nie ma. Mogłem brać na PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:15, Blaxxta napisał:

Hehe, wcześniej już pisałem, że kupowanie tej gry na PS3 i xboxa to jak kupowanie "pół-produktu".


Bla bla. A na co twoim zdaniem miałem kupić? Wyszło na PC? Nie wyszło.

Mój pecet nie jest jakimś kompletnym złomem, ale jak sobie pomyślę o prawdopodobnych wymaganiach GTA V na PC to mi serce staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:49, ManiakWiedzmina napisał:

Ma już ktoś z was w posiadniu grę zamówiną z gram.pl i wysłaną kurierem DB Schenker ?


Ja jestem cholernie wkurzony bo tez nie dostałem tyle, ze mi pisze że z UPS, ale i tak to jakaś porażka, żeby zamawiając preorder nie dostać gry w dniu premiery, następnym razem zastanowie się 3 razy zanim z gram.pl zamówie cokolowiek! -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:49, ManiakWiedzmina napisał:

Ma już ktoś z was w posiadniu grę zamówiną z gram.pl i wysłaną kurierem DB Schenker ?

Tak, miałem kilka minut przed południem, ale gość mówił że miał mnie pierwszego na liście :D

Edit:
Buahahaha jaki napis jak się zginie :D Nie powiem, ale padłem. Tłumaczenie jest dość luźne i od samego początku widać że nie oddaje tego co jest mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:51, Smooqu napisał:

> Hehe, wcześniej już pisałem, że kupowanie tej gry na PS3 i xboxa to jak kupowanie
"pół-produktu".

Bla bla. A na co twoim zdaniem miałem kupić? Wyszło na PC? Nie wyszło.


Nie pleć bzdur, bo nie neguję tego, że kupiłeś grę, tylko oceniam fakt, że jest ona średnio grywalna na konsolach obecnej generacji. A ciągłe paplanie "jakie to wymagania GTA V na PC" będą wysokie są zwyczajnym mitem i naciąganą historyjką, bo optymalizacja będzie dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra ktoś w GTA V na Xboxie?

Ja. Chodzi normalnie, żadnych spadków FPS nie zauważyłem (przynajmniej na razie). Ale przeszedłem ledwie dwie misje - tą retrospektywną z prologu i tą drugą - Franklinem. Zobaczymy jak będzie później. Drugiej płyty nawet nie próbowałem instalować (zresztą na 20 GB parodii dysku i tak nie miałbym na to miejsca).

Tak na szybko - model jazdy IMO przypomina bardzo ten z Midnight Club LA, także nie musze się "wdrażać" ;-). Sama gra zapowiada się na straszna kolubrynę, jutro przysiedze dłużej (będzie ku temu okazja) to później skrobnę coś więcej.

ps. Faktycznie jest jakiś day1 patch ? Pytam, bo podpięcie iksa do sieci w moim wypadku to:
a) odpięcie od sieci kompa
b) przemeblowanie 1/3 pokoju syna

Więc jak nic nie ma, to sobie daruje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:49, ManiakWiedzmina napisał:

Ma już ktoś z was w posiadniu grę zamówiną z gram.pl i wysłaną kurierem DB Schenker ?

Ja tez jeszcze nie otrzymałem gry. Wie ktoś do której oni pracuja i czy są szanse ,że dostane gre jeszcze dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak spieprzyli model jazdy (jak dla mnie). Ten z GTA IV był co prawda przesadzony, bo samochody ślizgały się jak cholera, ale wolałem taki niż typową ARKADÓWKĘ z GTA V. A powiedz, jak jest z modelem zniszczeń? Bo z tego co widziałem to przy kilku rąbnięciach samochodem w ścianę, widzimy lekko wygiętą maskę i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2013 o 17:18, Lordpilot napisał:


ps. Faktycznie jest jakiś day1 patch ?


Nic mi się nie instalowało, a specjalnie ciągnąłem kabel przez całą chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Xbox360) Zgodnie z zaleceniami. zainstalowałem tylko pierwszą płytę i lecę z Play Disc. Gra o dziwo chodzi bardzo płynnie. a jedyne spadki FPS zauważyłem przy zmianie postaci oddalonych od siebie o pół miasta... Ha. Śmiem twierdzić że V nie ma takiego problemu z doczytywaniem tekstur co GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jednak spieprzyli model jazdy (jak dla mnie). Ten z GTA IV był co prawda przesadzony,

Dnia 17.09.2013 o 17:25, Blaxxta napisał:

bo samochody ślizgały się jak cholera, ale wolałem taki niż typową ARKADÓWKĘ z GTA V.



^^ Powiem tak - lubię model jazdy z MCLA, lubię ten z GTA IV. Więc za ten aspekt R* generalnie łapie plusa, ale niewielkiego. W IV podobało mi się, że czuć było masę samochodu, natomiast bardzo nie podobało mi się bujanie (zwłaszcza na zakrętach) każdego auta - no bez jaj nawet samochody sportowe zachowywały się jak muscle cary.

Tutaj jak wsiadłem do tej podróby Audi, to dobrze mi się jeździło.

> A powiedz, jak jest z modelem zniszczeń? Bo z tego co widziałem to przy kilku rąbnięciach

Dnia 17.09.2013 o 17:25, Blaxxta napisał:

samochodem w ścianę, widzimy lekko wygiętą maskę i to wszystko.



^^ Za mało grałem i za dobrze jeżdże ;-) Starałem się nie obijać samochodu - kilka razy przytarłem i IMO było tak jak powinno być - zadrapania na lakierze, wygięte blachy, etc.

Z tego co piszą inni - rozwalić auto nie jest tak łatwo jak w czwórce, trwa to dłużej - ale doszło kilka ficzerów. Pogram dłużej, to dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się