KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 16:55, Makoko napisał:

Ja jestem cholernie wkurzony bo tez nie dostałem tyle, ze mi pisze że z UPS, ale i tak
to jakaś porażka, żeby zamawiając preorder nie dostać gry w dniu premiery, następnym
razem zastanowie się 3 razy zanim z gram.pl zamówie cokolowiek! -_-


hehe dobra spanikowałem, kurier mi się spóźniał, włąśnie dostałem swoją kopię i czekam aż sie zainstaluje, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilka byl u mnie kurier DB Schenker i otrzymalem swon egzemplarz. W zwiazku z tym, iz mam edycje specjalna, mam male pytanko. Czy jesli mam przerobiona konsole i polacze sie z internetem by wpisac kod na ta edycje, to nie zbanuje mi konsoli? wiem, ze gra jest oryginalna, wiec nie powinno byc problemow, ale wole spytac w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi teraz mail przyszedł, że DZISIAJ wysłali. Well played gram.pl. Zaklepane 2 miesiące temu, opłacone gdy przyszło wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie mogę w to uwierzyć, akurat dzisiaj coś jest nie tak z moim napędem w konsoli. W ogóle nie czyta płyt, czujecie to? Wracacie po ciężkim dniu pracy do domu, chcecie zagrać, a tu taki shi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 3 h. Gra jest rewelacyjna. Troszke sie obawialem o 3 bohaterow itd. Duzo obaw bylo wiele juz znikło. Pieknie wprowadzenie wzgledem tych bohaterow w fabule jest. Gra jest tak ogromna , tyle rzeczy do robienia ze niewiadomo za co sie zabrac. Misje jak na razie co jedna to lepsza. I o dziwo do kazdej misji narazie idzie szybko dojechac. Dobrze ze da sie szybko gre zapisac w telefonie. Na razie jedynym dla mnie bynajmniej minusem jest model jazdy. W GTA 4 mi sie on strasznie podobal a tu jest sredni. Motorem mozna w zakrety na pelnym gazie wlazic. Srednio mi sie to podoba ale niech bedzie. Przyzwyczaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:53, Ziggy napisał:

Na razie jedynym dla mnie bynajmniej minusem jest model jazdy. W GTA 4 mi sie on strasznie podobal a tu jest > sredni. Motorem mozna w zakrety na pelnym gazie wlazic. Srednio mi sie to podoba ale niech bedzie.
Przyzwyczaje sie.



A to w GTA IV można było wchodzić w zakręty na pełnym gazie? Ciekawe. W ramach odświeżenia sobie gry gram w GTA IV od kilku tygodni i zawsze przy zakręcie, zwłaszcza ostrym trzeba zwolnić, albo wejść bokiem, motory w GTA IV wcale tak dobrze się nie prowadzą. W piątce bohaterowie rozwijają się w kilku aspektach, również jazdy, może z postępem gry, model jazdy przybierze bardziej przyjazny kształt. W GTA IV model jazdy jest fajny, co nie znaczy, że dobry. Samochody faktycznie są ociężałe jak uważają niektórzy, każdym samochodem, nawet tirem, można wejść w drift jak rajdówką, szybkim wozom brakuje mocy na zakrętach - mam na myśli sytuacje gdy wchodzimy w drift to po kontrze brakuje mocy do pójścia w przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 19:01, Sarturias napisał:

> Na razie jedynym dla mnie bynajmniej minusem jest model jazdy. W GTA 4 mi sie
on strasznie podobal a tu jest > sredni. Motorem mozna w zakrety na pelnym gazie wlazic.
Srednio mi sie to podoba ale niech bedzie.
> Przyzwyczaje sie.

Albo zle przeczytales albo zle zrozumiales. W GTA 4 nie dalo sie motorami wlazic na pelnym gazie. A w 5tce tak wlasnie jest ze sie da. I samochodami tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla. Ale jechalem sobie samochodem a w radyjku nagle muzyczka z Mody Na Sukces. Prawie zwalilem sie z łozka:) Słyszal tez ktos ta muzyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 22:02, Mateuszencjowaty napisał:

> GTA 5 jest także dostępne w Tesco w Gdyni pudełka są już na stojakach :)

Tesco... w Gdyni? Akurat mieszkam bardzo blisko Tesco, które jest przy ul. Nowowiczlińskiej...
Ale poczekaj, nie mam na razie wystarczającej ilości pieniędzy :D Trzeba dozbierać, oj
trzeba.


Tak to było Tesco na ul. Nowowiczlińskiej ale jak chciałem zobaczyć cenę to już produktu nigdzie nie było heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że na konsole następnej generacji też wyjdzie GTA V, ale ulepszone pod względem grafiki? Ja nie jestem masturbatorem pod tym względem, ale naprawdę dla mnie piątka wygląda dokładnie jak poprzednia część za wyjątkiem tego, że jest bardziej kolorowo. Spodziewałem się jakiegoś skoku technologicznego, ale w sumie z drugiej strony ileż można wyciskać z 10-letnich konsol. Idąc tym tropem mam nadzieję, że GTA V pójdzie na wszystkich tych pecetach, które radziły sobie z czwórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:00, Agntx napisał:

Idąc tym tropem mam nadzieję, że GTA V pójdzie na wszystkich tych
pecetach, które radziły sobie z czwórką.


Niekoniecznie. GTA III, Vice City oraz San Andreas były zrobione na tym samym silniku. O ile pierwsze dwie chodziły identycznie (może nawet VC chodziło lepiej niż III), to San Andreas miało duuuużo wyższe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 19:45, LastOrder napisał:

Czy rzeczywiście w Gta V na ulicach panuje ,,miasto duchów" ?

Nie, przechodniów jest sporo, samochodów jeszcze więcej, przynajmniej w Los Santos. Poza miasto się jeszcze nie ruszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... pograłem ze dwie godzinki. Na razie jestem bardzo zadowolony. Póki co zrobiłem misję Chop i zajrzałem do telefonu i okazało się, że zostało mi 69 misji do wykonania. Jak to teraz wygląda ? Jest to 69 misji razem wszystkich czy tylko Franklina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 19:13, Ziggy napisał:

Sorry za dubla. Ale jechalem sobie samochodem a w radyjku nagle muzyczka z Mody Na Sukces.
Prawie zwalilem sie z łozka:) Słyszal tez ktos ta muzyczke?

Ja słyszałem Rihanne O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, jednak napęd pozwolił mi jeszcze na zainstalowanie V, uff. Nie wiem ile jeszcze pochodzi, ale oby jak najdłużej. Pierwsze minuty spędzone są mega zadowalające. Czuć te zmiany, system strzelania daje o wiele więcej satysfakcji niż ten z IV.

Czuć też stety/niestety ten zmieniony model jazdy. Jest o wiele prostszy, bardziej chaotyczny i szybszy. Powiem szczerze, że pomimo tego i tak bardzo fajnie prowadzi się te pojazdy, myślę, że plusem jest tutaj gra na padzie, który idealnie nadaje się do takiej jazdy właśnie. Ma się większy feeling podczas prowadzenia z racji, że pad ma wyczulony nacisk na poszczególne przyciski, gaz, pokonywanie zakrętów i te sprawy. Na chwilę obecną jest bosko.

Przy okazji zainstalowałem obie płytki (Xbox360). I w początkowej scence (tej z newsów) widać dokładnie to co właśnie oni tam pokazali. Tekstury doczytują się chamsko na naszych oczach. Co ciekawe w samej grze tego nie ma przynajmniej na chwilę obecną. Mój biedny napęd już by chyba nie wytrzymał gdybym kazał mu męczyć jeszcze płytkę. Emocje są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również pograłem kilka godzin i muszę napisać że początkowe rozczarowanie stopniowo ustępowało coraz większej euforii. Grafika jest dla mnie kosmiczna (nie znam się, ale tak ją odbieram), nic nie ścina, ruch jest większy niż w poprzednich częściach, a miasto jest genialnie zrobione. To są początkowe wrażenia, które mogą ulec zmianie, ale na razie - rewelacja. Misje super, bohaterowie też (nawet Franklin). Ogrom, ogrom, ogrom. Samo Los Santos dałoby radę, a tu jeszcze dwa razy więcej terenów wiejskich, pustynnych i innych :D

Początkowe rozczarowanie było spowodowane modelem jazdy do którego będę się musiał przyzwyczaić, a także gorszym modelem zniszczeń, ale szybko to wybaczyłem :P


Odnośnie instalacji drugiej płyty. Nie zainstalowałem jej i okazało się, że w początkowym filmiku i tak brakowało niektórych tekstur, więc stwierdziłem "Fak dis szit" i zainstalowałem, o dziwo - tekstury już były, także lol.

Aha, pościgi z policją są genialne. Można się teraz kryć w alejkach, a gliniarze są bardziej zdecydowani. Ukryłem się w uliczce przed radiowozami, ale dostrzegł mnie helikopter. Zanim zdążyłem coś zrobić to wparowali kilkoma radiowozami z dwóch stron i mnie wystrzelali. Nawet nie mogłem uciekać. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:36, XXX_PL1 napisał:

Do tych co grali...Czy sterowanie jest takie jak w RDR czy dalej jak w GTA IV ?


Takie jak w GTA 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się